Kocam Yurtdışında İken Ev Sahibine Kendimi Verdim

Merhaba porno hikaye okurları adım Ayten 25 yaşında, bir çocuk annesiyim.. Eşim Serkan ile kaçarak evlendik.. Onun ailesi beni istemiyordu.. Çünkü barlarda şarkıcılık yapıyordum.. Evlenince o dünyadan elimi ayağımı çektim..

Bir sene içerisinde de çocuğumuzu kucağıma aldım.. Kocam Serkan, inşaatlarda su tesisatçılığı yapıyordu.. Bir firma aracılığı ile Ukrayna’da geçici bir iş bulmuştu.. İki aylığına diye giden Sertan 10 ay geçmiş olduğu halde gelmedi..
İlk taşındığımız ev sobalıydı.. Serkan iyi para gönderince kombili bir ev aramaya başladım.. Bize yakın bir semtte 4 kattan oluşan bir evin üçüncü katını tuttum.. Üst katta ev sahibim, oğlu ve gelini oturuyordu.. Ev sahibinin oğlu Metin, 30 yaşında birisiydi.. Karısı Ayça ile asla anlaşamıyor, devamlı kavga ediyorlardı.. Ayça geçimsiz bir kadının tekiydi.. Ben ne vakit balkona çamaşır assam o da bir kaç saat sonra kaygan çamaşırlarını seriyor, benim tertemiz çamaşırlarımı mahvediyordu.. Bir kaç kez uyarmak istedim beni de tersleyerek “Sen de evin içerisine as” diyordu.. Yaz gelince ev sahibinin karısı ve gelini ile torunlarını alıp memleketi Rize’ye çay toplamaya gittiler. Metin çalmış olduğundan evde kalmıştı.. Bizim dairedeki kornişlerden birisi bozulunca Metin’den değiştirmesini rica ettim..
Metin yeni bir korniş, bir de matkap alıp geldi..
Hava sıcak olduğundan ben askılı bir tişört giymiştim.. Metin merdivene çıkıp tavanı delerken ben de düşmesin diye merdiveni tutuyordum.. Metin, yukarıdan bana bakıyor, gözlerini askılı tişörtümden fırlayacak gibi olan göğüslerimden alamıyordu.. O kornişleri vidalamaya başladığında, mutfağa gidip soğuk içecekler hazırladım.. Metin’in işi bittiğinde üzeri başı tozlu ve kan ter içerisinde kalmıştı.. O haliyle gözüme oldukça seksi göründü.. Yaklaşık bir yıldır erkeksizdim, cinselliği oldukça özlemiştim.. Metin’e banyo yapmasını sonra yemeği beraber yemeyi öneri ettim. Ancak o kendi evinde banyo yapmak istediğini söyleyince dayanamadım, elinden tutup zorla bizim banyoya soktum.. O duşa girince soyunup ben de arkasından banyoya girdim..
Suyun altında öpüşüp, sevişmeye başladık..
Kocamla banyoda asla sevişmemiştim, Bu yüzden hem bu şekilde bir anı yaşamanın heyecanı ile beraber birleşince, bana olağanüstü zevkli geldi.. İlişkimiz tamamlanınca bir birimizi sabunlayıp, durulanıp çıktık

Bir yanıt yazın