Annemin Kiloduna Boşaldığımı Anladı

Merhaba sex öykü okurları.İsmim Mert. İzmir bornova da kombili bir evde yaşıyoruz. Lise de tahsil gören 20 yaşlarında bir ergenim. Annem Helin 46 yaşında. Esmer bombası iri memeleri var. 95 göğüs ölçüleri ise bunu kanıtıdır. Kalçaların kıvrımlı ve toplu olması ise uzun uzun yıllardan beri spor yapmasından kaynaklanıyor. Yani görseniz harbiden sizi azdırabilecek bir kadındır. E artık sex hikayemi söylemeye geçiyorum.
Babam 2003 senesinde antalyadan dinlence dönüşü yaptığımız kazada öldü. O günden sonrasında harbiden zor günler yaşadık. Maddi durumumuz iyi olduğu halde ( anne tarafımda peder tarafımda varlıklıdır. ) içsel, tinsel açıdan çook zorluklar çektik. Zamanla hayata alışmaya çalıştık. Bu süre içerisinde annemle birbirimize daha da kenetlendik. Annemin hayatına girmek isteyenler oldu amma annem asla birine yüz vermedi. ve bu hususları benle aleni açık konuşuyordu. günler durmadan geçerken 20 yaşlarıma gelmiştim. Artık cinsel mevzulara ilgim başlamıştı. Sürekli 31 ler çekiyor etrafımdaki kızları düşünüyordum. Ta ki geçen yıla kadar. Bir anda annemi ayrım ettim. Evde bir cevher yatıyormuş meğersem. Annemin giydirilmiş olduğu dar taytlar kısa şortlar ince penye t- shirtler onu resmen 30 sevinç fıstık haline getiriyordu. Bu arada internette ki ensest hikayeleri farketim.
Bir oldukça siteyi yakın takibe aldım ve devamlı oralarda hikayeler okuyordum. Bu vakit içerisinde anneme simetri hareketlerim oldukça değişmişti. Sürekli frikik görme ve ona dokunma çabasına girmiştim. Onunla güreş yapar gibi yatıp oyun ile komplike her tarafını elliyordum. Oda buna ses çıkarmıyordu. Zamanla annemin giydirilmiş olduğu giysileri alıp onlara baka baka mastürbasyon hazırlamaya başladım. bilhassa annemin dantelli külotları beni resmen değişik bir boyuta taşıyordu. Onları devamlı alıp 31 çekiyordum. ve bigün gene külotlarını ve külotlu çoraplarını almış 31 çekiyordum. ne yazık ki son olarak bir kaza yaşandı. Bütün spermlerim annemin çamaşırlarına akmıştı. Ne yapacağımı bilmez halde düşünüyordum. Hepsini pis sepetine atıp beklemeye başladım. Neler olacağını merak ediyordum. Annem spordan gelmişti duşa girecekti. Ben de ne olup biteceğini merakla bekliyordum. Annem duşa girmiş olduğu anda kapı deliğindeki yerimi aldıım. Banyomuz dar ve uzun. Kapının karşısında düm düz ilerliyor. Bu sayede tüm banyo gözüküyor. Annem soyunmaya başladı. Üstündeki taytı tshirt ü ve iç çamaşırlarını çıkartıp pis sepetine atmak için açtığında iç çamaşırlarını görür görmez şaşırdı. 5-10 saniye duraklayıp baktıktan sonrasında eline alıp bakmaya başladı. Çamaşırların üstünde benim döllerim duruyordu. Bir adet külot ve bir adet külotlu çorap alıp çamaşır makinasının üstüne koydu.
ben ne yaptığını anlamamıştım. Diğer çamaşırları sepete geri koydu ve kapattı. makinanın üstündeki külot ve külotlu çoraptaki dölleri ayrı ayrı yalayarak temizledi. Daha sonrasında duşun dibine girdiğinde ben hayret içindeydim. annem duştan her vakit çıkmış olduğu gibi altında külot ve külotlu çorabı ile memelerini sallaya sallaya çıktı. ayrıca ben salonda oturuyordum. annem yanıma gelip birazcık dolandı ve gitti. Belli ki bana giydiklerini göstermeye çalışıyordu. Ben hem azmış hemde korkmuş şekilde bekliyordum.Biraz sonrasında annem üstüne geceliğini giymiş şekilde yanıma geldi. Karşıma oturdu ve bana çamaşırlarına ne yaptığımı sordu. ben ise ne yaptığımı esasen bildiğini amma hata sonucu bulunduğunu söyledim ve özür diledim. Annem bana senin bu işleri yapabileceğin bir kız dostun yok mu diye sorduğunda kız arkadaşım var amma istemiyor. Bende mecburen böyle yönetim ediyorum dedim. Hmm peki mastürbasyon yaparken benimi düşünüyorsun da benim çamaşırlarımı kullanıyorsun dedi. Ben birşey söylemedim. Madem öyle niçin benden yardım istemedin uzun yıllardan beri yaraksız olduğumu biliyorsun bir birimize yardım edebiliriz herhalde diyerek yanıma gelip önümde dineldi. Been hayret içerisinde bakarken elimden tutup kaldırdı ve biir anda dudaklarıma yapıştı. Been şaşkınlıktan mukamele bile veremiyordum. 25-30 saniye kaddar sonrasında durup ne o istemiyormusun beenii mukamele vermiyorsun söylediğinde kendime geldim ve busefer been dudaklarına yapıştım. Annem usta biir fahişegibi dilini ağzıma veriyor ağzımın içiinde dilini dolaştırıyordu. Biir süre bu yolla öpüştükten sonrasında kendimi çekip ee tüm gün öpüşecekmiyiz dedim. Bak sen şuna derhal mi sikmek istiyon ananı dedi. Been senin şu an vajinasına koyacam diyerek kucakladığım gibi döşek odasına götürüp yatağın üstüne attım. ikimizde kısa sürede soyunup 69 pozisyonuna geçtiik. o beenim sikimi yalarken been onun amcığının tadına bakıyordum. Muhteşem biir zevk havuzunda yüzüyor gibiydim. Biir süre sonrasında anneme geliyorum dedim. Biir kaç saniye ara verip hepsini ağzıma ver özlemişim sperm tadını diyerek yalamaya devam etti. Bütün spermlerimi ağzına boşalttım. Daha sonrasında ayağa kalkıp yatağın karşısına geçti. ve banaa ağzında ki spermlerle şov hazırlamaya başladı. spermleri göğüslerine akıtıyor oradan yeniden yalııyordu. En sonunda hepsini yuttu ayrıca inen sikime yeniden sakso çekmeye başlayarak kaldırdı. Devamını annemden dinlemek dilerseniz sitede bulunan numarayı arayın. Annemle sesli anlatma sonucu aldık…

Bir yanıt yazın