Eşşek Sikerken Ablama Yakalandım

Ben Diyarbakır’da iken ablam bir uzman çavuş ile nişanlanmıştı. Ablam Melek 22 yaşındaydı. Uzman çavuş bizim köylüydü ve 25 yaşındaydı. İsmi Fevzi idi. 4 sene ilkin askerden döndüğünde ablamı istemişti fakat babam işi olmayan olduğundan vermemişti fakat ablam seviyordu. 4 senedir gelen tüm talipleri reddediyordu. Fevzi eniştem yakışıklı biriydi. Köyün en yakışıklısı diyebilirim. 1.80 boyundaydı. Düzgün bir fiziği vardı. Ablam da hoş bir kızdı. 1.60 boyunda 50 kilo ve portakal büyüklüğünde göğüsleri vardı.
Ben köye dönmüştüm. Ali doğrudan Antalya’ya gitmişti. Antalya Tıp Fakultesine yatay geçiş yapmıştı. Babası orada Bir otel satın almıştı. Artık Antalya’ya taşınacaklardı. Hatice Teyze’yi telefonla aradım ve onu sikmeyi özlediğimi söyledim. O da benimle sikişmeyi özlediğini, ablamın düğününe geleceğini, uygun bir vakit bulabilirsek sikişebileceğimizi söyledi. Ayrıca bana Antalya’dan bir kaç iş adamıyla görüşmüş ve burs bağlamıştı. Burs paralarının toplamı oturduğum evin kirasından fazlaydı. Yani evden taşınmama gerek yoktu. Eşyalar da bana kalmıştı.
Köye geleli bir ay olmuştu ve asla sikişememiştim. Ablamın düğününe de 1 hafta kalmıştı. Herkes ablamın hazırlıklarına koşuşturuyordu. Bahçe işleri de bana kalmıştı. Bahçeye su gelmişti ve bahçeyi sulamaya gittim. Bir saatte sulama işini bitirdim. Bizim bahçenin yanısıra Mustafa Amcamın bahçesi vardı. Bahçeye eşeklerini bağlamışlardı sulamaya geldiklerinde. Mustafa Amcamın eşeği dişi idi. Aklıma onu sikmek geldi.
Etrafta kimse yoktu. Eşeğin yanına gittim. Arkasına geçtim. Kuyruğunu kaldırmak istedim. Kuyruğuna dokunur dokunmaz önümden kaçtı. Eşeğin semeri yakınımdaydı. Semerdeki ipi çözdüm ve onunla eşeğin ayağını bağladım. Pantolonumu indirdim ve eşeğin kuyruğunu kadırdım. Tam eşeğin amcığına tükürürken ablamın sesini duydum: “Mehmet, ne yapıyorsun sen?”. Panik içerisinde pantolonumu çekmeye çalışırken dengemi kaybetip düştüm. Yer çimenlik olduğundan acımadı fakat ablama yakalanmıştım. Hem de yarrağım da açıktaydı. Hiçbir şekilde açıklayamazdım.
Ablam yanıma geldi ve beni kaldırdı. Yarrağımı yakından da görmüş oldu. “Oha o iyi mi yarrak öyle. Kolum kadar… Eniştenin yarrağından bile büyük.” dedi. Eniştemle daha ilkin ben liseye giderken beraber eşek sikerdik. Yarrağı benimkinden küçüktü. Yine de büyük bir yarrağı vardı. Son gördüğümde 18cm idi. “Eniştemin yarrağını nereden biliyorsun?” dedim. “Geçen hafta evde başbaşa kaldığımızda oral seks yaptık birbirimize…” dedi. Elini yarrağıma attı ve okşamaya başladı. “Senin boşalmaya ihtiyacın var.” dedi. Kolumdan tutup eşeğin yanına getirdi. Yarrağımı bir müddet yaladı. Kendi elleriyle eşeğin amcığına dayadı. Sik ve rahatla dedi. Yarrağımı bir hamlede eşeğin amcığına daldırdım. Ben eşeği sikerken amlamda şalvarının içerisine elini sokmuş amcığını okşuyordu. 10 dakika sonra eşeğin amcığına boşaldım.
“Bayağı uzun sürdü boşalman. Enişten 5 dakikada ağzıma boşalmıştı.” dedi. Ablam beni yemeğe çağırmak için gelmişti. Telefonu evde unutmuştum. Çağırması için ablamı yollamışlardı. Diğer günlerde bu vaka asla olmamış gibi davrandık. Ablamın düğün günü gelmişti. Hatice Teyze’yi sikeceğim için neşeliydim fakat vakalar umduğum gibi olmadı. Hatice Teyze’ler düğün akşamı doğrudan düğün salonuna geldiler. Düğün bitiminde de “hayırlı olsun.” dediler ve gittiler.
Ablamlar ise ilkin balayı için Bodrum’a, daha sonra da eniştemin vazife yeri Trabzon’a geçtiler.
Ben ise dinlence süresince eşek ile yönetim ettim.

Bir cevap yazın