Adını Siktikten Sonra Öğrendim

Merhaba ismi duyulmuş bir sirketin yöntem servisliğini yapıyorum. Aldıkları ürünün bakımı yapmak için istanbul nişantaşına yola çıktım, verilen adrese vardım ve karşıma en oldukça 18 yaşında üstünde seksi mavi pijama, hele o kavun gibi göğüslerinden gözlerimi alamamıştım. Erken geldiniz evde kimse yok fakat destek olmaya çalışırım dedi.

Arızalı ürün çamaşır makinasııydı, bakımını ve kontrolunu yapmış olup ona göre prosedür yapıcaktım. Biraz beklersen ben makinanın içini boşaltayım dedi peki dedim! Kapinin önünde bekliyorum, bir eğildi yeşil külotu gözüküyordu. Makinayı boşaltmaya bir başladı kırmızı tanga, g-string iç çamaşırı, pembe sütyen ve birbirinden fantezili iç çamaşırları, o çamaşırların kızın üzerindeyken hayal ettim ettikçe sikim kalkıyordu. Kız bana birşey soracakken bir an duraksadı kalkmış sikimi göstererek bu ne hal bukadar abazamısın dedi ve gülmeye başladı. 

Hafif bir gülümsemeyle özür dilerim hanımefendi fakat o kadar oldukça hoş bedenin varki seni arzulamamak için gay olmam lazım diye yanıt verdim. Biraz daha yaklaşarak elini pantolonumdan içeri daldırdı ve hımmm kötü değilmiş dedi. Öpüşmeye başladık kızın pijamalarini çıkardım, tam o yeşil külotunu çıkaracaktım ki, ağzınla çıkarmanı isterim hanzo gibi haşırt diye sikecekmisin diyerek azarladı. Bu isteğini büyük bir zevk ile yerine getirirken dişlerimi amcığına geçirdim zevk ile acının karışımıyla bir ahhh çektikten sonrasında beni döşek odasına götürdü.

Alev alev yanıyordu beni yatağa ittirdi o kusursuz kukusunu dudaklarımda gezdirmeye başladı. İlk baş beni dilinle boşaltmazsan sana amımı siktirmem dedi. Başladım o mis kokulu amcığını ağzımla sikmeye, hatun ağzıma öyle bir boşaldı ki ağzımın kenarlarından beyaz sıvılar akıyordu. Zevkten konuşamayacak bir vaziyetteyken çıkardım sikimi sokuşturu verdim ağzına, ilk sırada korkmuş fakat alıştıktan sonrasında morartasıya kadar emdi sikimi.

Ondan sonrasında başladım bunu kucağıma alıp çatır çatır sikmeye. Dayanamayıp spermlerimi saldım amının derinliklerine ve evden ayrılmadan ilkin adının gamze bulunduğunu öğrendim. Birdeha görüşmedik fakat inşallah gebe kalırda o hatunu evime karım olarak getirir, Sikişmekten çıldırtırdım.

Bir yanıt yazın