Arkadaşımın Eski Sevgilisini Becerdim

Acil bana makul fiyatlı bir ev lazımdı. Tek yardım isteyebileceğim insan Fatma Hanım vardı. Doğruca ona gittim. Kapıyı çaldım. Ben olduğumu öğrenince, gitmemi istedi. “Mecbur kalmasaydım gelmezdim, nolur al içeri…” dedim. Kapıyı açtı, etrafı kolladı ve içeri aldı. Üzerinde pijamaları vardı. Sanırım sütyen giymemişti. Göğüs uçları belli oluyordu. Göğüslerinin iriliği yeterince tahrik ederken, göğüs uçları da belli olunca yarrağım kalktı.

Kaçamak bakışlarla yarrağımı kesiyordu. Derdimi anlattım.

“Sen gittikten sonrasında kocamdan oldukça kötü patak yedim. Bir hafta sokağa çıkamadım. Kocamın izni bitti, sapık komşum Şehmuz saldırı etti. Polise yakınma ettim. Hapse girdi. Polisler tutukladığında ‘Genç delikanlılarla sikişiyordu.’ dedi. Milletin yüzüne bakamıyordum uzun süredir. Sapık esasen hapiste intihar etti. Dedikodusu hala dolaşıyor. Yeni yeni unutulmaya başladı. Biraz birikmişim var. Sana onu vereyim. 2 sene kira derdi çekmezsin. Bir daha buraya uğrama.” dedi.
Parayı aldım. Çarşının göbeğinde kiralık tabelalarına baktım. Kaloriferli bir stüdyo daire buldum. 1 + 1 daire idi. Salon ve mutfak bir aradaydı. Banyo tuvalet de bir aradaydı. Ev sahibine 6 aylık peşin verince derhal evin anahtarlarını verdi. Eve 2 çekyat, bir karyola, buzdolabı, tabak, çanak, vs aldım. Televizyon ve VCD aldım. Paranın yarsını harcamıştım. Diğer yarısını bankaya faize yatırdım.
Evde yalnız başıma oturuyordum, keyfim yerinde idi. Her gün film kiralayıp izliyordum. Faize yatırdığım para haricinde babamın kira ve harçlık olarak gönderilmiş olduğu paralar da olunca para sıkıntısı çekmiyordum.
Aşk hayatında işler o denli yolunda gitmiyordu. Ayşe sınıfımızdan Diyarbakır’ın yerlisi olan Adem ile çıkıyordu. Çok geçmeden nişanlandılar. Pelin ise İngilizce bölümünden bir asistan ile çıkmaya başlamıştı.
Abazalık iyice başıma vurmuştu. Eve taşınalı 2 ay olmuştu. Vizeler yeni bitmişti. 1. devre kadar etkin değildim fakat asla 50’nin altında notum yoktu. Derslere vermiştim kendimi… Kaçırdığım derslerin notlarını alıp telafi edecek, daha yüksek notlar alacaktım.
Sınıfımızda Elif adlı Ayşe’nin boylarında fakat oldukça hoş ve muntazam fizikli bir kız vardı. Çok etkin değildi fakat not tutuyordu. Ondan istedim, “Fotokopi çektirip yarın getiririm.” dedim. Kırtasiyeye gittim. Fotokopi çektirirken tanıdık bir ses “0.5 kalem ucu alabilir miyim?” dedi. Dönüp baktım, Rojda idi. Beni görür görmez tanıdı. Başımızla selamlaştık.
Kırtasiyeden çıktığımızda bana Alp’i sordu. “Yatay geçiş yaptı.” dedim. “Yalan söylüyorsun.” dedi. “Benim eve çıkalım, sana anlatırım.” dedim. Rojda’yı yatağa atmak niyetindeydim.
Benim eve çıktık. “Bana laf vermişti. Evlenecektik. Bekaretimi ona vermiştim.” diye ağlamaya başladı. Çekyata oturduk, başını omzuma koydu ve ağlamaya devam etti. Ben de saçını okşamaya başladım. “Beni de yüzüstü bıraktı. 2 aya yakın duracak yer sıkıntısı çektim.” dedim. Hafiften elimi beline doğru indirdim. Diğer elimi bacağına koydum. “Pelin Abla’nda beni terketti. Asistanla çıkıyor. Seninle aynı kaderi paylaşıyoruz. Hatırlar mısın? Bir çekyatta sen ve Alp, diğerinde ben ve Pelin sikiştiğimiz günleri… Şimdi onlar başkaları ile sikişiyor, ikimiz yanlızız.” dedim ve bacaklarını okşamaya başladım. Sonra hiçbirşey söylemeden öpüşmeye başladık. Kısa zamanda ikimizde çırılçıplak olduk. Rojda’nın görkemli vücudu elimin altındaydı. Küçük göğüslerini okşamaya başladım. Boynuna öpücükler kondurup göğüslerini emdim. Daha sonrasında amcığına indim. Amcığına dilini soktum. Daracıktı. Biraz yaladım ve yarrağımı misyoner pozisyonunda amcığına dayadım. Hafif bastırdım, çığlığı bastı. Çığlık atamasından korkmuyordum. Çünkü altımızda kasetçi vardı. Sürekli müzik çalıyordu. “Acıyor, acıyor…” demeye başladı. “Alp’in ufak yarrağından sonrasında bu yarrak büyük geldi. Amcığında uzun zamandır yarrak görmediği için daralmıştır iyice… İlkince acı çekersin, daha sonraçok zevk alırsın.” dedim. Tekrar ittirdim yarrağımı, gene feryat attı. Çığlıklarına aldırmadan gitgel yapıyordum. Her defasında daha derine giriyordum. Ayşe ile ilk sikişmemizde aldığım zevki alıyordum. Amcığı yarrağını oldukça kötü sıkıyordu. Gitgel yaparken sonunda köküne kadar sokmayı başarmıştım. Artık Rojda da acı ile komplike zevk çığlıkları atıyordu. “Harikasın erkeğim… Çok zevk alıyorum.” dedi. Çok geçmeden ikimiz de aynı anda boşaldık.
Önüme domalttım ve götünü yalamaya başladım. Parmağımla ilkin götünü alıştırdım. Gitgel hazırlamaya başladım. Sonra iki parmağımı yerleştirip gitgel hazırlamaya başladım. Yarağımı götüne dayayıp hafif ittirdim. Öne kaçmaması için beline sarılmıştım. Acı bir feryat attı. “Çıkar, çıkar… İstemiyorum.” diye bağırdı. “Az dayan, azca öncede acımıştı bak iyi mi zevk aldın.” dedim. Hafif hafif gitgel hazırlamaya başladım. Her seferinde daha derine sokuyordum. Son bir atılım ile kökledim. “Yandım… Yırttın götümü…” dedi. Aldırmadan gitgele devam ediyordum. Bir süre sonrasında müthiş bir zevkle boşaldım. İkimiz de duşa girip yıkandık. Rojda’yı evine yollayıp ders çalışmaya başladım.
Ertesi gün Elif’in defterini teslim ettim ve teşekkür ettim.
Rojda ile artık fırsat buldukta sikişiyorduk. O da yarağıma alışmıştı. Çok acı çekmiyordu yarağımı alırken.
Finaller başlamıştı. Rojda’nın da son yazılıları başlamıştı. Sikişmelerimize ara vermiştik. Analiz sınavında Elif yanımdaki sırada oturuyordu. Sınava oldukça iyi çalıştığım için kağıdımı 10 dakikada doldurmuştum. Baktım Elif sorulara bakıp kara kara düşünüyor. Hemen önümdeki kağıdı ona verip, onun kağıdını aldım. Hoca ayrım etmemişti. Onun adını silip kendi ismimi yazdım kağıda, o da benimkini silip kendi adını yazdı. Sınav çıkışında oldukça teşekkür etti. Kantinde karşılıklı çay içtik. Gözlerime tatlı tatlı bakıp gülümsüyordu. Birbirimize telefon numaralarımızı verdik. Akşamları telefonda söyleşi ediyorduk. 2 sınavda daha kağıt değiştik. Sınavların neticeleri açıklanmıştı. İkimiz de bütün derslerden geçmiştik. Yine de oldukça üzülüyorduk, zira önümüzde 3 aylık yaz tatili vardı.
Gitmeden ilkin son akşam Rojda ile buluşup doya doya sikiştik.
DEVAM EDECEK.

Bir cevap yazın