Barda Bulduğu Yakışıklıya Kızlığımı Verdim

Merhaba sex hikayeleri okuyucuları , ben Ece.  Anasınıfı öğretmeniyim. Yazları hem tatil yapıyor hem de anasınıfı seviyesinde evlatların katılmış olduğu çocuk kulübünde öğretmenlik yapıyorum. Çok boğucu bir yaz akşamıydı. Sahilde bir süre yalnız yürüdüm. Arada bir oralarda toplanan gençlerin önünden geçerek bir ihtimal birini ayarlarım ümidiyle gözlerinin içerisine bakıyordum. Arkadaş yüzünden çok şanssızdım.
Son derece güzel ve çekici bir kız olmama rağmen, kadınsızlık yüzünden çıldıran ergenler bir türlü benim farkıma varamıyorlardı! Güzel bir bayan olduğum için benim için “mutlaka bir arkadaşı vardır” diye düşünüyorlardı. Oysa yanılıyorlardı! Yaraksızlıktan ölüyordum ve kızlığımı verecek, beni bu nalet ihtimaller içinde dertten kurtaracak birini arıyordum!..
O gece Santana Barda takılmaya karar vermiştim. Eve giderek en dekolte kıyafetlerimi giydim. Altıma deri bir mini etek, üstüme göğüslerimi açıkta bırakacak şekilde bir bluz, bacaklarıma da Fransadan armağan gelen siyah parizien çoraplarımı giymiştim. Tam bir orospuya benziyordum ve bu manzara bana çok büyük zevk veriyordu.
Barda bir tabure bularak oturdum. Ortam karanlıktı. Yanıp sönen ışıkların altında ergenler dans ediyordu. Bir Blody Marry alarak etrafı izlemeye başladım. Uzun saçlı, hafif esmer bir genç dikkatimi çekti. Oldukça kıvrak dans ediyordu. Partneri yoktu. Birlikte dans etmiş olduğu yegane fakat çirkin bir kız ise diğer diğer erkek tarafınca gasp edilmişti. Gencin öfkesini hissediyordum. Yerimden kalkarak piste çıktım ve oran olsun diye o gençle dans etmeye başladım. Çirkin karı garip mort olmuştu. Gençle tanıştık. İsmi Efe idi. Efe’yi bir müddet sonrasında kafaya alıp benim eve gitmeye ikna ettim. Birlikte çıktık. Oldukça hoş döşediğim eve varır varmaz asla vakit kaybetmeden onu döşek odasına götürdüm. Tek başına yaşamama karşın yatağın çift benlik olması onun şaşırtmıştı. Hemen Efe’nin dudaklarından kaptım. Kadın parfümüm onu çıldırmıştı. Deliler gibi göğüslerimi okşuyor ve dudaklarımı emiyordu. Amım garip sulanmıştı. Göğüslerimin şiddeti onu iyice tahrik etmişti. Birden eğilerek onunkini düğmelerinin arasından çıkarıp ağzıma almaya başladım. Siki taş gibi olmuştu. Fazla büyük değildi fakat bana zevk vermek için yeterdi.
Çok hoş yalıyordum. Geleceğini anladığım vakit zevkten dört köşe olmuştum. Ağzıma fışkırmaya başladı. Kesik kesik fışkırıyordu. Spermleri boğazıma doldu, bir bölümü ise yüzüme dağıldı. Dilimle her damlasını yalayarak yuttum. Sonra 15 dakika kadar onunla sohbet ettim. Bu arada kilot giymediğim bacaklarımı aralayarak eteğin altından kıllı amımı ona gösteriyordum. Bunun ergenler için erotik olduğunun farkındaydım.
Eteğimin arasından amıma bakınca onunki derhal sertleşti. Ben o vakit eteğimi çıkartarak bacaklarımı yana açtım ve amımı yalaması için ona fırsat tanıdım. Bacaklarımın arasına yerleşerek amımı yalamaya başladı. Bızırım bayram ediyordu. Diliyle bızırımı ezince içimden kayganlaşmaya ve onunkini şiddetle istemeye başladım. “Yeter artık içime sok!” diye onu uyardım. Hemen üzerime abanarak bana bir hoş yerleştirdi. Bir süre sonrasında çarşafta kan lekeleri görür görmez olabildiğince şaşırmıştı. Kızlığımı ona verdiğimi anlamıştı!..
Füze gibi zevkler alemine uçuyordum. Küçük fakat sert olan yarağı amıma çivi gibi giriyor ve bana dünyanı en hoş duygularını tattırıyordu. Bu arada iri göğüslerimi de sıkıştırınca çok tahrik oldum ve peşpeşe iki kere boşaldım. Bir süre sonrasında o da içime boşaldı. O gece sabaha kadar bana arka arkaya 3 kere attırdı. 2’si içime, biri ağzıma. Çok hoş bir geceydi. O günden sonrasında onunla sürekli sikiştik hatta onu diğer bayan arkadaşlarıma öneri ettim…

Bir cevap yazın