Köylü Yengemi Önlü Arkalı Becerdim Yenge Seks Hikayesi

Merhaba arkadaşlar ben ensest hikayeleri takip edeli iki ay kadar olmuştu okudukça azıyordum. Düzenli olarak seks hikayesi okuduktan sonrasında yengemi sikmeye karar verdim! Yengemler köyde kalıyorlar, köyde kaldıkları içerisinde genellikle iç çamaşırı, tanga, g-string filan giymezler bigün ben tarlaya gitmiştim. Tarladan eve geldim yengem de yorulmuş yatıyordu ne yapmışlarsa artık! Çocuklar okuldaydı, içeri kafamı uzattım baktım ki yengem yatıyor sonrasında boş ver dedim dışarı çıktım wcye gittim 31 çektim. Köylü güzeli yengemi aklıma getire getire akşam olmuştu… Saat on iki buçuk civarı, dışarı çıktım. Köyde tuvaletler dışarıda olduğundan sonrasında köylü güzeli yengem aklıma geldi ağır ağır yürüye yürüye eve geldim kapıyı açtım yengem yatıyor, çocuklarda yatıyordu amcam da dışarı içmeye gittiği için evde yalnızca çocuklar vardı. Köylü güzeli yengem esasen yorulmuş yatıyor bir de baktım ki yengemin eteğinin altında asla bir şey yok! Hemen oraya yöneldim yavaşça yanına uzandım ama içim kıpır kıpır ediyordu hem zevkleniyordum hemde korkuyordum….
Sonra kendimi topladım ve ne olacaksa oldum dedim, ben zevkten uçacak gibi olmuştum… Hemen vakit kaybetmeden yengemin eteğini kaldırdım esasen altında asla bir şey yoktu. Benim Cabbar pantolonu yırtacak derhal pantalonu ve armani boxerimi indirdim. Yavaştan yavaştan yanına yanaştım kimsede ses seda yok hepsi horluyor, ölü gibi yatıyorlar.. Köylü güzeli yengemin eteğinin dibine kafamı soktum baktım kıpırdadı, derhal geri çektim korkmuştum sonrasında götünü bana iyice dönmüştü sikimi amının yanına değdirdim baktım kıpırdama yok azca amını açtım içerisine soktum azca baktım uyandı ne yapıyorsun sen manyak geri zekalı!! dedi. Bende seni her vakit isterim dedim sonrasında derhal dudaklarına yumuldum beni itmeye çalıştı bırakırmıyım bir kaç dakika bana karşı koymaya çalıştı ama sonrasında baktı ki çıkardığı sesten çocuklar uyanacak “tamam dur!” dedi çocuklar duymasın dedi diğeri odaya geçirdi beni yapma ne olur yapma dedi ben derhal ivedi dedim üstünü çıkarmaya başladı kazağını çıkardı altında südyen falan yoktu köy olduğundan giymiyorlar of eteği de indirdi. Ve Köylü güzeli yengem çırıl çıplak karşımdaydı…
Aman Allah’ın o ne mal öyle! Sanki el değmemiş taze tezek gibi kusursuz duruyordu! Neyse şaşkınlığımı atıp dudaklarına yapıştım. O da bana yapıştı belliydi istediği azca yalaştıktan sonrasında amına sürtmeye başladım artık yalvarıyordu ağlıyordu gir artık ölüyorum diye yere yatırdım amının içerisine benimkini azca soktum aaghh! dedi sonrasında yeniden çıkardım sik sik diye yalvarıyordu artık birden bire amını açtım bir girdim bir bağırdı baktım amından azca kan geldi!!!! Bir baktım köylü güzeli yengem ağlıyor. Neden ağlıyorsun dedim. Sen devam et, amımı yırttın resmen ama benide kötü sikiyorsun! İlk ilkin oldukça kötü canım yanmıştı ama şimdi zevkten ağlıyorum meraklanma dedi. Yenge götünü dön dedim olmaz dedi ben amcana bile vermedim hem bu ağrıya dayanamıyorum seninki oldukça büyük geldi bana götten yapma ben bu acıya dayanamıyorum götten iyi mi yapacan dedi zorla dönderdim sonrasında banyodan sabunu aldım iyice sıvazladım! Yapmaaaaaaaaaa!!!!!!! dedi, nolurrrrrrrrrrrr! dedi… Bende yapacam dedim!!  Sikimin başını azca girdirdim firar etti oldukça canım yanıyor, yapma lütfen yalvarırım! dedi… Çabuk gel buraya yoksa zorla yapacağım çocuklar uyanacak, rezil oalcaksın dedim! Tehdit ettim yani sonrasında da ekledim; kaçmak olur mu asla öyle malı bulmuşum sonrasında gene kaçacağını düşünerek birden bire bir geçirdim! Köylü güzeli yengemden öyle bir feryat geldi ki sanırsınız götüne kafamı soktum. Ama birden sesi kesildi ve yatağa düştü. Öldü zannettim, baktım bayılmış götünden kan geliyordu… Hafif tokat attım uyansın diye ama uyanmadı. Bende hafiften kanı temizledim ve yarağımı tükürükledim. Ve başladım pompolamaya… Göt deliği daracıktı ama baygın olduğundan kasılmıyordu. Şap Şap sesleri çıkıyordu ve arada bakıyorudm güzeller güzeli yengem uyanmış mı diye ama hala baygındı ya da numara yapıyordu. Tam boşalacağım sırada yarağımı yengemin götünden çıkarttım ve sırtına doğru attırmaya başladım. Bir iki attırdıktan sonrasında yeniden götüne soktum ve son menilerimi git-gel yaparak yengemin götüne boşaldım ve üstüne yığıldım. O sırada yengemin kulak memelerini yalıyordum ve ellerimle göğüslerini okşuyordum benim ufaklık yengemin götünün içerisinde hafiften uyanmaya başlamıştı yine. Ama vakit geç olmuştu amcam gelir diye korkmuştum yengemin içerisinden çıkmıştım. yengemin üstünü battaniye ile örttüm ve yengemin giysilerini düzgünce sandelyenin üstüne koydum. Daha sonrasında giyinip çıktım.
Eve gittim banyo felan yaptım. Sabah kaltım yengemlere taraf gitim yengem yürüyemiyordu noldu yenge dedim gülerek. Allah belanı versin böylemi sikilir dedi bende ne yapıyım yahu nazlanmasaydın dedim ve sen öğreteydin bana sikişmeyi dedim
Bir daha köye gittiğimde yengemle öbek yapacağız bunun sözünü aldım. Ama kim olabilir diye düşünüyoruz köyden birisi olmamalı bu. Neyse ben aramaya devam ediyim, esasen birisni bulup köye gittiğimde yaşadığımız öbek seksi gene bu sitede sex hikayesi olarak köylü güzeli yengem ile öbek ismi ile yayınlayacağım size basit gelsin.

Bir yanıt yazın