Arkadaşımın Karısı Baldızı ve Kendisini Becerdim

27 yaşındayım,evliyim.Anlık vakalara inanan birisiyim ,sizlere yazacağım bu vaka da bunu kanıtlayacaktır. İnternette oyun sitelerinden birisinin uzun suredir üyesiyim.Yine bu şekilde bir günde kafemizde oyun heyecanı ile vakit geçirirken,oyun fazlası ile iddialaşmaya başladı.Bizde müşterek kararla buluşup,canlı bir kare oluşturup hem şu şekilde hoş bir oyun oynayalım,hem de hep sanal tanıdığımız birbirimizi yakından tanıma fırsatı elde edelim dedik.Karar verdiğimiz gün hoş bir oyun oynadık, peşine hoş bir yiyecek yedik. Yemekte söyleşi kaybedenlerin tekrardan bir oyun istemesine dönüştü. Kazanan öbür dostum eve dönecekti,bense iddialı bir söz ederek “sabaha kadar” yenerim sizi dedim. Arkadaşlardan biri bizim evde oynayabiliriz,benim bacanak iyi bilir,o dördüncü olur diyince atlayıp onlara gittik….
Gitmeden arkadaşımız hem bacanağını evlerine çağrı etti, hem de evine telefon açıp esine eve konuk getiriyorum dedi.Gittiğimizde oyun masasını kurduk,ev sahibinin eşi ve eşinin kardeşi de bizlere seyirci olarak katıldılar. Zaman içerisinde bacanağın pasifliğinden, bizi ağırlayan ev sahibinin karısı ile yatakta iyi geçinemediklerine birçok şey öğrendik. İçkinin tesiri ile gerek sözler,gerek hareketler denetim edilemiyordu.Gecenin biri olmuştu, parasına da oynamıyorduk,eve benimle beraber konuk gelen şahıs artık kalkma zamanının geldiğini anlatım etti. Ben de onayladım. Bacanak ben eve giderken arkadaşları evlerine bırakırım dedi, ev sahibine teşekkür ettik,telefonlarımızı verip,tekrar görüşmek suretiyle diye vedalaştık. Bacanakla benim yolum ayni yol olduğundan ilkin öbür arkadaşı bıraktık,tam o sırada telefonuma mesaj geldi. Ön koltukta oturan bacanağın esi “kesin ablamdır” dedi.
Mesajı okudum.”Seninle müşerref olmak çok zevkli idi “yazıyordu.”Nereden bildin?” dedim ön koltuğa doğru kafamı uzatarak. Küçük bir kahkaha atarak “simdi seni düşünerek kendini tatmin ediyordur “dedi. Bacanak “madem ablanın uykusu firar etmiş gelsin bizlere dedi karısına,hem bizde Orkuna evimizi gezdirmiş oluruz,oyundan laflamaya vakit bulamadık, azca birazcık laflarız da” dedi.Daha tümcesi bitmeden, karısı telefonu çeviriyordu.Ters yöne gitmemizden midir,yoksa ev sahibinin eşinin ihtirasından midir,evlerine vardığımızda taksi esasen apartmanın önünde idi.Bacanak “ne o baldız,çok süratlisin “dedi.Yanıt gelmedi bu sözlerine,ama elbisesini değiştirip,makyajını tazelediği ve kendini geceye sunmaya hazırlandığı belli idi,ilk ev sahibesinin.
Vardığımız ev olabildiğince ufak bir evdi,oturma gruplarına kendimizi attık.Bacanak söyleşi açmaya çalışıyor,ben cevap vermeden hanımlar araya girerek sözü bitiriyorlardı.Derken yeni ev sahibesi” artık geç oldu siz laflayın,biz yatalım,gitmek isteyen evine döner,isteyene yatacak yer var “dedi ve kocasına cevap hakki vermeden elinden tuttuğu gibi döşek odasına gittiler.İlk ev sahibimizle bas basa kalmıştık.Sonunu bildiğimiz şeyi uzatmaya gerek yoktu,direk evin öbür odasına geçtik,önce dudaklarımız,sonra vücutlarımız birleşti.Aletimi yalamıyor,somuruyor;elleri kalçalarımdan göğsüme her yeri tarıyor;”kendimi ellemekten bıktım,doyur beni “diye inliyordu. Ustundekilerini çıkardı,”geliyorum,ne olur kökle ,hadi “demeye başladı.Madem derhal boşalacaktı, istediğini yerine getirmeliydim.İçine kalın aletimin başını sokmuştum ki “oohh “diye bir sarsıldı.
İçinden çıktım,suladığı bölgeye ağzımı dayamıştım ki,arkama çıplak fakat yumuşak bir tenin temasını hissettim. Gelen ikinci ev sahibemdi,”orayı bana bırak “dedi, ablasının organını ona bırakıp, boşalmak için hazır bekleyen aletimi onun ağzına sundum.Zevklenmişti,ablasını bıraktı,simdi ablası onun organını dillerken,o benim aletimi tasaklarimdan tutarak getirmeye hazırlanıyordu. Olduğu gibi bütün beklemiş sıvımı ağzında tuttu,sonra ağzında spermlerimle ablası ile öpüşmeye başladı. İkisinin ağzından sıvılarım damlıyordu ki,kapının ağzında oturup çömelerek otuz bir çeken bacanağını ayrım ettim. “Gel buraya bosa akıtma,baldızını istemez misin “dedim.Baldız sinirlendi…”Hop” dedi. Bacanağın esi “dur abla ya dedi,Orkun bilmiyor ki “dedi.”Giyin de gel kocacığım “dedi.
Ne bulunduğunu anlayamadım. O sırada iki el tekrardan organımı hareketlendiriyordu ki,bacanak kirmiz hanım iç çamaşırlarını giyerek yanımıza geldi.İlk ev sahibemiz gülmeye başladı.”İste beni siktirmeye çalıştığın erkek burada” dedi.Önce karisi bacanakla öpüşmeye başladı.Ben de ablasını kucaklayıp,got deliğini yalıyordum. Derken altımdan bir dil kim bilir hayatimin en iyi saksolarindan birini bana uyguluyor, aletimi yalıyordu.Karisi vibaratorunu getirmiş kocasının arka deliğini yumuşatıyor,kremli elleri ile kocasının arkasına masaj yaparken ben ablasına ayni hareketleri uyguluyordum.Artık girme tarihi gelmişti,ablanın arkasına aletimi dayadım.İki gidip gelme yapmıştım ki,kardeşi yatakta ayağa kalkarak organını ağzıma dayamıştı.
Bacanak hala otuz bir çekmeye çalışıyordu. “Yirttiiin gotuuumu” diye bağırdı abla.O anda ayrım ettim ona haşin davrandığımın,içinden çıktım.Bacanağın karisi ile yumuşak bir sevişmeye başladık.”Kocacığım ayaklarımı yala “diye bağırıyordu karisi .Bacanak söylediğini hazırlamaya hazırlanıyordu ki,karisinin içerisine girdim,ayaklarını belime toplamıştı.Abla gotumu yalıyordu. Ablası sarsılarak boşalmaya başladı,bu arada abla azıtmış “beni sula artık “diyordu.Kardeşinin içerisinden çıkardığım alet simdi onun ağzında idi,akan sıvıları ağzında toplamıştı. Kardeşi ile öpüşüyorlardı ki,boşta kalan aletim bacanak tarafınca sömürülmeye başlanmıştı. Bacanak dimdik etmişti yine aletimi.Bu gece kimse bos kalmamalı diyerek önüme domalttım. Bacanak zevkten inliyordu ona her geçirişimde.Bacanağın arkasına sıvımı atana dek sürdürdüm gelip gelmeyi.Yorulmuştum.Toplandım giyindim.Abla da gidiyordu.Beraber birer taksi çağırdık ve gittik. Ertesi gün oyun oynarken oyun dostum “bir daha ne vakit bizde toplanıyoruz” dedi.Ben de hiç bir vakit dedim.

Bir cevap yazın