Derse Giren Hocamla Grup Seksimiz

O günden sonra Filiz ile 3 defa daha sikiştim. Aziz Hoca beni bir defa daha sikti. Tevfik Hoca ile de 4 defa sikiştim. O iri yarak bana oldukça zevk veriyordu.
Yaz geldi ve memlekete geri döndüm. Yaz süresince fırsat buldukça eşek sikiyordum. Yaz bitti ve Diyarbakır’a döndüm. Yarrağımı ölçtüğümde 26cm’yi gösteriyordu.
Dersler başlamıştı. Artık son sınıftım. İlk dersimiz Kompleks Analiz’di. Derse giren öğretmeni görür görmez şok oldum. Filiz idi. Beni görür görmez derhal göz kırptı.
Ders çıkışında Faysal Hoca’nın odasına girdi. Beni de çağırdı. Bu akşam buluşmak suretiyle anlaştık.
Akşam olmuştu. Faysal Hocaların evinde buluştuk. Üçümüz beraber döşek odasına geçtik. Hep ben döşek odasına girdiğimde Faysal Hoca evden çıkardı. Bu kez çıkmadı. Üçümüz de soyunduk. Ben Filiz’in göğüslerini somururken Faysal Hoca da arkamdan sarılıp göğüslerimi sıkmaya başladı. O esnada yarrağı da götüme temas ediyordu. Çok hoşuma gidiyordu. Filiz’in amcığını yalamaya başladım. Faysal Hoca da götümü yalıyordu. Bir yandan da parmağını sokuyor.
Yarrağımı Filiz’in amcığına dayadım. Amcığı gene daralmıştı. Bağırta bağırta gene zor da olsa yarrağımı köküne kadar sokmayı başarmıştım. O sırada Faysal Hoca da yarrağını götüme soktu tek atılım de… İki taraflı oldukça zevk alıyordum. Çok geçmeden Faysal Hoca götüme boşaldı. Ben 10 dakika daha bağırta bağırta Filiz’i siktikte sonra boşaldım.
Dinlenme fırsatı bulan Faysal Hoca, Filiz’i sikmeye başladı. Götü dikkatimi çekti. Sikildiği belli oluyordu. Götünü tükürükledim ve parmağımı zorladım. Rahat giriyordu. Yarrağımı tükürükledim ve götüne dayadım. İttirdim ve zorlaya zorlaya yarrağımı köküne kadar soktum. Çok fazla feryat atmadı. Hafif bir ahladı. Sonra “Oh, oh…” diye sesler çıkarmaya başladı. Bir süre sonra Filiz’in amına boşaldı. Ben sikmeye devam ediyordum Faysal Hoca’yı… 15 dakika sonra Faysal Hoca’nın götüne boşaldım.
Faysal Hoca bu kez Filiz’in götünü sikmeye başladı. Bir süre siktikten sonra boşaldı. Fırsattan istifade ben de yarrağımı tükürükleyip Filiz’in götüne dayadım. Zorlanarak da olsa ucunu sokmayı başardım. Acı bir feryat attı. Kaçmasın diye beline yapıştık. İttirip yarısına kadar soktum. “Lütfen bırak beni!” diye feryat attı. Daha fazla ittirmeden bu yolla gitgel hazırlamaya devam ettim. Acı dolu çığlıklar bir müddet sonra zevk çığlıklarına döndü. Fırsattan istifade köküne kadar soktum. Yine acı bir feryat attı. Bir süre gitgel yaptıktan sonra boşaldım.
Sonra Faysal Hoca ile dışarı çıktık. Bana herşeyi anlattı. Meğer Aziz Hoca ve Tevfik Hoca’ya siktirmiş kendini… Bu Faysal Hoca ile aramızda sır olarak kaldı.
Ben bu tarz şeyleri yaşarken Ablam memlekete dönmüştü. Çünkü Eniştem Hakkari’ye operasyon’a gitmişti. Şehit olduğu haberini aldım ve ben de alelacele memlekete döndüm.

Bir cevap yazın