Kaynanamı Kocası Sikememiş Ben Siktim

Merhaba arkadaşlar sizi bekletilmeden direk anımı söylemeye başlıyorum. Eşimle tanıştıktan sonrasında muhtelif bahanelerle kaynanam vasıtası ile baş başa kalabiliyor ve ona minnet duyuyordum.Evlendikten sonrasında derli toplu bir hayatımız oldu ama kaynanam bizi gene asla yalnız bırakmadı.Sürekli bizim eve gelip ev işlerine yardımcı olur ve sorunlarımızı çözmeye çabalardı.Fakat her geçen gün onun bu hareketleri beni çileden çıkarmaya başladı ve artık istemez olmuştum onu.Bu isteğimi her hareketimle ona belli eder olmuştum ve o da anlar anlamaz artık aramız bozulmuştu.
Bir gün gene erken eve geldiğimde onu evi toplarken buldum. Eşim yoktu daha gelmemişti. Odaya geçip üstümü değiştirdim ve salona geçtim,o ise benim tavrımdan bana yan yan bakıp kızar bir halde hareket ediyordu. Odaya gelip eşimin tel açtığını ve bayağı gecikeceğini istersem yiyecek hazırlayabileceğini söyledi. Fakat ben istemedim. Bu tavrımdan kaynaklı damat sana ne oldu niçin bu şekilde yapıyorsun dedi,eğer devam edersen eşimle aramı bozacağını ifade etti bense aslolan sen ne istiyorsun dedim, bana konuşmamamı artık gelmeyeceğini ifade etti ve ağlamaya başladı.
Bende bu şekilde olmasını istemediğimi ama artık sıkıldığımı yalnız kalmayı istediğimizi söyledim ve ona sarılıp ağlama artık geçti dedim. Fakat o oldukça mutsuz bir halde ağlıyor bana da teselli etmek düşmüştü ve onu tutarak kanepenin yanına getirdim ve oturup onun başını kucağıma alıp saçlarını okşamaya başladım , birden bana dönüp tüm istediğim uzun yıllardan beri buydu işte dedi, biliyorsun kocam olacak erkek artık bitmiş onunla kardeş olduk sanki bende bir hanım olarak kadınlığımı hissetmek isterim diyince şok oldum ama onu sikmekte o an ilk defa istemiştim.
Kendisi boyunda kötü sayılmayacak bir ölçüsü olan göğüsleri yuvarlak kalçaları geniş tam bir kadındır. Bunun üstüne onu çevirerek dudaklarını parmağımla üstünden gezerek sonrasında dudaklarımla aynı gezintiyi yapmış olup sonrasında dilimle ıslayarak öpmeye başladım. Daha o an titremeye başlamıştı ve elini benim büyülü aletime atarak onu uyarmaya başladı, fermurı açtı badimi sıyırarak eline aldı ve onu mükemmel bir halde emmeye yalamaya başladı,ben şaşırıyor ama çokta zevk alıyordum, daha sonrasında onu kanepeye yan yatırıp üstündeki bolca eteği sıyırdım bacakları bembeyaz ve pürüzsüzdü. Elimle okşarken bir taraftan da öpüyor göğüslerini özgür bırakıp dil darbeleri vuruyordum. Bana damat ilkin seni boşaltacam ama ağzıma boşalmanı isterim dedi,uzun süredir asla yutmadım dedi. Bende hay hay dedim ve bacaklarının arasından kilotunu sıyırıp dilimi amının üstünde gezdirmeye başladım altımda sanki bir kısrak gibi kıvranıyor damat ateşimi al diye yalvarıyordu. Dilimle amını sikerken ellerimlede meme uçlarını sıkıyor bacaklarını okşuyordum.
Fakat oldukça heyecanlıydık ve tekrara ağzına alıp yalamaya başladı ama yalamıyor resmen yiyor içiyordu,daha fazla dayanamayarak ağzına boşaldım. Fakat o durmuyor ve hala emerek beni ikinciye hazırladı. Bu sefer amından sikilmek istiyordu ve isteğini yaptım yavaşça ıslanmış amının içerisine girer gibi yapmış olup dışarı çekiyor onu yalvartıyordum. Fakat bir anda üstüme çıkıp tamamını bir kerede aldı ve öyle bir makas yapmış oldu ki sikimi resmen boğdu ani kasılmalar yapıyor ve boşaldığını hissettiğimde onu bacaklarını iyice ayırıp ters çevirdim ve sırtı bana dönük üstümde yarrağımı alıyordu köklemelerim onu çılgın etmiş orgazm oluyor ve damat beni mükemmel sikiyon hep bu şekilde sik diye inliyordu,daha fazla dayanamayarak geleceğimi söylediğimde içime boşal ateşimi söndür erkeğim damadım herşeyim kızımıda böylemi sikiyon hep sik onuda bu şekilde erkeğim diye boşaldı.
Fakat benim niyetim arkaydı zira arkadan aldığım zevki onda da tatmak istiyordum onu derhal yatırarak götünü yalamaya dilimi gezdirmeye başladım reaksiyon vermemeye çalışıyor ama zevk almış olduğu belliydi, yarrağımı göt deliğinde dolaştırdığımda kendini kasıp bıraktığını ayrım ettim ve parmağımı arkasına ıslatarak bir anda soktum öyle bir inlediki inanırım kocasının kulakları çınlamıştır daha sonrasında ikinci parmağımıda soktum oynamalarım vasıtası ile yarrağım girecek kadar açılmıştı ve parmaklarımı geri çekip yarrağımı kapkara göt deliğine bir anda sapladım ikinci çığlığı attı ama yavaş yavaş alışmıştı orospu zevkten yalvarıyordu daha süratli diye , ne isterse onu yapıyordum zira oldukça istekliydi, arkasını pompalarken birden camın aleni bulunduğunu ve karşı balkonda duran kocasının bizi gördüğünü hatta duyduğunu anladım ama o da oldukça iyiydi zira zevk almış olduğu belliydi pezevengin , karısını ona doğru çevirerek sikmeye başladım hatta camın önüne kadar onu sikerek götürüp bağırttım.
Ona seni kocan sikemezse bana gel diyordum ve o da evet erkeğim kocam sikemiyor sen sik beni o artık beni sikişirken görmekten zevk alır pezevenk dedi ve bende onun kafasını yukarı doğru kaldırarak o pezevenk bak bizi izliyor dedim.kocasını gördüğünde gülerek sikezsen bu şekilde sikerler dedi ve ve bana hadi daha süratli yapalımda görsün dedi tempoyu artırıp onu götünden kan gelene kadar siktim ve içine boşaldım götünün deliğine. O günden sonrasında kaynanam sikişirken kocasını da getiriyor ve onun izlemesini sağlıyor. Kaynanamı her gün sikiyorum bana yemin etti öteki kızınıda siktirecek.

Bir yanıt yazın