50 Yaşındaki Komşuma Siktirdim

Merhaba arkadaşlar be evli ve 27 yaşında bir kadınım. Öncelikle 4 senelik evli biriyim ve daha şimdiden evliliğimizde problemler olmaya başladı. Çünkü kocam evlenmeden ilkin laf vermesine karşın hala içki ve kumar alışkanlığını bırakmamıştı. Bir de üstüne diğer hanımlara gidiyordu. Evde de durmadan içki içiyor birtakım geceler asla eve bile uğramıyordu. Geldiğinde de sarhoş oluyor derhal sızıp uyuyordu. Anlayacağınız erkeğimin doğru dürüst yüzünü bile görmüyordum. 4 senelik evli olmamıza karşın evliliğimiz bitmiş gibiydi. Bu yüzden ben de şimdi anlatacağım seks öyküsünü yaşadım. Daha önceki gün yaşanmış olan hikayemi sizlerle de paylaşmak istiyorum. Bizim karşı komşumuz Turgut bey var. Kocamla artık çok problem yaşıyorduk. Bu yüzden dün gece kocam eve ulaştıktan sonra karşı apartmanda oturan Turgut bey’i evime çağrı ettim. Kocam saat iki gibi eve gelmişti, Turgut bey 50 yaşında falan emekli biri. Biliyorum 27 yaşındaki bir bayan için 50 yaşında bir erkek çok büyük kabul edebilirsiniz ama o sıradan 50 yaşındaki erkeklerden değil. Onu her gördüğümde ekip elbisesi, fuları ve ağzından düşürmediği “rica ederim” lafı ile bir kaç haftadır aklıma takılıyordu. Aslında yalnızca bu özelliklerinden kaynaklı evime çağırmadım, amacım kocamdan da intikam almaktı diyebilirim. Bu planı bir kaç haftadır düşündüğüm için yavaş yavaş Turgut beye karşı ilgimi belli etmeye başlamıştım. Kocam evdeyken onu çağırmak gibi bir planım yoktu ama ne olur ne olmaz diye devamlı elimin altında hazır olsun diye günlerdir onu ayarttım diyebilirim. Ve nihayetinde dün gece talih eseri balkondan yüz yüze geldiğimiz anda eve çağrı ettim.
Kocam içeride uyuduğu için balondan pek bir şey söyleyemedim ama el işaretleri ile dışarı çıkmasını, apartmanın önüne gelmesini söyledim. O gelene kadar bende aşağı indim ve gece saat iki buçuk civarı apartmanın önünde etraftan birileri görüyor mu görmüyor mu diye çabuk ile evime çağrı ettim. Önden ben arkadan Turgut bey bizim dairenin önüne kadar geldik, daha yukarıya çıkmadan Turgut beye “bu akşam bir kaç saat beraber takılalım mı talep eder misiniz” diye sormuştum ve oda onu neden eve çağrı ettiğimi anlamıştı ama söylemediğim şey erkeğimin evde olduğu idi. Yukarı çıkarken kapının önünde erkeğimin ayakkabılarını gördü, evde bir erkek olduğu belliydi yani o yüzden “kocanız evde değildir umarım” diyerek kapının önünde bekleyip içeri girmedi. Başta erkeğimin evde bulunduğunu söylersem içeri gelmez diye düşündüm ve “yok o pavyondan gelmedi hala, uzun bir müddette gelmez buyrun içeri” dedim ve salona çağrı ettim. İçeri girer girmez de “birşeyler içer misiniz, alkollü falan” diye sordum.Dolapta erkeğimin alkol içeren içecekleri olduğu için ve Turgut bey “fark etmez ne getirseniz getirin” söylediği için rakısından bir bardak dolurdum ve Turgut beye ikram ettim. O karşımda içkisini yudumlarken bende döşek odasına girdim ve elimden geldiği kadar gürültü ederek üzerimdekileri çıkartıp seksi bir gecelik giydim. İçten içe erkeğimin uyanmasını ve onun arkasından neler karıştırdığımı görmesini istiyordum. Amacım aslında başlangıçta o sarhoş olup uyurken ve beni dikkatsizlik ederken bende ihtiyaçlarımı komşularımın yardımı ile giderdiğimi görmesini, bilmesini istemiştim. Gerçi daha ilkin asla bu şekilde bir şey yapmışlığım yok, yani kocasını aldatan bayanlardan değilim ama artık sabredecek gücüm kalmadı için ve erkeğimin davranışlarına göz yummak istemediğim için bir şeyler yapmam icap ettiğini düşünmeye başlamıştım. Sonuç olarak ne kadar gürültü edersem edeyim bir halde kocamı uyandıramadım o yüzden üzerime giyindiğim seksi gecelik ile Turgut beyin yanına doğru ilerlemeye başladım.
Yatak odasından çıkıpta salona geçtiğimde Turgut bey elindeki kadehi bırakarak ayağa kalktı. Yanına yaklaşırken bir yandan heyecandan can çekişiyordum, bir taraftanda Turgut beyin bana olan aç aç bakışlarından zevke geliyordum. Öylesine fanatik bakıyor beni oturmadan öyle süzüyordu ki hani derlerya “gözleriyle yedi beni” diye işte tamda Turgut bey bana öyle bir işlem yapıyordu. Yanına vardığımda elimi uzatarak elini tuttum ve göğüslerimin üstüne koyarak “benden istediğiniz birşey var mı” diye sordum. Turgut bey ilkin ses çıkarmadı ve yalnızca göğüslerimi okşayarak gözlerimin içerisine baktı, sonra dudaklarıma doğru yakınlaşarak ayakta dudaklarımı emmeye başladı. Bir yandan birazcık evvel göğüslerim de duran ellerini de kalçalarımın üstüne koyup dudaklarımı emerken beni kendine doğru var kuvvetiyle bastırmaya başladı. Bir an öyle bir baskı hissetmiştim ki, sonlara doğru kemiklerimin kırılacağını düşünmedim değil. O baskı yapmış olup kendine yapıştırırken doğal olarak alttan amımın üstüne değen ve “bende buradayım” diyen yarrağını hissetmiştim. Kocam derhal yan odada horul horul uyurken oracıkta, Turgut beyin yarrağını hissettiğim anda derhal ağzıma alarak emesim geldi. Uzun zamandır erkeğimin yarrağına bu şekilde sürtünmemiştim yani aklımın karışması, kocamı aldatmam gayet düzgüsel geliyordu bana ve birazcık kendime dur desemde, Turgut beyin yarrağına sürtünmekle yetinmeye çalışsamda duramadım ve derhal pantolonunun kemerini ve düğmesini açarak aşağı doğru indirdim. Acele ile üzerini giyindiği iç çamaşırı giymediğinden belliydi ve vücuduma bariz bir halde yarrağının dokunmasının sebebi de tamamiyle iç çamaşırı giymemiş olmasıydı. Yarrağı aslında o denli büyük değildi ama kalınlığı aklımı başımdan almaya yetmişti. Hemen bir hamlede ağzımın içerisine iyi mi sokuşturduğumu anlatamam ama ağzıma girerken zorlandığını söyleybilirim. Kalınlığı gayet fazla olduğu halde birazcık denemeden sonra sokmamla topyekün ağzımdan çıkartmadan ileri geri hazırlamaya başlamam bir oldu. Artık seri bir halde öylesine süratli hareket ettiriyordum ki kısa zamanda saçlarımdan çekiştirerek yarrağını ağzımdan çıkarttı ve “sadece oral sexle yetinmeyelim, boşalmak üzereyim” dedi. Komşu Seks Hikayeleri
O yarrağını çıkartmaya çalışırken ve saçlarımı çekiştirirken ise ben hala ağzımda kalması için direniyordum ve yarrağını çıkartmaması için hafiften ısırıklar bile atıyordum ama ne yazıkki boşalma korkusu ve içime girememe korkusu yüzünden çıkartmak zorunda kaldı. İşte o an “size birşey söylemem gerekiyor” dedim ve elinden tutarak sessiz olmasını işaret edip döşek odasına soktum. Yatakta yatan bir erkek bulunduğunu görüyordu ama onun kocam bulunduğunu derhal hemen görememişti ve “başka birini daha mı eve aldın” diye gülümseyerek sordu. Elinden tutup yanına kadar yaklaştırdığımda ve yüzünü gördüğünde ise korku dolu bakışlarla “kocan evde miydi, neden daha ilkin söylemedin bunu” dedi ve çıkmak için kapıya doğru hızla yürümeye başladı. Arkasından koşar adımlarla gidip elinden tutarak “kocam şuan sarhoş ve sabaha kadar uyanabileceğini asla sanmıyorum” dedim. Sadece bunu demeklede kalmadım, ikna etmek için bir kaç dakika süresince kapının önünde bir sürü şey söyledim. Kocam evde olduğu için çok korkmuş ve gitmek istiyordu ama bir halde ikna etmeyi başardım diyerek bu mevzuyu fazla uzatmadan porno hikayemin en heyecanlı yerlerine geçeyim artık. Kalması için ikna ettikten sonra ilk ilkin dış kapının derhal önünde yarrağını yeniden dışarı çıkarttım zira evden çıkmak için gitmeye çalışırken pantolonunu yeniden giymişti. Dış kapının önünde soyduktan sonra yarrağını elimin arasına alıp arkamı döndüm ve götümün üstüne sürttürerek “gidersen bundan yoksun kalacaksın, bilincinde değil misin” dedim. İki elinide omuzlarıma atıp sıkıca kavrayıp “farkındayım aslında ama kocan evde olmadığında çağırsan daha iyi olmaz mı” diyerek kendini geri çekmeye çalışmaya devam etti ama artık o yarrak bir defa elime geçmişti, basit kolay bir daha bırakacağımı o bile düşünmüyordu. Derken yarrağını götümün üzerin sürterken birazcık daha eğildim ve göt deliğimi açığa çıkartıp tam deliğimin üstüne yarrağının başını dayadım. Bir yandan bu tarz şeyleri yaparken bir yandanda yüzündeki o ifadeleri izlemeye çalışıyordum o yüzden yarrağı göt deliğime dokunduğunda ki o ifadesini asla ama asla unutamam. Zaten o ifadeden sonra içten içe “artık kocam uyansada gitmez bu” diyerek söylenmeye başlamıştım :). Bir kaç defa deliğimin üstüne derhal hemen sürttürdükten sonra omuzlarımda duran ellerini çekti, yarrağını elimden aldı ve “hadi artık girmek istiyorum” diyerek göt deliğime doğru zorlamaya başladı.
 
Ben aslında göt deliğime sürttürmekteki amacım ona götümü siktirmek değildi ama yarrağını eline aldığında ve götüme sürttüğünde, göt deliğime zorladığında ne bileyim asla karşı koyasım gelmemişti, aksine içime girebilmesi için birazcık daha eğilmiş ve iki elimi kullanarak götümü her iki yana doğru ayırmıştım. İlk başlangıçta bu çok zevkli geliyordu, o koaman yarrağın götüme girmesi, bu düşünce beni iyiden iyiye çılgın ediyordu. Cesaretlendim ve zevkime mağlup düşerek elimin içerisine iyice tükürdüm ve Turgut beyin yarrağını olabildiğince kaygan hale getirdim ve elime alarak göt deliğime dayayıp iteklemesini söyledim. Kocaman yarrağın bana büyük bir acı vereceğini azca çok tahmin ediyordum ama o kadarda acı beklemiyordum açıkçası. Yarrağının yalnızca başının bir bölümü içime girmiştiki birden öne doğru kendimi attım ve işaret parmağımı göt deliğime koyarak acaba kanadımı diye denetim ettim. Bunlar bir anlık olaylardı zira o acıdan sonra kısa süreli bir şoka girdim diyebilirim. Parmağımın ucundaki kanı gördüğümde Turgut beyin götümü parçaladığını ayrım etmiştim ve götten sikiş için bu kadar çabuk davranmamam gerektiğini, başta düzgüsel bir ilişki yaşamam icap ettiğini anladım ve götten sikişten vazgeçtim. Aslında o acı ile sikişmekten vazgeçmiştim ama Turgut bey hiçte benim gibi düşünmüyor ve yarrağı elinde bir yerlerime sokmak için sabırsızlanıyordu. Elinden tutarak yeniden salona götürdüm ve salonda yere bir battaniye sererek battaniyenin üstüne bacaklarımı ayırıp uzandım. Amıma bakarken yüzündeki gülümseme benide güldürmüştü ve içime girmeden ilkin göt deliğimdeki acı ile bir kaç saniye karşılıklı gülüştük. Sonunda kocaman yarrağını amıma dayayıp yavaşça iteklemeye başladığında göt deliğimin acısına nazaran daha azca bir acı ile Turgut beyi içime almaya başladım. Önce yarrağının baş kısmını soktu, sonra köküne kadar girmesi için yavaş yavaş itekledi. Saniyeler içinde tamamı içime girdiğinde ilkin Turgut beye sıkıca sarılarak “biraz bekler misin” dedim. Yarrağının büyüklüğü talep eder istemez canımı acıtacaktı o yüzden bir kaç saniye alışmak için altında öylece yatıp bekledim. Turgut beyde benimle beraber bekledi ama o her ne kadar beklesede çok yavaş hareketlerle içime yerleştirip çıkartmaya devam etti. Sonunda, yani yaklaşık beş altı saniye sonunda bekle dememe karşın yarrağını içimden çekip tam baş bölümüne kadar çıkarttı.
 
Yarrağının başı hala içimdeyken azca ilkin olduğu gibi gene yavaş bir halde içime doğru itekledi. İkinci kez girdiğinde işte tam o an acıdan fazla zevk hissetmiştim ve dahada hızlanması için artık ben yalvarmaya başlamıştım. Gerçi yalvarmak denemez zira benim istediğim kadar Turgut beyde yarrağını içime sokmak için sabırsızlanıyordu. Söyler söylemez içime giriş çıkışını hızlandırarak beni kelimenin tam anlamı ile sikmeye başladı. Acaba kocasını aldatan hanımlar olayın büyüsünden mi yoksa kocasını altattığı insanın yarrağının kocasının yarrağından daha büyük olmasından mı zevk alıyorlar bilmem ama benim orada deliler gibi zevk almamın sebebi uzun zamandır erkeğimin yarrağını içimde hissetmediğim içindi ve birtakım durumlarda kocamı aldattığımın farkına varsamda umursamadan kendimi siktirmeye devam ediyordum. Aslında bir kaç dakika Turgut beyin altında yattıktan sonra birazcık biraz farklılık, fantazi peşine düşmüştüm ve asla zekice değil ama erkeğimin yanısıra sikişmek istiyordum. Turgut bey bütün hızıyla içime girip çıkarken “birazda döşek odasına siker misin beni” diye sordum. Yatak odasında erkeğimin uyuduğundan haberi vardı ve bu düşünce aynı şekilde onuda heyecanlandırmıştı. Korktuğunu ya da korkmadığını söyleyemem ama teklifimi yaptıktan sonra bir kaç defa daha içime girip çıktı, sonra ise yarrağını tamamiyle içimden çıkartarak “kocan uyanmaz demi” diye sorup üzerimden kalkarak döşek odasına doğru ilermeye başladı. Kocamın asla uyanmaması, yani “kesinlikle uyanmaz” kanaati pek fazla tahik etmiyordu beni ama “ya uyanırsa ve bizi yakalarsa” kanaati daha fazla hoşuma gidiyordu o yüzden Turgut beye “bilemiyorum bir ihtimal uyanır ve sen beni sikerken kocam bunu görür, bizi izlemeye başlar” dedim. Fantazi yaptığımı ayrım etti ve bunun üstünde durarak “nasıl yani kocan seni sikişirken görse birşey demez mi” diye gülümseyerek sordu. Önce döşek odasına girdik, azca ilkin salonda altımıza serdiğimiz battaniyeyi döşek odasının ortasına serdim ve üzerime Turgut beyi alarak sorusuna yanıt verdim. Üzerimde içime girdikten sonra “evet kocam beni sikişirken yakalasa asla bir şey söylemez hatta karşımıza geçerek beni sikmelerini izler” dedim.
Bu söyleşi Turgut beyi etkilediği kadar beni de çok derinden etkilemişti. Bir saniye bile susmak içimden gelmiyordu. Özellikle “kocam birşey demez, bizi izler” dememle Turgut beyin yüzünde görünen o anlatım art arda fantaziler uydurmama neden oldu. Turgut bey gözlerini kapatarak içime girip çıkmaya başladığında “bir kaç defa kocamla öbek sikiş yaptık, birtakım durumlarda kenardan benim sikilişimi izleyerek otuzbir çeker, bazende yanımıza gelip götümü parmaklar, kocam beni her akşam diğer erkeklere siktiriyor, kocam benim pezevengim beni satıyor” gibi bir sürü şeyler anlatmaya başladım. Ben bir saniye bile susmuyordum ve Turgut beyde bir saniye bile ara vermiyor, hızla beni sikmeye devam ediyordu. Bunları söylerken aniden amımın kasıldığını bütün bedenimde hissettim ve çok kısa bir müddet sonra orgazm olacağımı ayrım ettim. Ellerimi Turgut beyin bedenine dolayarak sıkıca sarıldım. O bütün gücü ile içime girip çıkarken bende aniden Turgut beyin omzunu ısırmaya ve orgazm olmaya başladım. Kendimden öyle geçmiştim ki saniyeler süresince omzunu dişlerimin arasından çıkartmadım ve kendime geldiğimde ise resmen birazcık daha bastırmış olsam omzundan bir parça koparabileceğimi ayrım ettim.

Bir yanıt yazın