Genç Masör İle Kocamı Aldattım

Merhaba sikiş sevenler. 45 yaşlarında bakımlı ve hoş ve yetişkin bir bayanım. Geçen sene kemerde tatil için hoş bir otele 2 çocuğumla beraber gittim. Kocam hep çalmış olduğu için tatile hep çocuklarımla yalnız çıkarım. Otobüsle gece yolculuğundan sonra otele ulaştık. İşlemlerimizi yaptırdıktan sonra odamıza yerleştik. Çocuklar uykuları bulunduğunu söyleyip yattılar. Bende siyah bikinimi giyip güneşte uzanmak için sahile gitmeye karar verdim. Aşağı inince oteli öğrenmek amacı ile gezmek istedim. Restaurant nerededir, barlar nerededir diye… daha alt kata inince spa ve hamam levhasını gördüm. Masajı sevdiğim için ilgimi çekti ve tutarları öğrenmek için derhal oraya yöneldim. Spanın girişinde hoş bir bayan vardı. Onunla selamlaştıktan sonra malumat almaya başladım. Nerede ne var anlattıktan sonra gezmek için yanından ayrıldım. Hamam bölümüne geçtikten sonra kapının dışına gelen gülüşme sesleri dikkatimi çekti ve kapıyı yavaşça açtım. Ortadaki göbek taşının üzerinde gezgin bir kız yarı çıplak bir vaziyette uzanmış, genç ve yakışıklı sayılabilecek belinde peştamalıyla bir erkekte üzerine köpükler atıp vücudunu ovmaktaydı. Kapının açıldığını duyar duymaz gülüşme meraklı bir bakışa yerini bıraktı ve ben ne vakit uygun olacağını şaşırarak sorabildim. Genç erkek derhal kendini toplayıp bana dışarıdaki soyunma dolaplarından birine bikinimi koyabileceğimi, oradaki pak peştamallardan birini örtünmemi ve 5 dakika sonra uygun olacağını söyledi. erotik hikaye

Bende şaşkınlığımı üstümden atıp derhal soyunma odasına geçtim. Temiz bir peştamal aldıktan sonra üstümdeki küçük 2 parçadan oluşan bikinimi çıkarıp peştamalı sardım ve hamam bölümüne geçtim. Az önceki gezgin kıza çırılçıplak vaziyette su döktükten sonra sarması için yeni bir peştamal vererek hamamdan gönderdi. Bende kurnanın yanına oturup göbek taşını temizlemesini ve benim için hazırlamasını bekledim. Temiz bir peştamal serdikten sonra başımın dibine koymak için katlanmış bir peştamal koydu ve beni çağırdı. Ben tam uzanırken bana üstümdeki peştamalı çözmemi söyledi. Bende denileni yapmış olup yüzü koyun taşa uzandım. Peştamalı üstüme hafif örterek su dökmeye başlayınca sıcak suyun etkisi ile rahatlamaya başladım ve gözlerimi kapatarak kendimi genç insanın hareketlerine bıraktım. Üstüme bol miktarda köpük yaptıktan sonra benimle konuşmaya başladı. Karşılıklı tanışma sonra ben azca önceki kızın sesinin dışarıdan duyduğumu ve ne olup bittiğini merak ettiğimi söyledim. İsminin Ahmet bulunduğunu öğrendiğim delikanlı bana birazcık suskunluktan sonra dokunduğu bölgeler için gezgin kızın bu sesi çıkardığını söyledi. Bende o vakit bana da aynı şeyi yapmasını istedim. Ahmet benim emin olup olmadığımı idrak etmek istercesine bakıp özetlemek gerekirse peki o vakit dedi.

 

Sırtımda dolaşan elleri birazcık sonra bacaklarımda dolaşmaya başlamıştı. Bu da oldukça hoşuma gitti. Biraz sonra baldırlarımdan yukarı yavaşça elleri çıkınca heyecanlanmaya başladım. Ahmet benim sessizliğimden cesaret alarak elini amcığıma attı ve okşamaya başladı. Bense zevklenmeye ve yavaşça inlemeye başlamıştım. Şimdiye kadar kocamdan başkasının eli o bölgede dolaşmamıştı. Ahmet bana sırt üzeri yatmamı söyleyince derhal dönerek sırt üzeri yattım ve olacakları beklemeye başladım. Gene köpük yaptıktan sonra göğüslerimi ovmaya başladı. Artık ben kesik kesik inlerken Ahmet başucuma çömelmiş bana zevk vermekle meşguldü.
 sex hikayeleri
Gözlerimi Ahmet’e çevirince peştamalının altında hiç bir şey olmadığını ve yarağının kalktığını gördüm. Bu beni iyice azdırmıştı ki tam o sırada elimi Ahmet’in sikine attım. Başka bir erkeğin sikini ilk kez tutuyordum. Ahmet yavaşça kalkıp hamamın kapısını kilitledikten sonra yanıma geldi. Ben esasen çoktan hazırdım. Ahmet önüme diz çöküp sikini esasen hazır olan amıma birden soktu. Ben yediğim yarağın tadıyla inlemeye başlamıştım çoktan. Ahmet’in benden ilkin diğer bayanlarla beraber olduğu geç gelmesinden belli olmuştu. Amıma her yüklendikçe ben zevkten inliyordum ve belim gelmeye başlamıştı. Çığlıklarım dışarı duyulmasın diye Ahmet eli ile ağzımı kapatmıştı.
Biraz sonra Ahmet gelmeye başladığında ben kaç kere belimi getirdim bilmiyordum. Bu sikişme tam olmuştu ve benim adım atacak halim kalmamıştı. Ahmet beğenip beğenmediğimi sorunca kendisine bir öpücük verdim ve üstüme birazcık su döküp dışarıya kendimi attım. Artık bende kocamı aldatmıştım fakat aldatmaya değdiğini ve hoş bir başlangıç bulunduğunu biliyordum. Artık bundan sonra daha huzurlu olabilecektim ve yeni maceralar yaşamak istiyordum. Bu duygularla sahilin yolunu tuttum.

Bir cevap yazın