Kızlığıma alıp diktirmem için para verdiler…

MERHABA Fantazilerim okurları  Ben 26 yaşında,1.68 boyunda,sarışın,oldukça hoş bir kızım.Üniversiteyi bitirdikten sonra,iyi bir ücretle bir ihracat şirketinde,tabi güzelliğimden dolayı, genel müdür sekreterliğine başladım.
Çok memnundum.Asılmalar,sarkmalar oldukça oluyordu fakat tavrımı ortaya koyunca,kös kös geri gidiyorlardı.Ailemden uzakta olduğum için,3 kız Arkadaşımla birlikte kiraladığımız evde kalıyorduk.Hep ölçülü davranmışımdır ve hoş bir arkadaşlık/flört, sevinçli bir evlilik ve bakireliğimi mutlaka kocama vermeliydim.
Ta ki o acı geceye kadar.(  )
Bir akşam,şirketimizin,yönetim kurulu toplantısı vardı ve ben de not tutmak için kalmıştım.Toplantı bitmiş ve üsr seviye yöneticiler kendi aralarında bir taraftan içki içiyorlar bir taraftan da işlerden konuşuyorlardı.ben de ayrıca iki üç kadeh içmiş,çakırkeyf olmuştum.İzin isteyerek yanlarından ayrıldım.
Epey geç olmuştu ve karanlık bastırmıştı.Hava da oldukça soğuktu.Otobüs durağı oldukça kalabalık ve gelen otobüslere binilemediğinden(Binsem,neredeyse ayakta elleyip sikeceklerdi ve oldukça tacize uğradım)duraktan birazcık ilerde,taksi beklemeye başladım.Tam o anda, Beyaz renkli,son model bir otomobil yanaştı ve oluşturulan camdan,kır saçlı,50/55 yaşlarında,şık giyimli bir bey,beni istediğim yere götürmeyi öneri etti.Kibarca red ettim.
Fakat o denli üşümüştüm ki ve insanın da ısrarı üstüne bindim.Nazik konuşmaları ve bir baba gibi kızımlı konuşmaları,arabanın kalorifer sıcaklığı,aldığım alkolün de tesiri ile iyice rahatlamış ve gözlerim kapanır hale gelmişti
.Yolda,adam,kağıdı siyah renkte sigara tuttu,az içtiğimi soyleyerek, istemedim fakat ısraraıyle yaktım.adamın ikna gücü müthişti.Sigaranın tadı oldukça acaip ve tatlı idi.Birkaç dumandan sonra,başım dönmeye ve içim yavaş yavaş sikişmek gibi değilde, sevişmek talep eder gibi kaynamaya,bir hoş olmaya başlamıştı
Kendimden geçmek üzereydim..(    )Yol üzerinde,bir işhanından,bekleyen,iki bey ve bir bayanı daha aldık,arkaya yerleştiler ve tanıştık.daha daha önceden tanıştıkları yolda muhabbetten belli idi ve sözler belden aşağıya inmişti ki,bu beni tedirgin etmeye başladı.Evimin yakınına gelince,uygun bir yerde inebileceğimi soyledim.Hepsi karşı çıktılar ve hep birlikte olmayı istediklerini sertçe söylediler.Kapılar içeriden kilitlenmişti.Korkmaya ve ürkü hazırlamaya başladım.Gücümü toplamaya çalışıyordum fakat oldukça zordu.
Ne yapacağımı şaşırmıstım ve bu arada, hepsi,rahat olmamı,canımın yanmayacağını ve yalnızca eğleneceklerini ve bunu da bozmamamı söylediler.Çaresizdim.Olacakları beklemeye başladım.Çok fena bir tuzağa düşmüştüm ve iyi mi azca zararla atlatırım onu düşünüyordum.Şehrin dışında,süper bir yazlık eve gittik.
Orada,içki ile birlikte iki tane beyaz hapları zorla içirdiler.Önceleri söyleşi ediyorlardı.(  )Arkadaşları,bir ara yanıma gelerek,bluzümüm üstünden göğüslerimi sıktılar ve bacaklarımı okşadılar ve benim enfes bir parça olduğumu ve beni sikmenin de oldukça zevkli olacağını söylediler.Hiçbir şey düşünemiyordum.
Adam,önce ben tadına bakacağım dedi.fakat,on,onbeş dakika kadar sonra,gözlerimde birşeyler uçuşmaya ve müthiş bir seks ve sikişmek talebi tüm vücudumu sarıyordu.Adam,kıvamına geldiğimi anlamış oldu ki,yanıma geldi ve dudaklarımdan öpmeye başladı ve sonra,kucaklayarak,içeri odaya götürdü.
Ağır ağır elbiselerimi çıkardı.genelde mini etek ve dekolte giyindiğimden,soyması basit oldu.Bu arada,hem öpüyor,hem de sessiz olmamı,canımın yanmayacağını ve zevk almamı fısıldıyordu.Ben de bakire olduğumu ve ne olur bozmamasını, yalnızca oral ve fırça/badana yapmasını istedim.tamam canım,sen yeterki iste mukamele ver dedi.
Sütyen ve g-string kilodumu çıkardı ve onları yaladı.bir müddet çıplak vücudumu hayranlıkla seyretti.Kendi de hızla soyundu Aleti dev ve patlıcan gibi bir seydi ve o yaşlarındaki adamda bu şekilde bir penis bulunmasına şaşırmıştım.Arkadaşlarla evde porno seyrederken görmüştüm fakat canlısını görmek ve birazdan sikilmeyi beklemek beni heyacanlandırdı. Yanıma geldi.ellerimi cihazına götürdü ve okşamamı istedi.
Benim her tarafımı, hoyratça öpüp,yalıyor ve emiyordu.İyi sevişiyordu ve ben de ona mukamele veriyordum ve altında yılan gibi kıvranıyor ve inliyordum.Oral yaptırdı ve ağzıma boşaldı.(  )Yutunca benim de midem bulandı ve yere kustum.Tamam mı,bitti mi dedim.ne olur beni bırak,yeter artık dedim.hiç konuşmadan,altmışdokuz pozisyonu aldı ve tekar sikini ağzıma verdi.kendi de amcığımı emiyor ve yalıyordu.
Elleri de vücudumun her yerinde dolaşıyordu.Altında inliyor ve Sırtını tırnaklıyordum.Amcığımın dudaklarını araladı ve içini emmeye başladı ve parmağı de göt deliğime girip çıkıyordu.Artık ne kızlığımı ne de cinsel prensiplerimi düşünebiliyordum,sadece sikilmeği istiyordum. Adamdan,içime girmesini yalvararak istiyordum.
Bacaklarımı ayırdı ve ilkin sikini sürtmeye ve sonra,sertçe içime soktu.paramparça olmuştum.içim yanıyor ve kavruluyordum.Çığlıklarım evi inletiyordu.Nasıl bir şeymiş bu şekilde sikilmek ve kızlık bozulmsı,adeta ölmüştüm.Kasıklarıma kadar ağrılar içindeydim.Adam sikini içimde ileri geri oynatıyordu ve acım azalmaya ve zevk almaya başlamıştım.
Beraber sarsılarak patlayıp orgazm olduk.harika bir duygu idi.(    )
Artık hanım olmuştum.Kulağıma,kızlığımı diktireceğini söyledi.Yanıma uzandı ve öpüşmeye başladık.
Odaya ötekiler de geldi ve öbek seksi herşeyiyle üzerimde yaptılar.Götümden de siktiler.Kadın da beni bir hoş becerdi.Sevişmeleri filme almışlar.Çok yorulmuştum.Kimseye birşey söylemememi tembihlediler ve ne vakit istediklerinde benim derhal geleceğimi ve sikeceklerini söylediler ve beni evime bıraktılar.
merakla bekleyen arkadaşlarıma bir yalan uydurdum. iki üç defa buluştum ve hem kendi sikti hemde arkadaşlarına siktirdi.
ondan sonrasında tekrar aramadı.Kızlık zarı diktirme parasını vermişti ve diktirdim.
 

Bir yanıt yazın