Beden Eğitimi Öğretmenimi Azdırıp Verdim

Hatta devamlı eğilmeye domlaır pozisyona geçmeye basladım amacım onu tahrik edip öle bırakmaktı nede olsa bana bişi yapamazdı. işi biras daha ileriye götürmek istedim ve üstümdeki bodyide çıkardım yalnızca sütyenle kalmıstım ve göğüslerim yanlardan dısarı tasıyordu. ona çaktırmadan taytıda hafifçe indirdim böylelikle her eğildiğimde kilotumuda görebiliyordu we esasen kalcalarım olduğu gibi önündeydi. ona arkamı döndüm ve yeri silmeye basladım bu anda cıldırdıgı belliyi soluk alışverişleri duyuluyordu. sonrasında bi anda göğüslerimde bi el hissettim.
napıyosun sen gerizekalı diye döndüğüm anda gövde eğitimi öğretmenimin bulunduğunu gördüm. bi anda kaskatı kesildim bişi diyemedim. ne bu halin niçin cıkardın üstünü her zeminin acıkta bn de dayanamadım elledim dedi. hiçbişi diyemiyordum cok utanıyordum bnm bu halimden cesaret alan hocam ellemeye dewam etti. bi anda ıslandığımı hissettim. daha ilkin masturbasyon yapmıstım cıktığım elemanlarla öpüşmüş elleşmiştim fakat asla ilişkim olmamıstı bakireydim. hocamın elleri yawasca hoyratlaşmaya basladı bn hala sessiz sedasız önünde duruyordum. öteki elini amımda hissettiğim anda hocamın derin bi ıhh sesi cıktı benden ve arkasına bosalmaya basladım.
Bi anda altımdaki tayt gibi eşofman sırılsıklam olmustu. bunu farkeden hocam oooo hanfendiye bak sen bide derhal bosaldı demek sende istiyorsun o vakit bnden günah gitti deyip bi anda yarağını çıkardı ve agzıma soktu. 3-5 saniye saskınlıktan sonrasında kızlığıma ellemez nede olsa dedim ve emmeye basladım bn emdikçe hocamdan ilginç sesler gelmeye basladı. bi anda beni çırılçıplak soydu ve domalttı önüme gecip yeniden agzıma verdi. niçin böel yaptıgını anlamamıstım fakat emmeye dewam ettim. ayrıca götüm ve amım arka tarafa doğru apaçık meydandaydı. bi anda amımdan içeri sert bişey saplandı o an ölecem sandım acıdan ve reflex olarak hocamın yarağını ısırdım doğal olarak bunu üzerine suratıma tokadı yedim ve aglamaya basladım. arkamı döndüğümde volkan cırıkçıplak bi şekilde amıma girmiş git gel yapıyordu. naptın demeye kalmadan hocam bidaha ısısırsan seni öldürürüm dedi ve yeniden agzıma verdi ayrıca volkanda arkadan amıma yerleştirip sokup çekiyordu. acı yerini oldukça farklı ve siddetli bi hazza bırakmıstı. hem hocama sakso çekiyor hemde inliyordum. sonrasında hocam artık sıra bnm dedi ve beni yere yatırdı. o denli kıvama gelmiştimki hadi hocam sok artık demeye basladım. hocam bacaklarımı ayırdı ve bi anda kökledi amıma.
offf o iyi mi sokmaktı volkandan cok daya iyi düdüklüyordu ve beni ucuruyordu. ayrıca volkanda agzıma soktu we emdirmeye basladı. resmen iki şahıs tarafınca hunharca sikiliyordum ve bunun tadını cıkarıyordum. sonrasında hocam yere uzandı ve üzerine cıkmamı istedi dedigin yaptım ve üstünde zıplamaya basladım sonrasında beni kendine cekti we vücutlarımı birleştirip alttan kendisi temmpo tutmaya basladı. aldığım zevkle bn ucarken bi anda göt deliğimde bi ısı hissettim . evet volkan yarağını götüme zorluyordu fakat girmiyorsdu. bn hayır olmaz diye bağırmaya basladım. hocam o denli sıkı tutuyorduki kıpırdayamıyordum. bi taraftanda alttan sokmaya dewam ediyordu.

Bir yanıt yazın