Amcamın Karısıyla Çılgın Seks Hikayem

Sevgilerle hovarda seks delileri sizlerle paylaşacağım hikayem öz amcam karısı ile yaşadığım reel hikayemdi. Amcam babamın bir ufak kardeşi olur kendisi yengem ile yeni evli çiftler evlenmeleri bir sene bile olmadı amcamın eşi meğer yangın bir fahişeymiş fırsat kolluyormuş evlenip farklı sikler yiyecek için aile içerisinde ise çok hareketlerinde ölçülü kadın hatuncuk meğer elmanın içi çürükmüş fakat yengecimsi harbiden çok hoş bir hatun olabildiğince erkekleri kendisine çeken cinslerden diye bilirim.

Amcalar diğer bir memlekette oturuyorlardı bizim yanımıza gezmeye geldiler bir aylık dinlence diyebilirim yani bir ay süresince bizde kalacaklardı. Yengem bizlere çok yakın davranıyordu rahattı bilhassa de bana yaklaşımı çok farklıydı Babamların yanın da olabildiğince namuslu davranıyordu amcamın yanısıra falan oturmuyordu babamdan çok çekiniyordu hatta uyuyacağımız vakit bizimle aynı oda da yerde boydan boya yatakta yatıyorduk döşek sıralamamız yengem yengemin yanısıra annem ben ufak iki kardeşim uyuyorduk babam ile amcam ise balkon da uyuyorlardı.

Yatağımıza geçince aşağı yukarı herkes yatağın için de uyumuyor sohbetler ediyorduk söyleşi ede ede bayılıp uyuyorduk klima da çalışıyordu yatakta keyif bizim keyfimizde. Yengem bana sordu çıktığın sevgilin falan varımı diye bende doğal de var boşta kalır mıyım asla dedim sanki surat biçimi değişti bana bakış seçimi bile değişti kıskançlığını baya bir belli etti. ne oldu yenge dedim bir şey yok dedi. Ama ben bir çok şeyi hissettim bozulmuştu yengem bende niye bana bu şekilde davranıyor diye düşünceye kapıldım gel oldu git oldu yengem bana daha fazla yakın davranmaya başladı eşine bile öyle davranmıyordu diyebilirim gitmeleri de yaklaşıyordu azca kalmıştı yengem her gün gidecek diye üzüntüsünü dile getiriyordu meğer gitmek için değil benden ayrılacağı için üzülüyormuş fahişe.

Yine gece oldu annem yataklarımızı serdi herkes yataklarına geçti gene her gece yaptığımız gibi yatakta sohbete başladık iki kardeşim uyumuştu annem de konuk vardı yorulmuştu söyleşi ederken bayıldı yengemle ben daha uyumamıştı yatakta söyleşi ediyorduk. Yengem gidince bu günleri çok özleyeceğim yatakta söyleşi edenim olmayacak dedi niye k dedim en çokta seni özleyeceğim dedi. Bende niçin ki dedim yataktan kalkarak yanıma gelip uzandı kalbim çarpmaya başladı biri görüp yanlış anlayacak diye.

Bana açıldı benim gönlüm sende dedi bende derhal etkilendim asla beklemediğim bir şeydi hatta bir otuz dakika kendime gelemedim yenge şimdi birisi duyar görürse yanlış anlamış olur dedim asla umurun da değildi aman boş ver inceldiği yerden kopsun dedi elini sikime attı ov alamaya başladı ne yapıyorsun sen dedim fakat sessiz ol duyacaklar dedi bende kıvama gelmiştim sikim çok sıcak ov alıyordu dudağıma yapıştı bence birazcık süratli davran iş işten geçti ne olursa olsun senini yarağını içime alacağım bir aya yakındır hayalini kuruyorum dedi.

Elime geçtin sikin yemeden bırakmam dedi. Bende yatağın için de elimi amına attım ov alamaya başladım amı ıslanmıştı hem coşku hem biri görecek korkusuyla ödüm kopuyordu. Her an annem gil uyanıp görecek diye nefesim kesiliyordu üzerimiz tam soyma dan tek altımızı çıkarttık yatakta üstüme çıktı sikimi amına aldı oturur vaziyette üzerim de zıplamaya başladı ses oluyordu o yetmedi boşalırken inlemeye başladı kalbim kalacak gibiydi korku ve hey candan boşalamıyorum bir saat uğraştı beni boşaltmak için yatağın içi yanıp kavruluyordu ağzına alıyor eliyle otuz bir çekiyordu fakat gene de boşaltamıyordu huzurlu değildik diye artık bende çılgın oldum onu domal tıp sikmesem boşalmam imkansızdı yatakta dom alttım arkadan sikimi amına soktum git gel yaparak sikmeye başladım altım da inliyordu saçını tutup kendime doğru çekip orospum sessiz ol şimdi biri duyacak diyordum nihayet içini fışkırdım boşaldım derhal yataktan kalkarak banyoda arındım yatağa gitmedim babaların yanına geçip uyudum korkudan yeniden yanına gitmedim

Bir cevap yazın