Beş kişi tarafından tecavüze uğradım

Ben 19 yaşlarında uzun bacaklı, iri göğüslü, beyaz tenli, sarışın, yeşil gözlü, balık etinde bir kızım. Sevişmek benim yaşam kaynağım. Size başımdan geçen mükemmel bir macerayı anlatacağım.
Her vakit olduğu gibi gene bir pazar sabahı koşuya çıkmıştım. Ormanda koşarken bir kızın çığlıklarını duydum ve oraya doğru gitmeye başladım. Tam olarak beş şahıs bir kızı ortalarına almışlardı. kızla doyasıya sevişiyorlardı. Arkadaki, o kocaman şeyini kızın kızlığına yerleştirip sokup çıkarıyardu. Diğerleride boş durmuyorlardı tabii. Kendi kendimi tatmin etmeye başlamıştım. Çünkü gördüklerim beni çıldırtıyordu. Ve aniden hepsi birden kızın içerisine ağzına arkasına göğüslerine heryerine boşalmaya başladılar. Beni ayrım ettiklerini gördüm.
Ordan kaçmak istedim fakat canım asla kaçmak istemiyordu. Çünkü bende o görkemli zevki yaşamak istiyordum. Hemen birisi koştu ve beni kolumdan tutarak dostlarının yanına götürdü. Üzerimde pembe kısa bir tayt üstümde ise kısacık bir penye vardı. Göğüslerim taraftan gözüküyordu. Erkeklerin hepsi tahrik olmuştu. Ve bu benim hoşuma gitmişdi.

Birisi beni tutup yerde zevkle kızvaran kızın yanına yatırdı. Erkeklerden esmer olanı taytımı ve penyemei çıkarıp beni çırılçıplak hale getirdi. İçimde iç çamaşırını göremeyen adamların o koskoca penisleri aniden uyanmıştı. Ben yerde yatıp onları izliyordum. Onlara ben kızım kızlığımı bozmayın diye yalvarıyordum. Onlarda bana sen sus orospu diye söyleniyordu. Birisi saçımdan tutup koskoca penisini ağzıma soktu.
Boğulacak gibiydim. Diğer erkekte penisini göğüslerimin arasına yerleştirip sokup çıkartıyordu. 3. erkekse kızlığıma sokunca aniden kanlar fışkırdı. Ve artık kızlığımın kalmadığına inanıyordum. 4.erkekte doğal ki kalçalarımı ikiye ayırarak arka deliğime o koskoca penisini yerleştirdi. Hem zevk alıyor hemde kızlığımın bozulduğuna inanamıyordum.
Son kalan erkekde yanımda duran kızla sevişiyordu. Ve aniden kızlığımı bozan adam içime büyük bir şevkarle boşaldığını hissettim. Bana “sen neymişsin be yavrum oldukça hoş bir kızlığın vardı fakat bozuldu” diyerek gülüyordu. Diğer adamların hepsi penislerini çıkartıp ağzıma boşaldılar. Diğer kızı beceren adam derhal kadınlığıma atladı ve oda bir atılım koyarak beni halletmişdi.
Yanımdaki kızla birlikte yerde zevkten kıvranıyorduk. Erkeklerin hepsi o kızında benimde elbiselerimizi alıp gittiler. Koskoca ormanda korkarak çırılçıplak giyecek birşeyler arıyorduk.Bir ada ikitane çocuğum yanımıza geldiğini gördük. Çocuklardan biri 16 öteki ise aşağı yukarı 15 yaşındalardı galiba.
Onlar derhal üzerindekileri çıkarttılar. Çocuklardan biri eğilip kadınlığımı yalamaya başladı. Diğeride yanımda duran kızı yalamaya başladı. Erkeklerin yaşı ufak olduğu halde penisleri baya büyüktü. Beni yalayıp yuttuktan sonrasında artık seni domaltıp düzmenin tarihi geldi diyerek beni domaltıp oracıkta kadınlığıma koskoca penisini yerleştirdi.
Diğer erkekte biz ne yapıyorsak onu yapıyordu. Çocuk kadınlığımdan çıkartığı penisini arka deliğime soktu. Arka deliğim sanki yırtılacak gibi oluyordu. Ama oldukça zevk alıyordum. O yüzden asla sesimi çıkarmıyordum. Çocukların ikisi birden benim benim suratıma boşaldılar. Ve derhal ordan ayrıldılar.
Bize burada bekleyin size giyecek birşeyler getireceğiz dediler. Aradan 10 dakika geçti ve çocuklar bana bir mavi südyen ve kırmızı ipince bir kilot birde bembeyaz ince bir çorap verip bu tarz şeyleri giyinin dediler. Yanımdaki kız orda gene çırıl çıplak kalmıştı. Yerde uyuyordu. Benimde dayanacak gücüm kalmamış boşalmak istiyordum.
Çocuklar beni bir otomobile bindirip evime kadar götürdüler.Arabada götürürken beni bir kez daha 15 yaşındaki çocuk iyice evire çecire becermişdi. Artık evime geldiğimde asla kimseye gözükmeden odama geçtim. Öylece uyuya kalmışdım. kadınlığım nerdeyse 10 adet adamın doyumuna ulaşmışdı. Önüme gelenle sevişiyordum.

Bir cevap yazın