Hasta Olan Annemin Bakıcısını En Sonunda Siktim

Sevgilerle sevgi dolu seks hikayesi okurları sizlerle paylaşacağım hayatta yaşanmış olan reel seks hikayemdi ümit ederim sizler de tek iken ya da partnerlerimizle farklı zevkler peşindeyken farklı zevkler yaşar hikayemi beğenirsiniz kim bilir sizler de buna benzer durumlarla karşılaşır aynı zevkin doruklarına varırsınız.ben bu paylaştığım hikayem den oldukça zevk almıştım ve zevk al arakta yaşamaya devam etmiştim ta ki bizim bakıcı işten ayrılana kadar.

Öncelikle siz sevgili okurlarıma kısa kısacası kendimi anlatayım. ismim Ferhat 4 yaşındayım evin tek adam çocuğuyum babam seneler ilkin rahatsızlığın dan kaynaklı vefat etti bende ömrümü evlenmedim anneme adadım en sonun da annem rahatsızlandı yatalak olduğundan ve benden çekindiği için anneme bakıcı tutmak zorun da kaldım memleketini bırakıp Azerbaycan dan bizim memlekete göç eden ve duracak yeri olmayan dul bir bayanı işe alarak anneme bakması için mutabık kaldık artık işi bırakana kadar bizim aileden biri gibi olacaktı.

Eşyalarını alarak bizim eve yerleşti bizim Türk hanımlarından daha vicdanlı ve sevgi dolu bir bayandı anneme bebek gibi bakıyordu anneme bakmasının yanı sıra evimiz ter pak ve kıyafetlerim hep ütülenip dolbıma diziliyordu annem de bende ona minnettardı anneme bir bebek gibi bakıyordu birazcık vakit geçtikten sonrasında bizlere olan ilgisinden kaynaklı hoşlanmaya başladım. Hatta kendisine açılıp beraberlik yaşamayı istediğimi söyleyecektim sonuç olarak dul bir bayan ben ise bekar bir adamdım.

Her ikimizin de istek ve arzuları vardı bu biçim de teklifimi kabul ederse maaşına da zam yapacaktım sonuç olarak hakkı oldukça geçmişti üstümüze daha sonrasında onu kenara çekip fikrimi sundum düşünmem lazım olur mu olmaz mı dedi bende niçin olmasın ki dul bir kadınsın senin de istek ve isteklerin mutlaka oluyordur dedim peki tamam denemiş olalım fakat işime niçin olmaz değimli yaşadığımız ilişki dedi. Hayır niçin olmayacak sana laf hatta maaşına bile zam yaparım dedim kabul etti.

Annemin bakımı bittikten sonrasında uykuya daldı bizim bakıcıyı odama alarak sevişmeye başladık daha sonrasın da yatağa uzatarak utanma her şey daha hoş olacak sana laf veriyorum diyerek memelerini okşamaya başladım kendinizi de çoktan dır ilişki yaşamıyor zira yanımız dan asla ayrılmadı belli ki oldukça azmıştı hem utanıyor hem de oldukça istekliydi memelerini yalamaya başladım daha sonrasında yavaş yavaş üzerimizi soyduk bakıcının utangaçlığı geçti bana ısındı aletimi çıkartıp ağzına verdim o ne büyük aletin var dedi oldukça hoş emmeye yalamaya başladı taşaklarını bile çılgınca yalıyordu beni bir hoş yaladıktan sonrasında kıvama getirdi.

Yeter hadi sok içime dayanamıyorum diyerek üzerim den çıktı. Onu domal tarak arkadan amının deliğine sikimi yerleştirip zevk suyu gelmişti saçlarını at kuyruğu gibi toplamıştı saçını elime dolayarak git gel yapıyor arkadan bir elimle de götünü deliğine parmağımı sokuyor poposuna tokatları yapıştırıyordu ah oldukça acıyor diye bağırdıkça kendisini daha şiddetli yarağı yordum oldukça sürmeden orgazmı oldu benim de boşalmama azca kalmıştı bir kaç kez git gel yaptım hızla kendisini çevirerek yüzüne boşaldım artık tek annemin bakıcısı değil benim de içrede kadınım olmuştu her fırsatta her köşe de bana veriyordu asla beni geri çevirmiyordu.

Bir cevap yazın