Evimi Tadilat Yaptırmak Yerine Toplu Seks Yaptılar İşçiler

Merhaba değerli arkadaşlar sizlere paylaşacağım öykü benim bile inanamadığım farklı fantezili ve zevk dolu bu hoş hikayemi siz sevgili arkadaşlarla da paylaşmak istedim. Hikayem de anlatacağım vaka evimi tadilat yaptırırken başıma işçiler tarafınca uygulanan seks hikayem bende bu durumla karşıla cağımı asla düşünüp hayal bile edememiştim fakat maalesef ki beş adet işçi tarafın dan adeta tecavüze uğramış gibi oldum fakat bende çok istekliydim diğer reaksiyon versem de bu vaziyet çok hoşuma gitmişti sonuç olarak dul bir kadındım.

Eşim ile beş sene ilkin huzursuzluk sebebiyle ayrıldım sağ olsun eşim bana bir ev verdi mülki yetimdi kiracı değildim beş yıldan sonra evin tadilata ihtiyacı olduğuna düşünce getirerek işçi getirdim beş işçiyle beraber evimin tadilatı başladı işçilerin hepsi birbirini den çalışkan atılgandı bende evde yalnızdım işçilere yiyecek falan dış ardan söyleyip beraber yorulurduk dul olduğumu biliyorlardı birazcık anlatmıştım. Duruluğumu dan faydalanıp benimle toplu sekse karar vermişler bende çirkin bir hanım değildim.

29 yaşlarında uzun boylu kumral taş gibi bir kadınım erkekler boyum dan kaynaklı arkasına defalarca bakıyorlardı. İşçilerin evime geldiği üçüncü gün niyeti sorunlu gelmişlerdi bende o gün kendime hoş bir bakım yapmıştım olabildiğince hoş ve şıktım üzerime giyindiğim mini eteğimle işçiler den biri o arada kalçalarımı elledi bu iyi mi bir kaçadır dedi birden bire hepsi üzerime doğru geldiler her bir taraftan üzerimi falan çıkartarak beni sırt üzeri yatırdılar her yerimi bir hoş yaladıktan sonra ayrı ayrı üzerime çıkıp aletlerini içime soktular boşta kalanlar ise ağzıma sikin yerleştirip sakso çektiriyorlardı.

Biri üstüne alarak amımı sikiyor bir öteki ise arkadan göt deliğimi sikiyor bir öteki ise ayakta ağzıma vererek sakso çektiriyordu. Diğer ikisi ise benim bacaklarımı ayak parmaklarımı falan yalayarak otuz bir çekiyordu. Yarım saate yakın devam eden toplu sekste herkes aynı anda boşaldık fakat doğal de ben defalarca orgazmı olmuştum iki gün süresince götümü üstüne oturamıyordum ilk kez toplu seks yaşamıştım fakat kötü değildi farklı bir zevk duygusuydu ümit ederim sizlerde seks hikayemi beğenir okur partnerinizle daha farklı zevkin doruklarına yetişirsiniz.

Bir cevap yazın