Ateşli Baldıızımla Anal Seks Hikayemiz

Herkese merhabalar. Ben İstanbul Küçük çekmece’den Nihat. 26 yaşındayım ve bir yıllık evliyim. Eşim Ferda ile İstanbul’da tanıştık ve sonrasında ise yolumuz evlilikte birleşti. Ferda ile evlenmeden evvel birkaç defa eş güdümlü olmuştuk ve buna göz yuman da kardeşi Selda idi. Kardeşi de 21 yaşında. Biz Ferda ile buluş tutğumuzda yani ben onlara gittiğimde o çevreyi denetim ederdi ve biz de Ferda ’nın odasında ateşli ve heyecanlı sevişmelerimize devam ederdik. Selda da ablasından daha hoş ve bir oldukça da hareketli bir kızdı. Aslında istesem onu da götürebilirdim çünkü hareketleri birazcık onu istediğini işaret ediyordu ve bazen de alttan alttan diyordu esasen. Siz beğeni alın ben kapı tutayım diye latife yapıyordu bana.
Bende harbiden Selda ’yı birkaç defa götürmek istedim fakat olmadı. Evlendikten sonrasında da bazen gelir bizde kalır. Taş gibi fiziği yetmezmiş gibi bir de dibine dar tayt giyiyor ve beni evde adeta azdırıyordu. Bir gün hafta sonu yeniden bizlere kalmaya geldi ve o akşam bir rakı balık yaptık. Selda hava hoş diye şort giymişti. Güzel bacaklarına baktığımı görür görmez oldukça beğendin enişte dedi ve bende oldukça beğendim deyip güldüm. O gün gece biz Ferda ile tam yattık ki Selda da gece odamıza geldi. Ablasına illa sizle yatacam diye tutturunca bizde aldık bundan sonrasında bölgeıza. Üstünde bir askılı bir de şort vardı ve kendimi iyi mi tutacak diye düşünüyordum.
Eşimin uykusu ağır bulunmuş olduğu için gece planlar kurmaya başladım. Selda ablasına sarılıp uyudu onunla. Aslında eşim uyumuş o uyumamış. Bende onlara arkamı dönüp yattım. Yaklaşık on dakika sonrasında eşim bundan sonrasında tamamen uykuya daldığında baldızım bana doğru döndü elini benim belime atıp bana sarıldı. Ben de sesimi çıkarmadım ve sonrasında eliyle benim bedenimi okşamaya başladı. Sonra da tamamen bana yapıştı ve elini hala gezdiriyordu. Son şeklinde de aletimin bulunmuş olduğu yere getirdi. Ben de asla karışmadım ve hafifçe onda doğru dönüp düzeldim. O da elini benim kalkan aletimin üzerine attı ve birazcık parmağı ile bastırıp sertleştiğini anlar anlamaz avuçlayıp yavaşça okşamaya başladı. Sonra da elini şortumdan içeri yerleştirip öyle okşamaya başladı. Zevk alıyordu ve sonrasında da aletimi çıkardıp aşağıya doğru indi ve birazcık biraz yalamaya başladı. Ben de o an onu okşamaya başladım. Yatakta olamayacağını anladığımda ise o hala yalamaya devam etmekte ve elimi itiyordu. Sonra kalkıp onu misafir odasına götürdüm ve biz sevişmeye başladık. Daha sonrasında birazcık daha yalattım ve sonrasında ona götten girdim. Biraz da amına zorlayıp sürttürdüm ve daha oldukça beğeni alınca gene götten girdim. Sonra da üzerine boşaldım. Şimdilerde ise baldız istiyor ben hala sikiyorum.

Bir cevap yazın