Dersten Geçmek İçin Hocalara Götümü Verdim

Bu sikişme trafiğinde tabi sınavlarda oldukça zorlandım. Bir çoğunu zor da olsa geçmeme karşın Soyut Cebir dersinden bütünlemeye kalmıştım. Zayıfı olanların bursu kesiliyordu. O dersi kesinlikle geçmem lazımdı. Tevfik Hoca ile görüşmeye karar verdim.
Tevfik Hoca’nın odasına gittim. Kapıyı ve içeriye girdim. Durumumu anlattım. “Demek ki bursu haketmemişsin. Çok çalışsaydın da bursu hak etseydin.” dedi. Anlamıştım, geçmek için kendimi siktirmem gerekiyordu. “Ne dilerseniz yaparım. İsterseniz götümü bile veririm.” dedim.
Tevfik Hoca odanın kapısını kilitledi ve pantolonumun üstünden götümü okşamaya başladı. Daha sonrasında beni çırılçıplak soydu. Yarrağımı görür görmez şok oldu. “Oha, o iyi mi yarrak öyle… Bir ibnede bu şekilde yarrak oluyor muymuş.” dedi. “Ben okulda oldukça kız siktim. Bu dersi geçmem lazım onun için götümü veriyorum.” dedim.
Daha sonrasında da kendisi soyundu. Çok büyük yarrağı vardı. Kendi yarrağımdan sonrasında gördüğüm en büyük yarraktı. Ali’nin yarrağından daha büyüktü. Ali’nin yarrağını yememin üstünden 1 yıldan fazla vakit geçmişti.
Beni domalttı ve götümü tükürükledi. Kendi yarrağını da tükürükledikten sonrasında yarrağını götüme dayadı. Biraz ittirdi ve yarrağın ucu götüme girdi. Çok acımıştı ve hafifçe bir feryat attım. İlk defa yarrak yediğimde bile bu şekilde acı çekmemiştim. Tevfik Hoca hafifçe hafif ittirmeye başladı. Bu şekilde köküne kadar sokmayı başardı. Bu şekilde bir müddet gitgel yaptıktan sonrasında götüm alışmaya başladı. Artık zevk alıyordum. Bir süre daha gitgel yapmış oldu ve götüme boşaldı.
Az sonrasında Tevfik Hoca’nın telefonu çaldı. “Evet, tabi ki…” gibi şeyler söyledikten sonrasında kapattı. “Faysal Hoca ile Aziz Hoca da sikecekmiş seni” dedi. Çok geçmeden Aziz Hoca ile Faysal Hoca odaya girdiler… Aziz Hoca yarrağımı görür görmez “İbnede de iyi yarrak varmış.” dedi. İkisi de soyundu. Aziz Hoca’nın 17-18cm civarı, Faysal Hoca’nın 14-15cm civarı yarrağı vardı. İkisi de beni sikti.
Odadan çıktıktan sonrasında Faysal Hoca “Benimle gel.” dedi. Taksisine bindirdi. Sanırım evinde de sikecekti. Faysal Hoca’nın evinin bulunmuş olduğu apartmana geldik. Asansöre bindik. 3. kata çıkıyorduk. Kapıyı çaldı. Kapıyı karısı açtı. Karısı geçen sene mezun olmuştu. ALES’e hazırlanıyordu. Okulun en hoş kızlarındandı. Bahçede o geçerken gözümüzü ondan alamazdık. Evleneli bir sene bile olmamıştı.
Karısı “Hoşgeldiniz.” dedi. Faysal Hoca bana “Sen salona geç otur.” dedi. Eşiyle diğer bir odaya geçtiler. Sanırım eşini yollayıp beni sikecekti. Tahmin ettiğim gibi olmadı. Faysal Hoca evden çıktı ve gitti. Ben hala salonda oturuyordum ve eşi hala görünmüyordu. Bir süre sonrasında eşi geldi. Üzerinde gecelik vardı. Durumu anlamıştım, Faysal Hoca karısını sikmem için getirmişti. Yanıma oturdu ve “Benim adım Filiz…” dedi. “Ben de Mehmet, memnun oldum.” dedim. Filiz’in dudağına yapıştım ve öpmeye başladım. Üzerindekilerini çıkardım ve çırılçıplak kaldı. Muhteşem bir vücudu vardı. Kocaman göğüsleri ve yuvarlak kalçaları vardı.
Göğüslerinden başlayıp amcığına kadar yaladım amcığını 10-12 dakika kadar yaladıktan sonrasında boşaldı.
Sonra da o beni soymaya başladı. Son olarak kilotumu çıkardığında “Faysal kol gibi yarrağın bulunduğunu dediğinde abarttığını düşünmüştüm. Gerçekten haklıymış.” dedi. Yarrağımı yalamaya başladı. Sonra kolumdan tutup döşek odasına götürdü. Yatağa uzandı ben de üstüne uzandım ve yarrağımı amcığına dayadım. Daracık bir amcığı vardı. Yarrağımın ucu zor da olsa girdi. Filiz dişlerini sıkıyordu. Çok acı çekmiş olduğu yüzünden belli oluyordu. Yarrağımı yeniden ittirdim ve yarısına kadar soktum. Acı bir feryat attı. Bu şekilde bir müddet gitgel yaptıktan sonrasında kökledim. Filiz bir kez daha feryat attı. Kökledikten sonrasında 9-10 dakika gitgel yaptım. Filiz yeniden boşalmıştı. Ben hemen hemen boşalmamıştım. Yarrağımı çıkardım ve domaltıp amcığına soktum. 10 dakika daha gitgel yaptıktan sonrasında Filiz ile aynı anda boşaldım. Yarrağımı bu kez götüne dayadım. “Hayır olmaz.” dedi. Götünden siktirmedi.
Ben yatağa uzandım. Filiz yarrağımın üstüne oturup kalkmaya başladı. O sırada Faysal Hoca girdi odaya çırılçıplaktı. Yarrağını tükürükleyip götüne dayadı. Bir süre gitgel yapmış oldu ve boşaldı. Sanırım 5 dakika sürmemişti. Benim götümü sikerken de oldukça ivedi boşalmıştı. Filiz yeniden boşaldı ve yarrağımın üstünden kalktı. Ben boşalmamıştım, Filiz’i yeniden domalttım. Bu kez götüne zorladım. Faysal Hoca yeni siktiği için zorlanarak da olsa girdi. Filiz acı bir feryat attı. Ardından yarrağımı kökledim ve Filiz evvelkinden daha acı bir feryat attı. Bir süre gitgel yaptıktan sonrasında götüne boşaldım. “Hayatımın en hoş günüydü Faysal, oldukça sağol.” dedi ve Faysal Hoca’nın dudağından öptü.
Üç hoca da imtihan notlarımı değiştirdi. Tevfik ve Aziz Hoca notuma 20 puan eklerken; Faysal Hoca notumu 100 yaptı.

Bir cevap yazın