Arkadaşıma Tuzak Kurdum Kız Arkadaşını Becerdim

Birinci devre süresince Bilsen Hoca ile sıkça sikiştik. 2.Dönem başlamıştı. Yine sikişiyorduk fakat benim aklım Elif’te idi. Elif ile Bülent oldukça sıkı fıkıydı. Bir kaç kez Elif’i Bülent’in evine girerken de görmüştüm.
Okulun bahçesinde kankası Necati ile söyleşi ediyordu. Bülent “Bizim evin yedek anahtarı Elif’te de var. Kızı bizim eve atmam oldukça riskli yakalanabilirim.” diye anlatıyordu. Aklıma hoş bir düşünce geldi ve Bülent ve Necati’nin yanına geldim. “Kızı benim eve atabilirsin fakat bir seferliğine izin veririm.” dedim.
Bülent’e anahtarı verdim. Evi gösterdim. “Sikişirken müziğin sesini açın komşular anlamasın.” dedim.
Hemen Elif’i aradım. Bülent seni aldatıyor, dedim. Önce inanmadı, gelip görebileceğini söyledim. 10 dakikada gelmişti. Bu arada Bülent sikeceği kızla beraber benim eve girmişti.
Elif’e anahtarı verdim. “Sadece müzik sesi gelen odanın deliğinden bak ve geri dön…” dedim.
Acele ile benim eve çıktı ve 5 dakika sonra ağlayarak geri döndü. “Ona aşıktım, evlenecektik, bekaretimi bile verdim.” diyerek ağlıyordu. “Bence ondan ayrılma fakat öcünü da al. Bir saat sonra benim eve gel, ben senin intikam almanda destek olacağım.” dedim.
Ben Bülent’ten anahtarı aldıktan sonra eve geçtim ve Elif’i beklemeye başladım. Sözleştikten bir saat sonra Elif geldi. Hala gözleri yaşlıydı. “Ağlamana asla gerek yok. Madem ki o seni aldattı, sen de onu aldat.” dedim ve dudaklarına yapıştım. Anında yüzüme tokatı yapıştırdı. “Bana tuzak kurdun. Pis sapık!” dedi. “Evet, seni sikmek istiyorum. Sikmeden de bırakmam. Eğer bağırır rezalet çıkarırsan ikimiz için de iyi olmaz. Baban durumu öğrenir. Seni de beni de Bülent’i de vurur. Uslu dur anın tadını çıkar.” dedim. Bu sözlerimin üstüne bağırmayı kesti ve sessiz sessiz ağlamaya başladı. Ben kucakladığım gibi odama götürüp yatağın üstüne attım. Yavaş yavaş soymaya başladım. Güzel yüzünün yanısıra hoş de vücudu varmış. Çırılçıplak kaldıktan sonra ben de soyundum. Yarrağımı gördüğünde şok oldu. “Oha o iyi mi yarrak öyle…” dedi. “Az sonra yediğinde öğreneceksin.” dedim.
Bir de yarrağıma yapıştı ve iştahlı bir halde yalamaya başladı. 10 dakikada beni boşalttı. Daha sonra ben göğüslerinden başlayıp, amcığını yaladım. Amcığını 15 dakika yaladıktan sonra boşaldı. Bacaklarını omzuma alıp yarrağımı amcığına dayadım. Yavaş yavaş giriyordum. Acı çekmiş olduğu yüz ifadesinden belli oluyordu. Yarısına kadar soktuktan sonra çıkarıp yeniden soktum. Bir süre gitgel yaptıktan sonra acı dolu inlemeleri zevk dolu inlemelere dönüştü. Yarrağım alıştıkça daha derine giriyordu. Bir süre sonra köküne kadar sokmayı başardım. 20 dakika sonra ikimiz de aynı anda boşaldık. “Muhteşemsin…” dedi.
Yarrağım yeniden sertleşince Elif’i domalttım. Götünü tükürükledim ve parmağımı soktum. Rahatlıkla girdi. Götü oldukça genişti. “Bülent her gün götünden sikiyor galiba…” dedim. “Aslında asla götümden sikmedi, hep amcığımdan sikti.” dedi ve herşeyi anlattı. Derlerden geçmek için Aziz Hoca, Faysal Hoca ve Tevfik Hoca’ya götünden siktirtmiş. En büyük yarraklıları ise Tevfik Hocaymış. 21 santimetre boyundaymış.
Yarrağımı dayadım ve ittirmemle yarrağımın büyük bir bölümü girdi. Amcığından daha genişti kesinlikle. 20 dakika sonra götüne de boşaldım.
2. devre süresince hem Bilsen Hoca’yı hem de Elif’i fırsat buldukça siktim.
DEVAM EDECEK.

Bir cevap yazın