Eşimin Bayan Arkadaşıyla Yaşadığım Yasak İlişkim

Merhabalar Değerli Seks Hikayesi Sevenler Sizlere eşimi bayan arkadaşı aylin ile iyi mi aldattığımı anlatacağım. inanıyorum bu hikayem den oldukça zevk alıp defalarca boşalma garantisini hatta programınızı bile düşünüyorum ilk ilkin sizlere birazcık kendim den anlatmak istiyorum. ismim berk 28 yaşın da 1.70 boyun dayım. aşağı yukarı iki senelik bir evliliğim var. eşim ile 2 sene ilkin görücü usulu evlendik evlendiğim de akrabalarım bana bir ev aldı. Yaklaşık 2 senedir aynı adreste mahalle de oturmaktayız. Eşim baya bir etraf arkadaş edinmişti.Her akşam işten eve geldiğim de arkadaşı Aylin bizdeydi. Rahatlık yoktu evime geldiğim de ne ayaklarımı uzatıp dinleniyordum ne de bitkinlik duşu alabiliyordum. eşime hastalık duyduğumu söyledim ve eşim bana hastalık duyuyorsun diye aylini evden kovamam dedi.

Biraz ağız tartışmasına girdik ve eşime pişman olacaksın dedim azca kalsın yatağıma gelip yatacak arkadaşın dedim eşim kıskançlık krizine girdi devamlı bana söz söylüyordu bu münakaşa dan sonrasında aklıma koyduğum tek kanaat eşimi aylini sikerek aldatma olacaktı eşim den intikam alacaktım ve pişman edecektim. Artık aylinin bizde olması bana hastalık değil de saadet veriyordu mutlaka onu sikecek tim kurtuluşu yoktu, Bende eşimle ayline katılarak çay kahve sohbetlere başladım. hatta eşim kıskanıyordu ara ara bana söz sokuyordu hadi git uyu sabah işe gideceksin diyordu bende senana şimdimi beni düşünmeye başladın diyerek bozdum. aylin de yavaş yavaş benim ona olan niyetimi ayrım ediyordu aylin de evli 1 çocuk anası çıtı pıtı bir bayan eşi ise dışarı da çalışıyordu 6 ayda bir eve gelebiliyordu. bilinen ekmek parası ama bu iş aylinin işine gelmişti o sokak senin bu sokak benim geziyordu.

Geceleri evde tek kalmaktan korkuyordu aylin ya bizde ya da kaynanası yanısıra kalıyordu bu mevzu onu asla rahatsız etmiyordu ayline yaklaşımım da baya bir farklılaşmıştı dil şakaları el şakaları bile hazırlamaya başlamıştık. Aylin bigün eşimle evliliğini bitireceği hakkın da söyleşi ediyordu kulak misafiri oldum ve nedeni ise eşinin 6 ayda bir eve gelmesiydi. Belliydi ki aylin silkilmeye özlem kalmıştı. Zaten bana sokulmaları dan belliydi bu gece aylin bizde kalmaya karar vermişti saatte bir hayli geç olmuştu eşim ona pijama ekibi vererek duşa girmesini ifade etti aylin duşa girdi aklım öylece ondaydı onu duşta sikmek istiyordum.

Herkes odasına girerek uyumaya yöneldi ama o an eşimin telefonu çaldı arayan annesiydi babasının birazcık rahatsızlandığını ve otomobille onları hastane götürebileceğini sordu eşim de telaşla tabii de geliyorum derhal dedi o heyecanla eşim kontağı açıldı ve bana sen gelme sabah işe gideceksin diyerek evden aceleyle çıktı. Bu mevzu işime gelmedi desem yalan olurdu. aylin kapının sesini duyarak geldi ve hayırdır bu saatte kim geldi dedi bende kimse değil eşim babasını hastaneye götürdü diyerek yanıt verdim.salona geçip oturdu ve üzüldüğünü ifade etti bende üzülmemesini söyledim ve elimle omuzunu ellemeye başladım bir otuz dakika oturduktan sonrasında odamıza geçtik. aylini iyi mi sikecek tim yatağım dan kalkarak aylinin odasına gittim ve ona eşimin ondan gıcık aldığını beni ondan kıskandığını söyledim ve eşimin arkasın dan dedikodu yaparak ayline ne diyorsun eşimi senle aldatmama imkan tanıyor musun dedim ve o da hak ediyor kabul ediyorum dedi ve aylini alarak eşimin döşek odasına götürdüm eşofmanımı çıkartarak aletimi ağzına verdim somur maya başladı bir yandan da onu çırıl çıplak ettim yatağın üzerine atarak amını göğüslerini yalamaya başladım.

üstüne çıkarak dik olan sikim amına sokmaya başladım birazcık geç boşalıyorum aşağı yukarı otuz dakika her pozisyon da aylini siktim tam boşalacaktı için den çıktım ağzına boşalıyordum eşim eve gelmişti birde baktım ki odanın kapısın da bizi izliyordu yüzüne bakarak aylinin ağzına boşaldım üçümüz de şaşkındık. eşime dönüp pişman edeceğimi sana söylemiştim inanmadın diyerek odadan çıktım. artık Aylin devamlı bir ilişkim başlamıştı. çokta zevk almıştım aylini bizzat eşimin yatağın da sikmiş tim.

SEVGİLİ OKURLARIM HİKAYEME YER VERDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLERİMİ SUNAR BİR DAHA Kİ HİKAYEMDE BEKLERİM.;):)

Bir cevap yazın