Karımı Başkasıyla Becermemiz İkinci Bölüm

 Swinger Sexs seven arkadaşlar sizi karımla beraber olmaya çağrı ediyorum. Karım artık sike doymuyor yeni büyük ve kalın yarraklar arıyor. Sitede bulunan numaradan bizlere  ulaşarak sikişimize sizlerde katılabilirsiniz.
Karım benim yanımda öncelikle kalın yarraklı bir erkek tarafınca sikildikten sonra oldukça değişti, oldukça sevinçli bir insan oldu, eviyle ve benle oldukça daha oldukça ilgilenir oldu. Yani kadınların sekste tam doyuma kavuşması lazım. Karımla sevişmelerimizde günlerce Selimin onu sikişini anlatarak müthiş orgazmlar yaşadık. Ama artık diğer birini bulmamızın tarihi gelmişti, tek koşul bulacağımız erkeğinde yarrağı minimum Seliminki kadar iri ve kalın olmalıydı…
Araştırmalar sonunda, benim işyerindeki Otopark görevlisi Muhittin’in yarrağının oldukça büyük bulunduğunu öğrendim. Muhittin’le samimiyeti ilerlettim, onu içki içmeye götürüp ağzını yokladım, uzun zamandır kimselerle sikişmemişti, evi’de olmadığından Otoparkta yatıp kalkıyordu. Kendisini bizim eve çağrı ettim, “Gel banyo yaparsın, yengen’de çamaşırlarını yıkar…” falan dedim. Önceleri olmaz dedi, fakat sonraki günlerde kabul etti, en sonunda kendisini bir akşam bizim eve gitmeye ikna ettim. Karımı arayıp ‘kalın yarrak yiyecek için’ hazır olmasını, Muhittin’i getireceğimi söyledim. Karımın neşe içerisindeki çığlığını duymalıydınız. Kendi kendime (Vay Orospu vay, kalın yarrak diyince nasılda havalara uçtun!) dedim.
Muhittin’i akşam pis çamaşırlarıyla beraber arabamla müstakil bahçeli olan 3 kattan oluşan evime götürdüm. Karım kapıyı açtığında dilim tutuldu, hiçbirşey giymeseydi bu kadar seksi olamazdı. Karımın üzerinde beyaz daracık bir elbise vardı ve iç çamaşırı giymediği derhal belli oluyordu. Ayrıca beyaz elbise neredeyse şeffaf, memelerinin kapkara uçları dimdik olmuştu. Eminim amının suyu da bacaklarına doğru akmaya başlamıştı. Tanıştırdım Muhittinle karımı. Muhittin karımı gözleriyle sikmeye başlamıştı bile, neredeyse beni unutmuştu.
Karım yemekten ilkin Muhittin’in banyo yapmasını istedi ve banyoyu gösterdi. Muhittin banyoya girdi. Karım derhal anahtar deliğinden bakmaya başladı. Bir ara karım “Ohaaa! Bu ne yaaa?” deyince, ben “Ne oldu karıcığım?” dedim. Karım bana “Hasan beni öldürsen bunu alamam!” dedi. Bende “Karıcığım sakin ol, istemezsen vazgeçeriz!” diyince birazcık rahatladı. Ama ben Muhittin’e karımı siktirmeden bırakırmıyım? Neyse muhittin banyodan çıktı, kendisine verdiğimiz şorttan neredeyse yarrağı dışarı fırlayacaktı, utandı garibim. Bende “Rahat ol, burası senin evin.” dedim.
Yemekte içkiler içildikçe ortam rahatladı, Muhittin karıma iltifatlar yağdırıyordu ve artık el temasları başlamıştı. Karım, “Hasan bir dans müziği açsana, dans edelim.” dedi. Bende açtım ve karımı dansa kaldırdım. Neredeyse karımı oturmadan sikecektim, ellerim kalçalarında, hatta götünün arasına elimi yerleştirip duruyordum. Karımın kulağına “Ne diyorsun denemiş olalım mi?” dedim. Karım da “Tamam, fakat bak söyleyeyim, canım yanarsa katiyen siktirmem!” dedi. Bende “Tamam karıcığım…” dedim. Muhittinin yanına gittim ve “Şimdi de sen dans et karımla.” dedim, onu zorla kaldırdım ve sevgili karımı kollarına bıraktım. Muhittin kendinden geçmiş, o devasa yarrağını karımın göbeğine dayamış dans ediyordu. Bir ara karım Muhittinin ellerini kalçasına doğru indirtti. Muhittin bana baktı, bende kafamla “Devam!” dedim. Muhittin bundan sonra neredeyse karıma yumuldu.
Artık ok yaydan çıkmıştı. Karım Muhittin’in ellerinden tutup üst kattaki döşek odamıza götürdü, ve bende onları seyretmeye başladım. Muhittin karımın üzerindeki tek parça elbiseyi tek seferde çıkarttı. Çırılçıplak kalan karım derhal eğilip Muhittinin şortunu indirdi. Aman tanrım, o ne şekil bir yarrak öyle! Başı yumruk kadar, gövdesi aşağı doğru kalınlaşıyor ve minimum 25 santimetre var! Karım Muhittinin sikini ağzına almaya çalıştı, fakat olmadı, yanlarından diliyle yalamaya başladı. Muhittin’de elleriyle karımın memelerini mıncıklıyordu. Birden birazcık hoyrat davranmaya başladı ve karımı tutup yatağa fırlattı, “Seni orospu! Beni çıldırttın!” dedi ve karımın kız amı gibi tertemiz olan amcığını yalamaya başladı. Ama ne yalama! Adamda bir dil var, upuzun! Swinger Sexs
Karımın inlemeleri yükselerek artıyordu. On dakika yaladıktan sonra şimdi sıra o devasa yarrağı karımın amına sokmaya gelmişti. Muhittin bu işi harbiden oldukça iyi biliyordu, hiç çabuk etmeden yarrağının başını karımın o daracık amının üzerinde daireler çizerek gezdiriyor, ara sıra yukarıdan tükürüyor ve bazende yarrağının kalın kafasını karımın amının içerisine hafiften itip tekrardan çıkarıyordu. Bu bile karımın defalarca boşalmasına neden olmuştu, döşek karımın am suyundan sırıl sıklam oldu. Karım “Artık sok! Hepsini istiyorum!” diye mırıldanıyordu. Muhittin artık zamanının geldiğine inanmış olsa gerek ki, yarrağını bir anda karımın amına soktu! Karımdan bir feryat geldi ve sesi bir daha çıkmadı. Hemen karımın yanına geldim, fark edilmeyen mırıldanıyor, “Hasan söyle çıkartsın, ölüyorum…” diyordu. Swinger Sexs için sitede bulunan nuamradan arayın hemen.
Muhittin birazcık çekti öylece bekledi, ve tekrardan hafiften soktu. Karımın inlemeleri tekrardan başladı, sanki alışmıştı. Muhittin artık karımın amına girip çıkmaya başladı, fakat yinede hepsini sokmuyordu. Bu erkek bu işin ustasıymış meğer. Böylece karımı bir ihtimal onbeş dakika sikti. Karımın emin olun kaç kere boşaldığını ben sayamadım. Muhittin artık hızlanmaya başladı ve “Geliyorum!” diye böğürerek, tüm menilerini karımın amına boşalttı. Bir süre öylece bekledi, yarrağı birazcık ufalınca çıkarttı. Ama çıkartırken ‘Flop’ diye bir ses çıktı, sanki şişe tapası açıldı. Karımın amından bir sperm akıyor, resmen bir çay bardağını doldurur. Sonra öylece yan yana yattılar. Ben karıma “Nasıldı karıcığım?” dedim. Karım sevinçli bir şekilde, “Müthişti! Sana iyi mi teşekkür etsem azdır kocacığım!” dedi.
Biraz dinlendikten sonra karım elini tekrardan Muhittinin yarrağına attı ve birazcık sonra o yarrak eski haline geldi. Karım “Şimdi sıra bende!” diyerek Muhittinin üzerine çıkıp, yarrağını amına hizaladı ve üzerine oturdu. Ama bir anda eli boşluğa gelince Muhittin’in 25 cm’lik yarrağı karımın amında tümden kayboldu. Ben bile şaşırdım, karım bu yarrağı iyi mi aldı içerisine diye. Böylece oturup kalkarak beş dakika kendini siktirdi karım. Daha sonra Muhittin karımı domaltıp karnının dibine bir yastık koydu ve arkadan karımın amına pompalamaya başladı. Karım artık hepsini içerisine rahatlıkla almaya başlamıştı. Bu git geller esnasında bende katıldım ve sikimi karımın ağzına verdim…
Birazdan Muhittin sırt üzeri yattı, karım da üstüne. Muhittin karımı amından sikerken bende karımın hoş götüne arkadan sikimi soktum. Karım artık zevkten başını sağa sola sallıyor, Muhittinin her yerini morattarak tırnaklarını geçiriyordu. Bu sefer karıma harbiden bir şey olacak diye korktum. Karımı Selimle bile bu şekilde görmemiştim, bir ihtimal beş dakika titreyerek boşaldı ve Muhittinin üzerine yığılıp kaldı. Ama ben karımı götünden sikmeye devam ettim. Tam gelecekken, karımı sırt üzeri yatırdım ve tüm menilerimi yüzüne, memelerine ve göbeğine boşalttım. Bu arada Muhittin’de 31 çekerek karımın üzerine menilerini boşalttı. Mübarek sanki işiyor, bir insandan bu kadar meni geldiğini ilk defa görüyordum. Karımın vücudunu dölle sıvadıktan sonra, Muhittinle beraber banyoya geçtik.
Biz yıkandıktan sonra sigara içmek için salona indik. Karım kendine gelince o da banyoya gidip yıkandı. Sonra salona indi ve ikimizinde kucağına uzandı, “Erkeklerim benim, ikinize de teşekkür ederim, beni yarrağa doyurdunuz!” dedi ve Muhittin’e “Ne vakit istersen gelip beni sikebilirsin!” dedi. O günden sonra Muhittin karımın ikinci kocası oldu, uzun vakit karımı sikti, ben seyrettim. Bazen bende katıldım ve üçlü sikiştik. Swinger Sexs için  değişiklikler arıyoruz… Sitede bulunan numaradan bizi arayıp 3 şahıs olabilirsiniz. Swinger Sexs
Bir önceki hikayemizi okumak için TIKLAYINIZ.

Bir yanıt yazın