Kocam benimle ilgilenmiyor diye market çırağına veriyorum artık

Kocam on-line, bu yolla bugüne dek serin ilkin tanıştım. Daha önce, Yahoo söyleşi odaları vardı ve bir gece en sağlam sekiz inçlik horoz gördüğümde bir odada mastürbasyon yapan erkekleri izliyordum, sağlam fakat en titiz dokunuşa haiz bir el ile sarılmıştı. Horoz sert ve kemerli ve cum ile damlayan ve ben büyülendi. O gün bir müddet onunla söyleşi ettim ve önümüzdeki birkaç hafta süresince o hoş horozu yeniden bir daha izledim ve açıkça onun horozuyla kösnü düştü. Sonra önümüzdeki birkaç ay içerisinde şimdi kocam olan hoş insanın geri kalanına aşık oldu.

Tanıştığımızda Atlanta’da yaşıyordu fakat işi onu Mississippi’ye götürdü ve birkaç sene sonra onu orada takip ettim. Ben bir Chicago kızıydım, Mississippi Nehri Deltası’nın kalbinde ve yerinden çıkmıştım, fakat şükür ki bir kaç harika kadınla tanıştım, talih eseri ve bu güne kadar oldukça arkadaşız

İkisi de bisexuel olduğumu bilmiyorlar ve bunu onaylamanın hiç bir yolu yok ve kocam ve benimle iyi mi tanıştıklarını biliyorlarsa beni de mahvedeceklerdi, fakat gene de harika arkadaşlar.

Ben ve kızlarım için oldukça güneyli bir kız gecesine ev sahipliği yapmış olduğu her hafta arkadaşlarımdan biri olan Karen ile bir araya geliyorum. Biz yiyecek ve dedikodu ve bir ihtimal biraz şarap sarhoş fakat sıklıkla yalnızca bayanlar öteki dostluk ve yardımcı zevk bayanlar. Son birkaç ay içerisinde Karen’ın son vakit boşanmış kızı Bailee Mississippi’ye geri döndü ve şimdi de haftalık partilerin bir parçası.

Mutemet sempatik canlı, çilli bir yüz ve çilli göğüslü, uzun kıvırcık saçlı kırmızı kafa. Oldukça otuz yaşında değildi ve eve taşındığında hala boşanma durumundan biraz sarkıyordu. O, kız kardeşleri ve anası hepsi daha büyük hanımlar, fakat Bailee büyüklüğünü harika taşıyor. O ayakları ve dudakları almak arzu ederdim kısa yuvarlak ayak parmakları için sempatik iyi bakım ile aşağı yukarı 5’3. Onun ince ayak bilekleri ve buzağılar yuvarlak yumuşak uyluk içerisine harika çiçek açar. Kıçını büyük fakat yuvarlak bir kabarcık ile süper sempatik popo, kıvrımlı kalçalar ve yalnızca kusursuz yumuşak beline kadar rulo Karnı onun boyutu için şaşırtıcı pürüzsüz ve sonra, ve sonra onun en bariz varlık, onu göğüsler. O gördüğüm en büyük, en yuvarlak göğüsleri ile kutsanmış gördüğüm kadarıyla tamamiyle çillerle kaplı.

Ben kilo kaybı ve boob iş ilkin 42 G oldu ve kimse benden daha büyük göğüsler olabilir hiç bir yolu bulunduğunu düşündüm, fakat o ve ben her vakit Bailee büyük kusursuz göğüsler ile vurulmuştu. Göğüslerini sıkı düşük kesimli gömlek ve elbiselerle caka hazırlamaya bayılır ve sonunda sütyenini sormak zorunda kaldım. Gerçekten huzurlu bir ahenk elde etmek için 48 L ya da M ile gitmek zorunda bulunduğunu söyledi, ki dürüstçe var bulunduğunu bile bilmiyordum.

Geçen ay boyunca, bayanlar gecesi mevzusundaki konuşması, artık boşandığı için, cinsiyetini ne kadar özlemiş olduğu ile alakalı giderek daha oldukça oldu. O kalma ilgilenmiyordu ve birtakım herhangi bir gece standı için hazır değil, fakat o her vakit azgın belliydi. Çok güney, oldukça dindar, vaizin kızı anası onu hepimizle tartışmasını engellemeye çalışacaktı, fakat şarap ne kadar akarsa, bir insanın dokunuşunu, dilini ve bilhassa de horozunu iyi mi kaçırılmış olduğu ile alakalı daha oldukça konuşurdu .

Toplantımız biterken bir gece sessiz sedasız Bailee’ye yakında öğle yemeği yiyip yiyemeyeceğimizi sormuş oldum ve ona fısıldadı ve ona “sorunu” konusu ile alakalı yardımcı olabilecek adamı tanıyabileceğim. Düşüncelerimi duymaya hevesliydi ve ertesi gün öğle yemeği için bir tarih belirledik.

Bailee restorana girdiğinde, kısa siyah kalem etek, siyah pompalar, sarı bir tank üzeri ve büyük göğüslerinin derhal dibine kadar düğmeli siyah kazak ile süper şirin bir halde giyinmiş bulunduğunu gördüm. Sarıldık ve masamızı aldık ve ona yardım edemedim, “Bugün oldukça sıcak görünüyorsun. Düz olmasaydın, öğle yemeğini atlayıp evime giderdik.”

Bailee kurnazca gülümsedi ve “Çok, iyiyim … neredeyse … tamamiyle düz, ne yazık ki. Ama her vakit olmayacağından şüphelendim. Kocan biliyor ve annem senin bulunduğunu biliyor mu? Seni tahmin ediyorum bi? ”

“Evet ben bi, ve evet Melih biliyor ve hayır annen bilmiyor, ve bu büyük ihtimalle bizim ufak sırrımız olmalı fakat bu esasen ben ya da bizimle alakalı değil.” Dedim. “Bu size Bay-dizeleri-sadece-seks-yetenekli-dil-ve-dublör-horoz-orada-bulmak-hakkında

Bailee körlüğüme kıkırdadı fakat ihtiyacı hakkındaki değerlendirmemi kabul etti.

“İyi.” “Sanırım senin için kusursuz adamı tanıyabilirim” dedim.

“Gerçekten?!” Bailee kocaman bir gülümsemeyle dedi.

“Evet, gerçekten. O oldukça yakışıklı, senden daha yaşlı, bir ilişkiyle ilgilenmiyor ve olağanüstü bir sevgili. Ve evet, bu ilk elden öneri zira çoğu kez seks yaptık ve ben her vakit titreme bıraktım. ”

Bailee tam anlamıyla sandalyesine yaslandı ve “Tamam, fakat soruşturma nedir, Mehtap? Fındık, hapiste, bir hastalığı var mı yoksa kıskanç bir eşle mi evlendi?” Dedi.

“Eh, o evli, fakat evliliklerinin ötesinde cinsel partnerlere oldukça aleni olduklarından inanırım ve bunun yanı sıra hiç bir vakit hapishanede bulunmadığından ve fındık olmadığından da eminim. harika bir aşık. ”

“Gerçek olamayacak kadar iyi,” dedi, “Yakalama nedir?”

“İyi olan şey, yakalamanın olmaması. Ama şayet bunu düşünmek istiyorsanız, hazır olduğunuzda etrafta olacağından eminim.” Dedim.

“Öyleyse o kim? Bu adamı tanıyor muyum, bu adamı iyi tanıyor musun?” diye sordu.

“O bir arkadaş ve sevgili ve evet, onu oldukça iyi tanıyorum. Dediğim gibi, o olağanüstü bir sevgili. Her vakit zor sekiz inç horoz, fakat en şaşırtıcı kabiliyeti onun dilidir. Beni yalnızca onun ile cum yapmış oldu Oh evet, ve ben size söylemeyi unuttum, o ya da içinizde olursa her vakit temizlemeye yalvarır.

“Tamam, şimdi bir dakika bekleyin,” dedi Bailee kaydığı için tankın tepesinde çekiştirmek biraz aşağı ve bu onu açıkça büyük kahverengi areola ufak bir bakış ortaya koyuyordu. “O kedi yiyor, iyi sikikleri ve cum yiyor? Ciddi anlamda?’

“Yeap, aynı ve seksi,” diye yanıt verdim.

“Kahretsin, kur,” diye yanıtladı Bailee. “Peki garsonumuz nerede? Biraz daha şarap lazım.”

Ben “çifte tarih” Bailee ve onun yeni erkek oyuncak oluşturmak için en güvenilir yol olduğuna karar verdi, bu yüzden Alabama sahilinde yedi gün sonu kabul etti. Bailee ve ben tatil köyü hafta sonu için beraber sahile gittik ve ilk gece akşam yemeğinde yeni insanla tanışması için planlar yaptık. İki bitişik oda var ve havuzda birkaç saat sonra kocam Melih geldi ve herkes geri akşam yemeği ve Bailee tarihini karşılamaya yönelik hazırlamak için odalara gitti.

Melih ilk akşam yemeğine hazırdı ve haki şortları, beyaz keten gömlekleri ve flip floplarında olağanüstü seksi görünüyordu. Şimdi kocama övünmeyi sevmiyorum … tamam, evet hoş kocama övünmeyi seviyorum, fakat gene de olağanüstü derecede seksi. Ellili yılların ortalarında, erken kırklı yaşında geçebilir ve sıklıkla geçer. Çoğunlukla onun hoş bronz başını traş tutma isteğim sebebiyle kel. Her vakit gülümseyen ve reel nezaketinin kusursuz ifadesi olan kehribar gözleri kusursuz bir halde delin. Altı ayak artı biraz, yüz yetmiş kilo hoş adam. Kaslı bacaklar, abs, hoş sert pecs ve alay, emmek ve kabaca oynamayı sevilmiş olduğu görkemli büyük meme uçları arasında yalnızca bir ipucu ile düz karın. İsteğimi üstüne kafasını ve bedeninin geri kalanını da tıraş ediyor, fakat genelde kısa bir sakal var, zira cildime karşı olan hissini seviyorum. Onun horoz mükemmellik, pelvik kemik sekiz inç uç ve her zaman, her vakit oldukça zor. Şaft, tabana kadar bir inç ve dörtte üçüdür, fakat harika bir halde sünnetli horoz kafası, uçta yalnızca bir buçuk inçte adım atar ve keskin şafta geri dönmeden ilkin iki inç üstünde hızla parlar. Ama konuţuyorum.

Bailee, o gece beyaz kepçe boyun elbisesi ile oldukça sempatik görünüyordu, ihtiva ettiği beyaz dantel sütyenini vurgulayacak kadar ince, fakat mutlaka büyük göğüslerini evcilleştirmedi. Onun bölünmesi her adımda minimum bir ayak uzunluğunda, çilli ve zıplıyordu. Sevimli pembe ayak tırnaklarını açığa strappy beyaz yüksek topuk sandaletler.

O bizim odasının kapısını çaldı ve ben ilk hayret var sersemledi. İlk tanıştığımızdan beri kocaman sert göğüslerine fanatik kaldım, fakat meme uçlarını bu kadar dik görmemiştim. Onlar yalnızca farkedilmezlerdi, fakat onu odamıza götürüyorlardı. Melih oldukça ayrım ettim ve latife yollu ac odasında ayarlamak için öneri etti, fakat bir gülümseme ile reddetti ve onun yerine aslında çok, oldukça sıcak bulunduğunu söyledi.

Melih bizlere hem bir kadeh şarap döktü, sonra restorana gitmek ve bizim rezervasyon bütün ayarlandığından emin olmak için kendini mazur. Makyajımı ve Bailee’yi bitirdim ve söyleşi ettik ve şarabımızın tadını çıkardım.

“Melih oldukça sıcak, Mehtap. Umarım öyle dememe aldırmazsın.”

“Elbette umrumda değil. Katılıyorum,” dedim.

Bir kadeh şarabı ve havuzdaki dört ya da beş bardağı belli ki onu biraz gevşetiyordu ve dedi ki, “Eğer gizemli erkek işe yaramazsa, kim bilir kapılarımızı aleni bırakıp bir müddet gönderebilirsin .”

Güldüm ve dedim ki, “Oh, o bunu oldukça seveceğinden eminim! Çok sempatik bulunduğunu düşünüyor ve göğüslerini seviyor. Cehennem, göğüslerini seviyorum! İndirgememden beri benimkini özlüyor, bu yüzden seveceğinden inanırım ve ben de, “Ben göz kırptım.

Melih bana restoranda her şeyin hazır bulunduğunu ve Bailee ile beraber merdivenlerden indik. Hostes bizi masaya götürdü ve biz yaklaştı Melih bizi selamladı durdu. Melih karşısına oturdum ve Bailee için tarafındaki sandalyeyi çıkardı. Oturur oturmaz, masada yalnızca üç yer ayarlandığını ayrım etti ve “Sadece üç? Gizemli erkek iptal etti mi?” dedi.

“Hayır, o burada,” dedim. “Mutemet, Melih tanış. Melih, bu, sana bahsettiğim güzel, ateşli, genç, seksi hanımefendi olan Bailee. Biraz dikkat isteyen ve ona kabiliyetlerini göstermen için sana ihtiyacı olan.”

Melih eğildi ve Bailee’ye yanağına kısa müddette bir gaga verdi ve elini tuttu, dedi ki, “İyi akşamlar Bailee. Seninle müşerref olmak bir zevk ve bu gece etkileyici görünüyorsun.”

“Ahh, ne? Puslu, ne yapıyorsun?” Bailee dedi ve Melih onu beklediği bir kadeh şaraba uzandı. Neredeyse bir kadeh şarabı indirdi. “Beni Melih ile mi kuruyorsun?”

“Eh, onun sıcak bulunduğunu söyledin. Ve ben sana insanın evli bulunduğunu ve kıskanç bir karısı olmadığını söyledim,” dedim.

Küçük bir sırıtış dudaklarına geldi ve ilk kez yeşil gözlerini Melih çevirirken alt dudağını biraz ısırdı. Bana doğru döndü ve “Gerçekten mi? dedi.

“Ben bu Bailee ile daha iyiyim. Bence ikiniz kusursuz bir maçsınız” dedim. “Bu fikre mi açıyorsun?”

Melih  baktı ve yeniden bana, sonra Melih ve sonra yeniden bana baktı. “O muhteşem, ve bana dediğin her şey onun ile alakalı doğru ise … iyi, onun becerileri, o vakit bence bu hususta daha iyiyim,” dedi.

“Güzel,” dedim. “Ve hepsi doğru. Şimdi, seni akşam yemeğinde yalnız bırakmayı tercih eder misin? Biraz üçüncü bir tekerlek gibi hissediyorum. Eminim takılmak için sempatik bir barmen bulabilirim”

” Emanetçi? Bu size kalmış, “dedi Melih.

“Ahhh, ben seninle kalmana iyiyim Mehtap, sanırım,” diye yanıt verdi Bailee yanıt verdi ve sonra bir kadeh şarabını bitirdi.

“Güzel,” dedim, “çünkü seksi kocamın hoş bir kadınla flörtünü izlemeyi ve hoş bir hanımın erkeğimle flörtünü görmeyi seviyorum.”

“Şey, galiba ben de seni sevinçli etmeliyim,” dedi Bailee dönerek Melih dudaklarında ihale şehvetli bir öpücük verdi. “Seninle müşerref olmak benim için bir zevkti Melih.”

Yemek lezzetli ve şarap serbestçe aktı. Melih ve Bailee gülüyorlardı ve mutlaka hoş göğüsleriyle flört ediyor ve alay ediyordu. Meme uçları daha evvelkinden bile daha zordu ve elbisesini göğüslerinin neredeyse bir inç üstünde kaldırdı. İkisi periyodik olarak el ele tutuşuyordu ve sol elini uylukları arasında aşağı doğru yönlendirirken izledim. Onun nefesini biraz gördüm ve Melih iç uyluğunu okşadığını biliyordum. Tatlı Bailee sunulmuş olduğu vakit ve Melih hem bir elle yiyecek ve her öteki masanın altında meşgul vardı.

Tatlı ile neredeyse bitti, Melih ve Bailee barda bir içki var öneri etti ve odama kendimi bahane. Bir kez geri odamızda, ben bitişik kapılardan kaymış ve ben onların keyifli geri kalanını seyretmek böylelikle ufak bir video kamera kurdu.

Odamızda zar zor geri kazanmıştım ve Bailee’nin oda açılışının kapısını duyduğumda hala kameradan yem açıyordu. İçlerinde çabuk ederken izledim ve ikisi kapıya yaslanmış olarak tutkuyla öptü. İzlediğimi bilen Melih, Bailee dizlerinin üstüne düştüğünde ve neredeyse Melih şortunu koparırken odadaki ışıkları çevirdi. Ona telefonunu işaret etti ve kocamın sert horoz birkaç resim çekti onun horoz hoş sert ve dik duruyordu. Sonra bir müddet sonra aç dudakları arasında kayboldu. Açıkça ağzına kabiliyetli ve onun horoz şiddetle okşayarak oldu. O kadar ıslanıyordum ki kocamı derinlemesine izlerken kendimi parmaklamaya adım atmak zorunda kaldım.

Birkaç dakika sonra, Melih  onu itti ve ayağa kaldırdı, yeniden derinden öptüler. Melih onu kameraya doğru çevirdi ve arkasından elbisesini açıp yere doğru itti. Bailee’nin vücudu, sütlü pürüzsüz cildi ve yumuşak yumuşak eğrileri ile hayal ettiğim kadar harikaydı. Görünüşe göre bütün gece külot ile kaplı değildi onu kedi üstünde kırmızı saç ufak fakat yoğun tutam vardı. Melih, Bailee’nin sütyenini özgür bıraktı ve eğildi ve yere düşmesine izin verdi. Göğüsleri görkemli bir şey değildi. Büyük yuvarlak ve şaşırtıcı boyutlarında bile harika bir firma. Meme uçları uzun ve oldukça zordu, neredeyse onları gördüğümde geldim.

Bailee Melih döndü ve gömleğinin düğmelerini açtı, sonra cildi deriye yeniden derinden öptüler. Melih elleri kabarcık poposunu götürdü ve ona karşı çekti. Zaten kıvranıyor, horozuna sürtünüyordu.

Birlikte tökezlediler ve Melih onu sırtına zorladığı yatağa yuvarlandılar ve bacaklarını yayarken minik kedi dudaklarının ıslaklığını görebiliyordum. Onun dili ilk onun iç uyluk dokundu ve kabaca kafasını onu kedi zorladı. Onun soluk nefese duydum ve bir an sonra duydum, hem kamerada hem de duvarda, diye bağırdı, “Oh Fuck, ben sağladım !!!”

Melih sihrini çalıştı ve klitine dayanabileceği en oldukça baskı ile alay etmeye devam etti ve yalnızca zevk dalgasına bindi. Bailee defalarca büyük göğüslerini kaldırdı ve uzun sert meme uçlarında acımasızca emdi ve yalnızca iki ya da üç dakika sonra yeniden kalçalarını bucking. Tekrar bağırdı, “Kahretsin, gene sağladım.” Onu meme ve onu nalet kocam dil emme onu benim için oldukça fazlaydı ve ben de onun ikinci zirve ulaşıyordu olarak ben de geldi.

Bailee, Melih sırtına zorladı ve göğüsleri horozunun etrafına sarılmış olarak üstüne koydu. Sonraki birkaç dakika içerisinde baştankara onu nalet ve onun horoz ve topları üstünde ağzını ve dudaklarını okşayarak alternatif. Melih birtakım durumlarda video çekiyor, birtakım durumlarda de aksiyon fotoğrafları çekiyordu. Açı benim damlayan kaygan kedi direkt olarak kameraya bakan görmek benim için kusursuz oldu. Onun inilti duydum, “Lanet olsun, senin horoz binmek istiyorum.”

Melih kabul etmiş olmalıydı, zira kısa süre sonra ona biniyordu. Ben kayboldu ilkin Melih kusursuz horoz ufak bir göz var ve ikisi de Bailee onun horoz tam ağırlığı düştü gibi yüksek sesle soluk soluğa. Onun horoz sürme içerisine onun bütün ağırlık koyarak oldukça düz oturuyordu. Ayağa kalktı ve göğüsleri çukurlaştı ve okşadı. En azca on dakika geçti ve uzun sert memelerini kabaca çekerek ve daha yüksek sesle inledi, devamlı bir çatırdayan ve zıplayan hızını korudu. Sonunda öne doğru eğildi ve kocaman göğüslerini Melih yüzüne bastırdı ve dudakları meme ucunda kapandığında çılgınca kustu ve yalnızca on vuruşla yeniden orgazmda feryat atıyordu. Bailee Melih n üstüne çöktü ve onu kuvvetli kollarına sıkıca sardı.

Melih  Bailee’nin bir müddet iyileşmesine izin verdi ve sonra onu tutkuyla öperek onu salladı. Yuvarlandılar ve Bailee yatağın kenarında bile kıçıyla ellerini ve dizlerini aldı. Onun büyük göğüsleri kolları arasında asılı olarak harika bir yan manzara vardı. Melih onun arkasında duran yerini aldı ve içerisindeki sert horoz güdümlü olarak bana kameraya ufak bir başparmak-up verdi. Kalçalarını kavrayan Melih, bütün uzunluğunu ona bastırdı ve onu kedi üstünde yavaş ritmik saldırısına başladı. Onun hızı yavaş yavaş arttı fakat yakında kabaca onun horoz karşı onu geri çekiyordu ve ona karşı tokat onun yuvarlak eşek sesi odama duvarın üzerinden taşımaya başladı. Göğüsleri çılgınca sallanıyordu ve arkadan onu kedi cezalandırırken sallanıyordu. Omzunun üzerinden bakarak kameraya döndü ve ”

Melih uzun kıvırcık kırmızı saçlarını kalın bir midilli kuyruğuna dönüştürmek için vakit kaybetmedi. Parmakları saçlarına sıkıca sarıldığında kabaca başını geri çekti ve öteki eli büyük yuvarlak göt yanaklarının her birinde tokat değiştirmeye başladı. Hızı arttı ve her vuruşta onu ileriye doğru sürüyordu ve sonra kabaca saçlarından geri çekiyordu. “Ah Tanrım evet, daha sert siktir et, lütfen siktir et beni,” diye yeniden bir daha inledi ve sonra kocamın arkasından vurup kıçını tokatlayarak feryat atana kadar daha yüksek sesle ve daha yüksek sesle yalvardı. Bu benim için oldukça fazlaydı ve ikinci kez geldim.

Birdenbire onu elde etti ve arkasına kemerli bir halde bağırdı ve “Lanet evet …. Evet, ben sağladım, oh siktir et, siktir et O sikimi seviyorum.” Aniden midesinin üstüne çökerek Melih sert horozundan çekildi. Başını çabucak temizledi ve damlayan kaygan şaftını çevirdi ve zonklama kafasını ağzına yönlendirdi.

Melih çektiğinde doruğa yakın bulunduğunu söyleyebilirim ve ağzındaki hızı ve yoğunluğu onu daha da belirginleştiriyordu. Kalçalarını yüzüne doğru okşarken emdi ve yaladı. Bazen horoz kafasına gagged fakat daha fazlası için geri devam etti. Melih bir anda ağzından çıkardı ve onu sırtına iterek büyük göğüsleri üstünde horoz okşadı. O benim hoş insanın cum aşk aracından patlak gibi onları beraber bastırdı. Onun lezzetli cum ipi sonra onu göğüsler döktü ve o ustaca sel bitmeden ilkin onun iki inç uzun meme her ikisi de boyalı. Onun horoz kaptı ve ondan son damla yaladı ve sonra eğildi ve cum batırılmış meme uçları ve göğüsleri arasında dönüşümlü başladı. Emme ve cum her damla kadar yalama o da onun büyük göğüsler yakarma ve o daha yüksek sesle ve daha yüksek sesle inledi. Parmakları karnı ve bacakları arasında aşağı kayar ve Melih göğsünden dudaklarına taşındığında ve uzun yavaş cum öpücük paylaştığında o öfkeyle onu klitoris okşayarak oldu. Melih elini onun klitorisiyle kapladı ve klitindeki parmaklarının yalnızca birkaç vuruşuyla, uyluklarını sıkıca tuttu ve nazik fakat açıkça tatminkar bir orgazm dalgasını yolladı. Onun yanısıra yuvarlandı ve “Bana bir müddet bekle” söylediğini zar zor duyabiliyordum. İkisi de söndüklerini izledim ve uykuya daldım. Melih elini onun klitorisiyle kapladı ve klitindeki parmaklarının yalnızca birkaç vuruşuyla, uyluklarını sıkıca tuttu ve nazik fakat açıkça tatminkar bir orgazm dalgasını yolladı. Onun yanısıra yuvarlandı ve “Bana bir müddet bekle” söylediğini zar zor duyabiliyordum. İkisi de söndüklerini izledim ve uykuya daldım. Melih elini onun klitorisiyle kapladı ve klitindeki parmaklarının yalnızca birkaç vuruşuyla, uyluklarını sıkıca tuttu ve nazik fakat açıkça tatminkar bir orgazm dalgasını yolladı. Onun yanısıra yuvarlandı ve “Bana bir müddet bekle” söylediğini zar zor duyabiliyordum. İkisi de söndüklerini izledim ve uykuya daldım.

Kocamın dudaklarının ve dilinin iç uyluklarımdaki tanıdık hissine uyandım. Neredeyse sabah oldu ve o bizim odalar arasında kapıdan kaymış ve şimdi bana onun lezzetli seksi dili ile bir tedavi veriyordu. Kapıları aleni bıraktı ve Bailee’nin sesini yan odada uyurken görebiliyordum. Açıkçası bir görevde olan bir adamdı ve beni yalnızca bir iki dakika içerisinde bir orgazmın eşiğinde tuttu. Yoğunluğunu artırdı ve yalnızca beş dakika içerisinde kafamı benim kedi için sürükleyici ve uzun bir orgazm dalgası sürme oldu.

“Onlardan da alabilir miyim, Melih” Bailee’nin sesini duydum ve kapının önünde çıplak durduğunu görmek için başımı kaldırdım.

Melih, “Tabii ki yapabilirsin. Tam orada olacağım tatlım” söylediğinde örtbas etmeye çalışıyordum.

“Bu döşek daha büyük görünüyor,” dedi. “Üçümüz için de yer var mı Mehtap?”

Biraz şaşırdım fakat mutlaka bu büyüme beni heyecanlandırdı, “Bol bolca yer var, bizlere katılın.”

Melih, yatağın ortasına doğru kaydırdı ve Bailee için yatağın kenarını okşadı. Bailee yatağa doğru yürüdü ve “Bunun yerine ortayı alabilir miyim? Eğer senin için problem değil, Mehtap” dedi.

“Tabii ki problem değil,” diye yanıt verdim.

Aramızda yatağa tırmandı ve yüzü benimkine yakındı, “Sanırım bugün düz olmaktan oldukça iki meraklı olabilirim. İkiniz merakımı tatmin etmeme yardımcı olur misiniz? Lütfen?”

Yüzümdeki gülümseme yeteri kadar yanıt olmalıydı. Aramızdaki sırtındaki yerini aldı, büyük göğüslerini birbirine bastırdı ve sert meme uçlarını gösterdi. “Her biri için bir tane,” dedi sırıtarak. Melih ve ben ipucu aldık ve her biri onun sert meme birini emdi. O oldukça yüksek sesle inledi ve biz emdi ve onu meme üstünde sert çekti olarak o ve ben her onu kedi için bir el taşındı. Parmaklarımız onu kedi bir araya geldi, o kepenk ve birkaç saniye içerisinde o bizim parmak karşılamaya yönelik kalçalarını çatırdayan oldu. Dikkatimiz dayanabileceğinden daha fazlaydı ve üstün dereceli müddette soluk nefesi alıyordu ve orgazm onu ​​yıkarken titremeye başladı.

Bailee çabucak toparlandı ve benden sırtımı dönmemi istedi ve ben de o benim üstüme geldi. Dudakları benimkiyle tanıştı ve geçici olarak beni öptü. Şefkatle öpücükleri döndüm ve pürüzsüz yumuşak derisi üstünde parmaklarımı okşadım ve öpücükleri yavaş yavaş daha tutkulu bir halde büyüdü. O öpücüğümü kırıp bedenimi aşağı kaydırdığında kıvranmaya başlamıştım. Boynumdan aşağı ve göğsümün üzerinden öptü. Sonra nihayet dudaklarını açtı ve meme derinden ağzına emdi kadar o daire içerisine ve dilini benim meme ile daire gibi izledim. Yüksek sesle inledim ve öteki meme uçlarımı tırnaklarıyla tuttuğumda vücudum kepenklendi. Benim meme alay haiz seviyorum ve o usta. O bir anda benim meme üstünde relented ve yeniden benim karın aşağı onu karın aşağı öpüşme öperken oldu. İstikrarlı bir hızda alt ve alt öptü ve ona tam erişim vererek bacaklarımı yaydım. İlk o benim kaygan şişmiş tüysüz kedi üstüne yerleştirilen ihale bir öpücük oldu. Hep beraber kepenk ettik ve ikisi de yumuşakça inledi. Biraz daha sert bir öpücük daha sonra bir başka biri ve bir öteki ıslaklığımı buldu. Dili sonunda labyamın arasında kayıyor ve yoğunluğunu arttırıyordu. Kesinlikle bu beceriyi öğrenmeye adanmıştı ve bana dili ile verdiği alaka lezzetliydi. Gittikçe heyecanlandıkça diline sallanıyordum. Dili sonunda labyamın arasında kayıyor ve yoğunluğunu arttırıyordu. Kesinlikle bu beceriyi öğrenmeye adanmıştı ve bana dili ile verdiği alaka lezzetliydi. Gittikçe heyecanlandıkça diline sallanıyordum. Dili sonunda labyamın arasında kayıyor ve yoğunluğunu arttırıyordu. Kesinlikle bu beceriyi öğrenmeye adanmıştı ve bana dili ile verdiği alaka lezzetliydi. Gittikçe heyecanlandıkça diline sallanıyordum.

Bailee kıçını kafamın bacaklarımın arasında havada kaldı ve Melih kıçına karşı ve onun uyluk arasında sert horoz ovmak başladı gibi izledim. Melih sert horoz arkadan onu kedi içerisine sürdü vakit o ileri, dilini içimde sürüş sarsıldı. Kocam onu ​​seksi yuvarlak eşek vurma ve benim klitoris üstünde dilini hissi benim için oldukça fazlaydı ve ben inleme ve yoğun bir orgazm ile kıvranmaya başladı.

Ben aşırı uyarılmış kedi uzak başını itti ve yalnızca seyretmek için yatağa kaydırdı. Bailee kollarını kaldırdı ve Melih sert köpek seçimi oldukça erotik becerdin gibi çatırdayan ve vücudu tokat büyük göğüslerini görme.

Melih, Bailee’i yatağın kenarına taşımak için süratli bir mola verdi, böylelikle onu becerirken onun arkasında durabildi. Ben 69 pozisyonda Bailee altında slayt fiil mola yararlandı ve kocamın sert horoz yeniden Bailee kedi damlayan ıslaklık bulunmuş oldu aşağıdan izledim. Bailee belli ki o inilti ve soluk için solukluk başladı Melih ve onun dudaklarım içerisinde onun horoz zevk üstünde duruyordu. Onun klitoris ve Melih topları arasında dönüşümlü ve yalnızca yeniden bir daha onun ufak pembe kedi dudaklarını yaymak benim insanın horoz görünümünü seven. Mutemet bir anda öne eğildi, çığlıklarını duydum ve onun orgazm kalça bucking ve titreme kedi Melih horoz sürükleyici ile patladı olarak izledim.

Melih  bu pozisyondaki dayanıklılığı harbiden görkemli fakat onu orgazma iyi mi zorlayacağımı biliyordum. Bir kolu özgür bıraktım ve Bailee’nin meyve sularında birkaç parmağını ıslattıktan sonra kıçını onlarla daire içerisine aldım. O inledi fakat ben sıkı kıçını içerisinde benim iki kaygan parmak kaymış kadar onu kedi onun vurma tuttu. İçindeki parmaklarımın yalnızca birkaç yavaş vuruşuyla, topları terfi etti ve kıçımı parmaklarıma kenetlediğinde kalçalarını sıkıca kavradı.

İlk damlalar zorlandı ve ağzıma damladı başladığında hala ona cum pompalama oldu. Onun kaygan kedi dışarı onun horoz kaymasını ve cum ve onun kedi suları lezzetli karışımı besleme, birkaç lezzetli dakika için vücudu üstüne koydu. Tekrar ve yeniden her kedi düştü kadar onu kedi onu sevişmek nektarı beni besledi.

Hepimiz uzun bir müddet ufak bir konferans yapmak ve ara sıra dozer yapmak için sarıldık. Bailee’ye kamerayı odasına yerleştirdiğimi ve dün gece onu ve Melih izlediğini itiraf ettim. Sinsice gülümsedi ve kamerayı gördüğünü ve sıcak bulunduğunu düşündüğünü söyledi. Videonun bir kopyasını istedi.

Melih  sonunda aç bulunduğunu ve kahvaltıya hazır bulunduğunu söyledi, bu aşamada Bailee’nin onunla iyi olsaydı, duş alır almaz eve geri dönmeyi planladığımı ve o ve Melih geri kalanının olacağını düşündüm hafta sonu kendilerine. Ama eğlenceleri izleyebilmem için kameradan ayrıldığım bir koşul vardı.

Bailee nazikçe kalmamı isteyerek protesto etti ve kabul etti. Ben öteki odada duş Melih ve o duş için odasına geri kaydı. Benim duş tam ve çantam dolu, ben bitişik odaya kapıyı kolaylaştırdı ve heyecanla Melih horoz sürme ve onu dudakları ve dili ile büyük göğüsleri yakarma Bailee harika seksi manzara gördüm. İki süratli veda öpücüğü için sevişmelerini yarıda kestim ve eve geri dönmem için ayrıldım.

Evde hafta sonu geri kalanını hoş kocamın seksi genç kocaman boobed dostum nalet oturumlarını izleyerek geçirdim ve durmadan mastürbasyon yaptım.

Hala bir adama gereksinim duymadığından bahsetmese de, Bailee kızların gecesinde hala haftalık olarak görüyorum. Ve her hafta bana Melih dairesinde bir “el işleri ustası projesi” için vakti olup olmadığını sordu. Cevabım her vakit evet ve Melih gereksinim duyan şeylerle ilgilenmesi için ayarladım.

Bir cevap yazın