Ben böyle bir sürtük yok

Geri dönüş olmayan bir köşeyi dönmüştüm. Erkeklere duyduğum şehvet, kokuları, lezzetleri vasıtası ile olmak istediğim hanım olma yolunda yürürken. Ağzımda kendi musluklar ….. ve kıçımı hissediyorum. Onlar tarafınca sürtük, fahişe, oyuncak olarak kullanılma arzusu. Şimdi Cumartesi akşamıydı ve Derek benden bir partiye gelmemi istemişti. Bana motel, daha ilkin kullandığı aynı otel oda numarasını verdi. Bana giyinmemi ve orada ‘başka insanlar’ olacağını söyledi. Bana kimi dediğini sorduğumda bunun benim işim olmadığını söyledi. Bir sürtük olduğumu, bir sürtük gibi giyinmiş olmalı ve bir sürtük olmaya hazır olmalıyım.

Akşamın erken saatlerinde duş alıp saçımı vücudumdan temizleyerek kendimi çok pürüzsüz hale getirmiştim. Derek’e ne sürtük olabileceğimi göstermeye kararlıydım. Ayak tırnaklarımı ve tırnaklarımı kırmızı boyadım. Rujum da kırmızı, pislik kırmızıydı. Göz makyajımı ve astarımı birazcık daha koyu yaptım. Deldi kulaklarımda ufak altın halka küpe. Vücudum kokulu bir losyonla kaplanmış, sonrasında parfümlenmiştim. Öğleden ilkin bronzlaşma salonunda durdum. Görünüş ve orada çalışan genç kızlardan aldığım gülümsemeler birazcık utanç verici, fakat harbiden umursamadım. Işıkların sıcaklığı vücudumda çok iyi hissettim, yalnızca bir çift pembe külotla bronzlaştım. Bunu birazcık derli toplu yapıyordum ve ufak klitorimin malzemeye karşı iyi mi gerildiğini sevdim ve bronzlaşıyordum.

Saçımla oynadım, şimdi daha uzun saçlarım ve gelecek hafta onu şekillendirmem gerektiğine karar verdim. Ama ayrıldım ve bir tarafını geri çektim, koyu kahverengi saçlarım boynumda dinleniyor. Aslında olabildiğince hoş görünüyordum, diye düşündüm. Bu gece olduğum sürtük gibi giyinirdim. Bazı siyah uyluk yüksek çorapları ile çektim ve bacaklarıma karşı hissettiğimde titredi. Beni hep heyecanlandırdılar. Her zaman. Eşleşen bir çift siyah külot ve sütyen beni yerinde tuttu. Beyaz deri mini etek ve siyah-beyaz saten üst. Ve dört inçlik siyah topuklu ayakkabılar. Tanrım kendimi çok iyi hissettim. Çok açtım. Çok azgın. Ne istediğimi ve neye ihtiyacım bulunduğunu biliyordum. Bileklerime bilezik taktım. Bana ne kadar kadınsı hissettirdiklerini çok sevdim.

Küçük bir peri tozu ve çantamda birazcık daha düştüm ve ben de çıktım. Bazı siyah uyluk yüksek çorapları ile çektim ve bacaklarıma karşı hissettiğimde titredi. Beni hep heyecanlandırdılar. Her zaman. Eşleşen bir çift siyah külot ve sütyen beni yerinde tuttu. Beyaz deri mini etek ve siyah-beyaz saten üst. Ve dört inçlik siyah topuklu ayakkabılar. Tanrım kendimi çok iyi hissettim. Çok açtım. Çok azgın. Ne istediğimi ve neye ihtiyacım bulunduğunu biliyordum. Bileklerime bilezik taktım. Bana ne kadar kadınsı hissettirdiklerini çok sevdim. Küçük bir peri tozu ve çantamda birazcık daha düştüm ve ben de çıktım. Bazı siyah uyluk yüksek çorapları ile çektim ve bacaklarıma karşı hissettiğimde titredi. Beni hep heyecanlandırdılar. Her zaman. Eşleşen bir çift siyah külot ve sütyen beni yerinde tuttu. Beyaz deri mini etek ve siyah-beyaz saten üst. Ve dört inçlik siyah topuklu ayakkabılar.

Tanrım kendimi çok iyi hissettim. Çok açtım. Çok azgın. Ne istediğimi ve neye ihtiyacım bulunduğunu biliyordum. Bileklerime bilezik taktım. Bana ne kadar kadınsı hissettirdiklerini çok sevdim. Küçük bir peri tozu ve çantamda birazcık daha düştüm ve ben de çıktım. Bana ne kadar kadınsı hissettirdiklerini çok sevdim. Küçük bir peri tozu ve çantamda birazcık daha düştüm ve ben de çıktım. Bana ne kadar kadınsı hissettirdiklerini çok sevdim. Küçük bir peri tozu ve çantamda birazcık daha düştüm ve ben de çıktım.

Bana direktif verirken yaklaşırken Derek’i aradım. Bana kapıyı çalmamı söyledi. Beni bekliyorlardı. Biraz kıkırdayarak söyledi. Bana yapmamı dediği ve odaya otel etrafında yürüdü arabamı birazcık uzağa park etti. Dışarıda birazcık soğuktu, bacaklarıma karşı serin hava. Ben odaya geldi ve çaldı …. Kırklı yaşının başlangıcında bir erkek kapıyı açtı ve beni çağrı etti ve kendini David olarak tanıttı. Bana sarıldı ve bir öpücük verdi ve beni ona çekti. Boğazıma ve boynumu öptüğünde kolonyası çok hoş kokuyordu.

Ona baktım ve onu odaya götürdüm ve gördüklerim beni heyecanlandırdı ve beni uyandırdı. Yatakta bir hanım vardı, yirmili yaşların sonu, bir ihtimal otuzlu yaşların başında, sarışın, ince, ufak göğüsler. Sırt üzeri yatıyordu, bir erkek onun korumasız horoz onu kedi derin gömülü ile onu havaya kaldırdı, onu içerisine ve dışına gidiyor, onu lanet. Derek, onu ve beyefendiyi filme alan bir video kamerayla yatağın uzak tarafında duruyordu. Kadın yüzüne rüya gibi bakmış olduğu için sarhoş ya da olabildiğince yüksek görünüyordu. Belki de yalnızca kösnü ve ihtiras idi.

Girdiğimde Derek kamerayı yönüme doğru kaldırdı ve “İşte şimdi ufak sürtükümüz geliyor. Merhaba Dani. Kameraya merhaba de” dedi ve odanın dikkati bana döndü. Merhaba söylediğim ve bir gülümseme verdiğim gibi, yatakta genç hanım onu kıkırdamaya ve kedi dışarı itmeye devam birazcık kıkırdamaya başladı. “Benim Dani, bu gece seksi bir fahişe gibi görünüyorsun. Biraz eğleneceğiz. Neden masada olanlara yardım etmiyorsun” ve beni hapların ve çizgilerin olduğu masaya yönlendirdi.

Ne bulunduğunu ve bir çizgiyi tam anlamıyla bilmediğim bir hap aldım ve döndüm, çok iyi ve çok seksi hissediyorum. Benimle kapıda karşılaşan erkeğe hitap eden Derek, “Dave, neden Dani’ye bir öpücük vermiyorsun ve ona haiz bulunduğunu göstermiyorsun.” David yalnızca beni ona çekti ve birazcık daha kuvvetli ve daha tutkulu, beni öptü ve sarıldı, elleri kısa eteğimin altında ve kıçımın üstünde koştu. Ellerinin bana ne kadar iyi hissettiği. Elimi alarak onun horoz yerleştirilir ve ben onun pantolon araç-gereç ile olabildiğince büyük bulunduğunu hissediyordu. Derek’in onu çıkarmamı dediğini duydum ve ona dönerek bizi çektiğini gördüm. Onun kemer tokası sökmeye ve o boynumu öptü ve bana ne hoş bir sürtük bulunduğunu ifade etti onun fermuar aşağı çekmek başladı …. ve o beni bekliyorum fısıltı neden beni nalet için sabırsızlanıyordu. Onun horoz pantolonundan geldi gibi ben elimde kavradı ve esasen ne kadar büyük olduğundan şaşırdı.

Yumuşak bir inilti benden geldi, kameraya yakalandım, aşağı baktım ve ne hoş bir horoz bulunduğunu gördüm, büyük bir horoz. Dizlerime düştü ve ilk kafa öpüşme söylendi olmadan, ben ağzına onun horoz almaya devam etti ve o büyüdü ve ağzımda sertleşti olarak emmeye başladı. David’in tarafındaki Derek’in sesini duydum, “Dani, sen sürtük. Sen o horozu sevmiyorsun. Dani’ye bak” ve “Evet, harbiden yapıyorum” söylediğim gibi Derek filme çekerken kameraya bakıyordum ben mi. Onu sevdim. Onun horoz sevdi. Dikkatimi çok sevdim. Çekildiğimi çok sevdim. O kadar heyecanlıydım ki, bu sıcak sert adamlar beni istedi ve beni kullanacaklardı. Klitimi heyecanla hissettim. Ağzımı ve boğazımı dolduran, horozumun uzunluğu, onun büyük horoz, içimde olduğu gibi kafamın arkasındaki elini hissederek, boğazımı aşağı alarak bu mükemmel sert horoz emme ekledi. Ve beni özgür bırakmaya devam ettim, emme ve bazen kameraya bakarak, odada erkekler

Bir cevap yazın