Baldızım Benimkini Görünce Dayanamadı

Her yıl olduğu gibi bu yazda baldızım ve bacanağımla dinlence yapacaktık. Yıllık iznimi aldım ve yola koyulduk. Ağustos güneşi yakıp kavuruyordu. Daha daha önceden bacanak güzael bir otel ayarlamış ve oraya yerleşmiştik. Tatil başladı ve günler hızlı, süratli akıyordu. Baldızım hekim olduğundan hastaneden acele olarak çağırmışlardı, benden rica etti enişteciğim beni götürebilirmiisn? doğal olarak dedim baldıza ve kendi araçlaraı ile yola koyulduk. Arabada başladık sohpete ( hava sıcak olduğundan baldız minicik bir sort ve üzerine ince bir body giymiş bütük göğüsler ortada. gelde otomobil sür. ben otomobil kullanırken gözüm arada bir baldızın bacaklarına göğsüne kayıyor baldızda, amann enişte önüne bak kaza ypacağız. Bende, baldız sen bu şekilde her birşeyini açmışken bu güzelliğe bakmamak eldemidir dedim ve konuşmalar ısınmaya başladı hava gibi.benimde üzerimde şortt vardı ve benim malafat çaıdr direğini kurmuştu. Baldız ! hayrola enişte banamı sulanıyorsun senin ufaklık hareketlendi. Bende, baldız senin bu güzelliğin karşısında düzgüsel hem o bizlere ileyi gideceğimiz istikameti gösteriyor dedim ilaveten ona ufaklık deme üzülür sonar. niye çokmu büyük dedi. evet yeteri kadar büyüktür hatta ablan hepsini alamıyor diyince merakı arttı. enişte hadi bana göster onu demezmi. bende, aç baldız ben otomobil kullanıyorum, hapisten kurtar onu mzgürlüğüne kavuştur dememle güvenlik kemerini çözüp bana yaklaştı ve yavaş yavaş şortumu çekip dışarı çıkardı.
Görünce ayyyyy diye bir feryat attı yalnızca bende durdum bir anda bişemi oldu dedim. AYY bu ne bu şekilde deyip okşamaya başlamazmı. ben esasen ateş gibi yanıyorum. Ya enişte bu ne böyle, yazık değilmi ablama, bende evet baldız yazık ablana ama, banada yazık tamanını almıyor hep itiyor beni. Sen aracı sürmene devam et dedi ve başladı kafasını sıvazlamaya. sıvazladıkça dahada büyüdü ve artık tüm damarlar ortadaydı. bir an gözüme baktı ve eğilip ucundan öpmeye başladı susmuştuk ve vakası akışına bırakmıştıkben yalnızca baldız boşalacam dedimişim ve o tamamını ağzına geçirmeye çalışıp beni boşaltmıştı bir damlasını bile yere düşürmeden hepsini yutmuştu. Bense gaza basacak takat kalmamıştı üzerimde ve kent merkezine varmak üzereydikki, toparlandık ve eve geçtik, ben arabadaydım be inmemiştim, o üzerini değişip hastahaneye gidecektik. 20 dk sonar geldi muntazam bir kıayfet giymiş ve duş almıştı. asla konuşmuyorduk. Neyse hastahane yakındı eve esasen ve derhal gittik, orada işini bitirdi ve yeniden otoparkta buluştuk hava kararmıştı ve birbirimize bakıyorduk, ikimizde konuşmuyorduk. O anda, varmısın bugün felekten bigün çalalım dedi, bende yalnızca evett diyebildim, ne zmaan otomobile bindik bilmiyoruz. direk evlerine gittik ve daha kapıdan girer girmez dudaklarıma yapıştı. amannn iyi mi bir emmekti öyle, dudağımdan parça koparacak sandım. yavaş yavaş soydum ve hertarafını öpmeye başladım.
seni kendi ellerimle yıkamak istiytorum dedi ve banyoya girdik. çırılçıplaktık ve kendımızde değildik. minimum 2 saat banyoda oynaşarak birbirimizi yıkadık öpülmedik bir milimetre kare yer bırakmadık vücutlarımızda.Kucakladığım gibi yatağa girdik ve telefon çaldı arayan bacanaktı, ” ne oldu işiniz uzunmu diye sordu, baldızda, evet işim uzun biz yarın sabaha geleceğiz bizi beklemeyin eniştemde eve gidip uyuyacak demezmi” bu gece uzun dedim kendi kendime.. baldız, bir gözlem yapmak isterim dedim. nelerdir enişteciğim dedi? bende baldızmı, yoksa balmı tatlı diye deneyecem dedim. mutfaktan bal getirdim ve tüm vucuduna döküp yalamaya başladım fakat yalnızca bal kutusunsa dökmedim, ve bacakalrını ayırıp yalamaya başladım. hmmm dedi baldız, evet sen baldan daha tatlıymışsın diye. sonar 69 pozisyonuna girdik allahım ne güzsel yalıyordu gene orgasm olmuştuk ve artık birleşme zamanıydı. ” enişte ne olur yavaş sok dedi” ben, baldzı merak etmöe bugun bunu senin tüm derinliklerine sokacağım dedim. uzandım. gelip üzerime oturdu ve yavaş yavaş giriyordu derhal hemen yarısı girmeden birden kaldktı ve ahhh ben bunu alamam darken, omuzlarından bastırıp kendime çektim ve hepsi içindeydi, ve yandımmm anammmmm deyip gözleirnden yaş geldi.. gariim yırtıldı sanki  sonar kendine geldi ve yavaş yavaş hareket etmeye başladı mmmmm, oldukça güzelmi,şşşş iyiki çektın beni aşkım dedi.. kaç dakike sürdü bilmiytorum fakat boşalacağım vakit süratli hareket etmişim ve bir çıklığ sesi ile kendime geldim. balızın boynunu ısırmışım zevkten  ama oda sırtımı tırnakları ile delik deşik etmişti.. saatlerce seviştik ve bitkin düşüp uyudk, sonar telefon sesine uyandık ve saat öğlen 1 oılmuştu, arayan bacanaktı, ^^ ne oldu nerde kaldınız diyordu^^ baldız ise, gece işim geç bitti birazdan yola çıkacağız diye söyleyip kapattı. biz yeniden sevişmeye başladık ve baldızı bu sefer kara incisinden 2 posta daha siktim fakat yalnızca kafasını alabildi,
korktu yırtılır falan diye ve derhal hazırlanıp yola çıktık. geri döndüğümüzde anlayacaklalr diye korkmuştuk ve derhal denize giridk. gece geç saate kadar denizdeydik ve bacanak ben bira alıp geleyip deyip gitti, giderken hanımda, enişte benide götürde evlatları yatırıp geleyim dedi.. ( biz gene yalnız kalmıştık ve balzıdla o gece ay ışığında oynaşmaya başlamıştık. bir çırpıda bikinizini, kenara kaydırdım ve ayaklarını belşme dolayp kendini bana bastrı tek seferde rahatlıkla girmişti ve tuzlu su yardı ile balzımın derinliklerinde gene dolaşıyordum. kısa sürede bitirdik işimizi ve dinlence bitene kadar her fırsatta seviştikk.. her insana bolca sevişmeler baldızzzzz….

Bir yanıt yazın