Ev Arkadaşımın Annesini Becerdim

Rojda gittikten sonra ben de duşa girdim. Duştan çıktığımda Hatice Teyze salondaydı. “Kız iyi mi çığlıklar atıyordu öyle. Gerçi o büyük siki yiyip de feryat atmamak olası değildir herhalde.” dedi. “Canın çektiyse seni de sikebilirim.” dedim. “İstemez. Bana ilişme diye izin verdim evde kız arkadaşınla sikişmene…” dedi.
Öğleden sonra giyinip ben de okula gittim. Tam ders saatinde okuldaydım. Elif’e baktım,yanında Zelal adında bir kız oturuyordu. Zelal Diyarbakırlıydı. Ben de boş bir sıraya oturdum. Tenefüste Elif’in yanına gittim. Öğleden önceki derslerin notlarını istedim. “Öğleden ilkin niçin yoktun?” dedi. “Temizlik yaptım biraz. Ondan gelemedim. Okul çıkışında müsaitsen bir yerlerde oturup çay içelim mi?” dedim. “Olur.” Dedi.
Çıkışta beraber Valilik civarlarında bir çay bahçesine oturduk. Tatilden yeni evimden, ev arkadaşımdan konuştuk. Havadan, sudan, derslerden derken günü bitirdik.
Birkaç gün sonra kitapçıdan Ali’nin kitaplarını aldık. Ali derslere başladı. Bir akşam yiyecek yerken; “Hep ders, hep ders… Hayatım süresince ders çalıştım. Hala da ders çalışıyorum. Hiç hayatımı yaşıyamıyorum. Okulu bırakacağım.” dedi. Hatice Teyze de ben de şaşırdık. Üstüne gitmedik. Ertesi gün öğleden sonra dersim boştu. Rojda’yı eve atacaktım. Hatice Teyze’yi aradım Ali’nin odasına geçmesi için. Eve gelmemi, konuşmamız icap ettiğini söyledi.
Eve geldiğimde “Ali’nin morali oldukça bozuk. Hayata tutunmasını sağlamamız lazım. Eğer bir kızla seks yaparsa morali düzelir, hayata yeniden bağlanır.” dedi. “Güzel düşünce fakat kızı nereden bulacağız?” dedim. “İşte seni onun için çağırdım. Sevgilinin Ali ile sikişmesini istiyorum.” dedi. “Hayatta olmaz.” dedim. Yalvarır bakışlarla “Nolur?” dedi. Bu fırsatı kullanmalıydım. “Bir şartım var. Ben de seni sikerim.” dedim. “Olur. Ali senin sevgilini siktiği gün sen de beni sikebilirsin.” dedi. “Şimdi yapsaydık.” dedim. “Olmaz. İş bittikten sonra alırsın ödülünü.” dedi. “En azından ön ödeme alayım.” dedim ve dudağına yapışıp ateşli bir halde öpüştük.
Hemen okul çıkışında Rojda’yı beklemeye başladım. Rojda gelince durumu anlattım. Önce itiraz etti fakat çocuğun varlıklı bulunduğunu duyar duymaz kabul etti. Hemen eve götürdüm. Hatice Teyze, Ali’nin odasına girmişti. 15 dakika sonra Ali geldi. Salonda beni ve Rojda’yı görür görmez “Mehmet bu hoş kız da kim? Annem nereye gitti? Görürse oldukça kızar.” dedi. “Kızı senin için getirdim. Seni ulusal yapacak. Annen sinemaya gitti. Film izleyecekmiş.” dedim.
Rojda derhal Ali’nin dudağına yapıştı. Hızlı bir halde Ali’yi soydu. Çırılçıplak yaptı. “Ooo… Çok büyük yarağın varmış.” dedi. Boyutu benimkine yakındı. “Evet, öyledir. Tam 19cm” dedi.
“Ali, ben senin odana müzik dinlemeye geçiyorum.” dedim. Ali, Rojda’yı sikerken; ben de annesini sikecektim. Salondan çıktım. O sırada Ali’nin kapısının kapanma sesini duydum. Hatice Teyze öyledir salonun kapısını dinliyormuş. Ali’nin odasına girdim. Kısık sesle “Ali, sevgilimi sikiyor; ben de seni sikeceğim.” dedim. “Hayır olmaz. Daha onların işi bitmedi.” dedi. Ali’nin bilgisayarını açtım. Oradan Children of Bodom grubunun albümünü açtım ve sesi sonuna getirdim. Böylece Ali sesimizi duyamayacaktı.
Hatice Teyze, Ali’nin yatağının üzerinde oturuyordu. Ben de yanına oturup dudağına yapıştım. Ateşli bir halde öpüşüyorduk. Onu yatağa yatırdım ve öpüşmeye devam ettik. Hatice Teyze “Kapıyı kilitle, işleri biterse duymayız. Yakalanırız.” dedi. İyi akıl etmişti. Hemen kapıyı kilitleyip yatağa döndüm. Hızlı bir halde Hatice Teyze’yi soydum. Muhteşem bir vücudu vardı. İri göğüsleri ve genç kız gibi pürüzsüz bir beden… Hemen göğüslerini okşayıp yalamaya başladım. Oradan amcığına indim. Amcığı asla doğum yapmış gibi değildi. Şekli fazla bozulmamıştı. Pelin ve Rojda’nın amcıklarından daha dar görünüyordu. “Bu amcığı iyi mi korudun? Genç kız amcığı gibi…” dedim. “Ali’yi sezeryan ile doğurdum. Bu yüzden bir daha gebe kalamadım. Ali’yi el üzerinde tutma sebebimiz de bu zaten… Ayrıca kocam da ayda 1 anca sikiyor. İşlerin yoğunluğundan zaman bulamıyor. Hep Mersin, İstanbul, Ankara’da toplantıları oluyor. Gerçi sikse de siki ufak tefek zaten. 13cm siki var.” dedi. “Ali ona çekmemiş.” dedim. “Evet, çekmemiş.” dedi. “Sen nereden gördün.” dedim. “Birkaç gündür her fırsatta sikini götüme dayıyordu. Aslında bu tacizlerinden kurtulmak için senden bunu istedim. Yoksa şu anı rüyanda görürdün ancak. Sen sikmeseydim, oğlum bir boş anıma muadil getirip zorla sikerdi beni.” dedi. Amcığını yalamaya devam ettim. Bir süre yaladıktan sonra yarağımı amcığına dayadım. Biraz ittirdim, çığlığı bastı. Zaten müzik de bağırmalı bir müzik olduğundan araya kaynıyordu. Bu şekilde bağırmalarına aldırmadan gitgel yapıyordum. Bir süre sonra köküne kadar girmeyi başardım. Gitgel hazırlamaya devam ediyordum. Her seferinde köküne kadar sokuyordum. Hatice Teyze’nin acı dolu çığlıkları zevk çığlıklarına dönmüştü. 15-20 dakika bu yolla devam ettikten sonra ikimiz beraber boşaldık. Götünü de sikmek istedim fakat vermedi. İkimiz de giyindik. O sırada kapı çaldı. Hatice Teyze kapının arkasına geçti. Müziği kapatıp kapıyı açtım. “Noldu bitti mi?” dedim. “Evet, bitti. Yolladım kızı… Cebine de 20 milyon harçlık koydum.” dedi. 20 milyon söylediği geçen yıl başlangıcında bizim verdiğimiz kiraydı. Yani bir talebe için oldukça iyi paraydı. “Sen niçin kilitledin kapıyı, porno mu izliyordun?” dedi. “Evet, iyi mi anladın?” dedim. “Çığlık ve inleme sesleri salona kadar geliyordu. Çekil de odama gireyim. Banyo yapacağım kıyafetlerimi ve havluyu alacağım.” dedi. “Sen git, ben getiririm.” Dedim ve banyoya yolladım. Ali banyoya girdikten sonra anası evin kapısını açıp kapattı ve yeni gelmiş gibi yaptı.
DEVAM EDECEK….

Bir yanıt yazın