Karımı Başkasıyla Birlikte Becerdik

Uzun seneler evli kalınca seksin artık bir zevki kalmıyor. Seks dergileri, internet, seks hikayeleri, derken muhtelif fantaziler keşfettim. Sevgili karımın diğer bir adamın altında inleyerek sikilmesi hayali beni müthiş azdırıyordu. Yatağımız gene eskisi gibi canlanmıştı. Karım Ne oldu sana böyle? diye sıkıştırınca anlattım, “Seni kalın ve uzun yarraklı bir adamın siktiğini hayal ediyorum…” dedim. Karım kıyameti koparttı, ama daha sonra onunda bu tarz şeyleri konuştuğumuzda amının oldukça sulandığını ve orgazmlarını müthiş yaşadığını farkettim. Anlamıştım, karım da büyük ve kalın yaraklı bir adam tarafınca sikilmek istiyordu… Bu arada karım oldukça bakımlı, genç kızlara taş çıkartacak bir fiziğe sahip, kısa boylu, ama tam bir çıtır, sikmeye doyamam karımı. Karım onayı verdikten sonra araştırmalara başladık ve sonunda güvenilir birini bulduk. Selim 33 yaşında, atletik bir yapısı olan, 19 santimetre yarrağa haiz bıçkın bir delikanlıydı. İlk buluşmada yalnızca tanıştık, konuştuk, diğer birşey olmadı. Karım ilkin beğenmedi, “Çirkin.” dedi, ama sonraki günlerde istemeye başladı. Arayıp haftasonu için bir randevu daha ayarladık.
Ve o gün geldi. Bu, karımın yabancı bir adama ilk sikilişi olacaktı. İstanbul haricinde bir otelde yer ayırttık. Buluşup yola beraber çıktık. Karımla Selim arkada yan yana oturdular. Selim yolda huzurlu durmuyordu, ama karım tedirgindi ve benden çekiniyordu. Ben kafamla olur dediğimde, iş çığrından çıktı. Selim karımın göğüslerini ve amını ellemeye, mıncıklamaya başladı. Biraz sonra karım Selimin sikini dışarı çıkardı, ilk görmesinde “Amannn bu ne?” dedi. Bende aynadan baktığımda, Selimin yarrağı sanki at yarrağı gibiydi. İçimden (yandın kızım, sen bunu katiyen alamazsın) dedim. Ama karımın bir yarak yalaması vardı inanamadım. Hepsi ağzına sığmasa bile, başı kaybolmuştu. Ben “Acele etmeyin, esasen otele geldik…” dedim. Üçümüze bir Suit oda tutmuştum, odamıza çıktık. Odaya girince, ben “Hazırlanalım önce, yiyecek yiyelim, birazcık içelim…” dedim. Duşlarımızı aldık, giyindik, hazırlandık, ama aklımız hep Selim’in yarrağındaydı. Yemek ve içkilerden sonra çakır keyif olduk ve odamıza çıkmaya karar verdik. Selim’le karım sanki beni unutmuşlardı, sarmaş dolaş odaya çıktık.
Odaya girince Selim karımı bir çırpıda soydu, karımın görkemli memelerini ağzına alıp, emmeye başladı. Bende soyundum ve onları izlemeye başladım. Karım gene tedirgindi, kulağına “İsterseniz sizi ilk seferinde yalnız bırakayım.” dedim. Karım “Çok düşüncelisin kocacığım…” dedi ve ben odadan çıktım. Ama 10 dakika sonra sessiz sedasız yeniden geldim. Selim karımı yatağa yatırmış amını öyle bir yalıyordu ki, karım inim inim inliyordu. Daha sonra Selim yarrağını karımın ağzına verdi. Karım o görkemli yarrağı 5 dakika emdi. Ve ilk sikiş vakti gelmişti. Karım “Ne olur çabuk etme!” diyordu. Selim oldukça ustaydı, yavaşca yarrağını karımın amına sürtmeye başladı. Karım kendinden geçmiş, “Hadi sok artık, ne olursa olsun!” diyordu. Selim yavaş yavaş o kalın yarrağını karımın amına sokmaya başladı, karım sanki bakireliği bozuluyormuş gibi çığlıklar atıyordu. Selim birazcık daha bastırdı, belliki karım zorlanıyordu, ama hala Selime “Sok! Hepsini sok!” diyordu.
Karımı hiç bu şekilde görmemiştim, meğer ben karımı hiç sikememişim. Selim son bir hamleyle yarrağının hepsini karımın amına soktu ve öylece bekledi. inanamıyordum karımı diğer bir adam sikiyordu, ama ne sikiş! Selim yavaş yavaş ileri geri yaparak, yarrağını karımın amına yerleştirip çıkarmaya başladı. Sanki karım her sokuşta boşalıyordu, döşek sırılsıklam olmuştu. Böylece 10 dakika karımı sikti. Selim birazcık hızlandığında karımın o görkemli orgazmına tanık oldum. Tırnaklarını Selimin omuzlarına batırmış kan akıyordu, kendiside öyle bir titriyordu ki emin olun korktum. Bir insan bu şekilde mi orgazm olurmuş diye kendi kendime hayıflandım. Bir süre sonra Selimde oldukça sert sikişlerle karımın amına boşaldı. Ama karım hareketsiz kalmıştı, sanki bayılmıştı. Karımı öyle hareketsiz görür görmez telaşlandım ve “Karıma ne oldu?” diye derhal saklandığım yerden çıktım. Selim “Korkma birşey olmadı, ilk siktiğimde hanımlar hep bu şekilde olur…” dedi.
Gece yarısına doğru karımı Selimle beraber 2 kere daha siktik, ben götünden Selim amından, karımı aramızda tost yaptık. Ve ertesi günü döndük. Üçümüzde oldukça zevk almıştık, ama karım 3 gün kendine gelemedi…
Karımın ikinci kalın yarrak macerasını da sizlere anlatacağım. Sizde karımla beraber olmak dilerseniz numaramız sitede yer ediniyor derhal arayın beraber karımın amını sikelim….
 

Bir yanıt yazın