Dul Kalan Ablamı Becerdim

Durumu tüm döşek arkadaşlarıma haber verdim. Anlayışla karşıladılar. Memlekete gittim. Yemekler yenildi. Mevlüt okundu. Benim artık dönmem lazımdı. Annemle babam, ablamı da götürmemi istedi. “Havası değişsin.” dediler. Ben de kabul ettim.
Diyarbakır’a geldik. Ablama yatacağı odayı gösterdim. Eşyalarını o odaya taşıdım. Benim odamı da görmek istedi gösterdim. “Yatak iki kişilikmiş.” dedi. Rahat sevişebilmek için çift benlik almıştım. “Ben de seninle yatabilir miyim? Köyde annemle yatıyordum. Yalnız yatmaya alışkın değilim. Korkuyorum.” dedi. Ben de kabul ettim. Evimde sikiştiğim Nilay, Bilsen Hoca ve Elif’e durumu özetleyen mesaj gönderdim.
Yatma saati geldi ve ablamla yatağa girdik. Ev kaloriferli olduğundan içerisi sıcaktı.Ablam ince bir gecelikle yatağa girdi. Sütyen giymediği belliydi. Göğüs uçları belli oluyordu. Birden geçen yıl ablamın yarrağımı okşaması aklıma geldi. Çok kötü azdım. Yarrağımı zaptedemiyordum. Ablama sırtımı döndüm anlamasın diye…
Bir türlü gözüme uyku girmiyordu. Ablamla aynı yataktaydım. muntazam bir fiziği vardı. Hele o portakal gibi göğüsleri beni benden alıyordu. Yattıktan otuz dakika sonrasında ablam bana iyice yaklaştı ve kolunu üzerime attı. Göğüslerini sırtımda hissediyordum. Eli eşofmanımın içerisine gitti. Yarrağımı okşamaya başladı. Sanırım uyuduğumu düşünüyordu.
Hemen dudaklarına yapıştım ve öpmeye başladım. Hızlı bir halde soyundum ve ablamı da çırılçıplak yaptım. “O koca yarrağını gördüğüm günden beri seninle sikişmek istiyordum.” dedi. Yarrağımı yalamaya başladı. Çok hoş yalıyordu. İyice uzmanlaşmış. Bir süre sonrasında ağzına boşaldım ve hepsini yuttu. “Bunlar benim gıdam.” dedi.
Sonra ben portakal büyüklüğündeki göğüslerini emmeye başladım. Zevk çığlıkları atıyordu. Sonra amcığına indim. Amcığını yalamaya başladım. Bir süre sonrasında yarrağımı tükürükleyip amcığına dayadım. Zorlaya zorlaya amcığına sokmaya başladım. Yarrağım ilerledikçe ablamdan acı dolu inleme sesleri geliyordu. “Bekaretmin bozulurken bile bu kadar acı çekmemiştim.” dedi. “Daracık amcığın var. Eniştem seni fazla sikmemiş anlaşılan. Ayrıca bakire kız gibisin.” dedim. “Bakire kız da mı siktin?” dedi. “Daha yedi gün olmadı.” dedim.
Bir süre gitgel yaptıktan sonrasında yarrağımı köküne kadar soktum. Acı bir feryat attı. Bu şekilde köküne kadar yerleştirip çekmeye başladım. Yarrağım alıştıkça ablam zevk çığlıklarına başladı. Bir süre sonrasında zevk çığlıklarıyla boşaldık.

Bir cevap yazın