Ders Sırasında Azdıran Öğrencimi Becerdim

Selamlar ben gezim lisesinde matematik öğretmenliği yapıyorum. Adım ise Asım ben bekar ve yakışıklı bir öğretmenim bu nedenden dolayı peşimde de birçok çıtır talebe dolu.  Ben bu hikayemde sizlere bir öğrencimle aramda geçen masum fakat bir o aşama vahşice gerçekleşen sikişi bahsetmek istiyorum.
O zamanlar okula yeni gelmiştim ve okulda asla kimseyi fazla tanımıyordum anlatılana göre 18 yaşlarında bir kız varmış adı Aybükeymiş. Aybüke daha ilkin kolejden gelmiş buraya ve mini bir etek giyermiş olabildiğince da seksiymiş isteyip elde edemeyeceği adam yok diyorlar. Üstelik bunu öğrenciler kendi arasında bekar öğretmenler de kendi arasında konuşuyorlar. Ben uzun zamandır kızsız kalmışım ve merak ettim bu Aybüke kim diye
Bir gün çaktırmadan onun olduğu sınıfa gittim sınıfları geziyormuş gibi yapıyordum ve içeri girdiğim sınıfta bir kız Aybüke diye seslendi. Ben onun seslendiği yöne doğru baktım harbiden melek gibi hoş ve seksi bir kız bakıyordu bu tarafa doğru.  Bir anda içimde bir volkan kaynaklandı ve kızı çılgın gibi istiyordum anlatılanlardan etkilenmiştim anlaşılan. Ama öğretmenin bir öğrencisiyle bu tür bir ilişki yaşaması kanaati bile beni utandırıyordu. Eve gittim aradan birkaç gün geçmişti ve artık rüyalarıma girmeye başlamıştı. Lakin geceleri rüyalarımda onu sikmek ve cünüp kalkmak da beni yormuştu.Galiba ilgimi Aybüke’ de ayrım etmişti.
O gün derse girdiğimde en arka orta sırada oturan Aybüke ders süresince bacaklarını açarak bembeyaz kilodunu gösteriyor elindeki kalemi amına sürüp sonrasında ağzına sokuyordu. Ben ise kalkan sikimi asla kimseye göstermemek için ders süresince oturduğum yerden kalkamamıştım bile tenefüs zili çalınca yanıma gelen Aybüke hususi konuşmak istediğini söyleyerek herkesi dışarı çıkartmış sınıfı kapısını da kitlemişti. Bu gün bu kalkık sikle dolaşamazsınız hocam şimdi süratli bir indirme operasyonu düzenleyeyim akşam tadını çıkarayım diyerek kilodunu sıyırıp açmış olduğu yarağımın üstüne oturdu.
Üzerimde inip kalktıkça çıldırıyor kalçalarını avuçlayarak alttan yardımcı vererek sikiyordum. Boşalacağımı anlayınca kalkmış eliyle devam ederek yere boşalmamı sağlamıştı.Ben toparlanırken o yeri siliyor bir taraftan da sıra sende akşam beni sabaha kadar sikmen için geleceğim diyordu. Ve akşam oldu kapı çaldık kapıyı açtığımda aybüke’ yi karşımda gördüm ve direk boynuma atladı ve hadi padişahım sik beni sabahlara kadar seninim diyerek dudaklarıma yumuldu aynen o şekilde döşek odasına gittik uzandık yatağın üstüne ve bacaklarını ayırıp amını çıkardı meydana ben de direk yumuldum ve dilimi içerisine sokarak yalamaya başladım öyle hoş kokuyordu ki bir am fakat bu kadar tatlı olabilirdi ve artık dayanamıyorum hocam sik beni dağıt amımı parçala parçala ohhhhhh sikkkkk daha hızlııııı bastır diyerek ben siktikçe tahrik ediyordu beni ve ben de dayanamayarak memelerine doğru boşaldım sonrasında boşalan sikimi temizledim inmemişti bile ve yeniden soktum amından içeri doğru çabucak gelip giderken bir süre sonrasında o da kasılmaya başladı anlaşılan boşalıyordu ve boşalırken o denli tatlı görünüyordu ki o boşaldıkça ben sikmeye devam ettim ben soktukça o içerisinde ne var ne yok boşaldı. Ve ardık her hafta sonları aybüke ile sikişiyoruz. Bazen akşam geliyor ders çabalama ayağına gene sikiyorum kararlıyım bu sene matematikten 4’ le geçecek.

Bir yanıt yazın