Lezbiyen Aşıkların Bir Gün Deneyimi

Selam ulus 🙂 Size, kız kıza yaşadığım bir olayımı bahsetmek istiyorum. Ben İdil, 1.78 boyunda, kumral, iri göğüslü ve ince belli biriyim 🙂 Şuan 21 yaşındayım ve bu vaka aşağı yukarıya 1 yıl filan ilkin olmuştu.
Üniversiteye gidiyorum, kendi evim uzak olmasından Üniversitenin talebe evinde kalıyordum. Üniversitede ikinci yılımdı ve kızarkadaşımla (ismi Ceyda) ev kiralamak istiyorduk, talebe evinde kalmak istemiyorduk.
Kızarkadaşımın bir arkadaşı daha vardı, adı Elif, o da taşınmak istiyormuş. Elifi tanımıyordum, o da bizimle aynı okuldaymış, fakat hiç görmemiştim. Üçümüz birlikte kalmak için ev aradık ve bulduk. Evin 2 döşek odası vardı, bu da demekti ki, 2 şahıs bir odayı birlikte kullancaktı. En oldukça parayı Ceyda koyduğundan tek benlik odayı o aldı, benle Elif de bir odada kalcaktık.

Elif kısa boylu, balık etli, fakat yinede muntazam ve kıvrak vücudu olan birisiydi, ela gözleri siyah saçlarından öne çıkıyordu. Çok seker bir kızdı, aynı odada kaldığımızdan derhal birbirimize alışmıştık. Birbirimize dertlerimizi anlatırdık, güler eğlenir, herşeyi birlikte yapardık artık. Elif oldukça cana yakındı, sarılmış olur öperdi, oldukça rahattı benle.
O gün okulda dersimin geç başlayacağından dolayı, saat 10-11’e kadar yattım. Uyanıp mutfağa geçip kendime yemek birşeyler hazırlayıp oturma odasına gittim. Biraz tv izledikten sonra, okuldan Elif geldi, oldukça üzgündü. Ona, “Neyin var?” diye sorunca, o da ağlamaya başladı. Sevgilisinden ayrılmış, ondan oldukça mutsuz bulunduğunu söyledi. Ben de teselli etmeye çalıştım ve ona, “Akşam evde ol, içip dertleşiriz!” dedim, okula gittim.
Geri dönüşümde birkaç şişe bira alıp eve geldim. Ceyda da evdeydi, oturup birkaç şişe içtik. Ben biryandan Elifi teselli etmeye çalışırken, bir yandanda içiyordum. Konuşurken ben Elife üzülmemesini, sevgilisinin onun gibi birini katiyen bulamayıp geri döneceğini söyledim.
Ceyda bitkin olduğu için odasına çekildi. Sonra Elif bana, “Keşke senin gibi bir sevgilim olsa!” dedi. Ben gülmeye başladım, içkiyi fazla kaçırdığından saçmalıyor diye düşünerek. Sonra bana, “Nekadar güzelsin, adam olsaydım seni hergün sikerdim!” dedi ve ben de (tabii şakasına), “Sen adam olsaydın ben de sana hergün verirdim!” dedim, birlikte gülmeye başladık.
Arada bana dokunup sarılıp, beni neçok sevdiğini söylüyordu, yanağımı öpüp öpüp duruyordu. Sarılırken göğüslerimi elleyince, ben birazcık şaşırdım ve ayağa kalktım, “Geç oldu, yatsak iyi olur!” dedim. Ama Elif oldukça içmişti, ayakta duramıyordu. Duş alsın kendine gelsin diye, onu soyup banyoya götürdum. Üstünde külotu ve sutyeni vardı sadece. Yıkanması için banyodan çıktım.
Ben yatağa uzanmıştım, odanın lambası açıktı, uyumaya çalışıyordum. Uyuyamadım ve tam arkamı dönerken karşımda Elifi gördüm. Çıplaktı, kurulanmış sutyenini takmaya çalışıyordu. Benim gözler birden açıldı, Elifin çıplak bedenine öylece bakakalmışım. Şaşkınlığım geçince özür diledim. Elif güldü, “Sorun değil, bende olan şeylerden sende de var!” dedi. Ama ben ilk kez bir kızı çıplak görüyordum, göğüsleri kocamandı.
Elife bakarken farkettim, nedense amıma birşeyler oluyordu, sanki birisi elliyormuş gibi gıdıklanıyor, karıncalanıyordu. Hemen arkamı döndüm ve uyumaya çalıştım. Neyse azca sonrasında Elif lambayı kapadı ve yatağına yattı. Ben halen uyumamıştım, fakat sanırım Elif uyumuştu. Bir otuz dakika sonrasında Elifin kalktığını duydum, ayak seslerinden anladığım kadarıyla yanıma doğru geliyordu. Evet yanıma geldi ve bana birkaç kere, “İdil… İdil!” diye seslendi. Ama ben akşamki vakadan utandığımdan uyuyor gibi yaptım ve sesimi çıkarmadım.
Elif beni uyuyor sanarak yanıma uzandı. Ben olanları anlamaya çalışıyordum, niye yanıma yatıyor, acaba birşeyden mi korktu diye düşünürken, birden elini göbeğimde hissetim. Bana arkadan sarıldı. Elini tişörtümün içerisinde yerleştirip yavaşça yukarıya ve aşağı dolaştırıyordu. Sonra birden göğüslerimi avuçladı ve okşamaya başladı. Ben şaşkınlıktan birşey yapamıyordum. Ona durmasını söylemek istedim, fakat biryandan da durmasını istemiyordum.
İlk kez bir kız beni elliyordu, oldukça farklı bir histi. Elif sonrasında yavaşça beni sırtüstü yatırdı ve vücudunu bana yaslayarak yan durdu, yavaşça tişörtümü yukarıya sıyırdı ve sutyenimden göğüslerimi çıkardı, sonrasında da dilinin ucuyla hafif meme ucuma dokunmaya başladı. Çok farklı bir duyguydu. Biryandan hafif mememi öpüyordu, biryandan da elini külotumun içerisine sokmuş, amımı elliyordu…
Amımdan sular akmaya başladı. Daha fazla dayanamayıp gözlerimi açtım, Elife baktım ve “Napıyorsun?” dedim şaşırmış bir şekilde. Elif derhal dudağıma yapıştı ve üstüme çıktı. Beni öyle bir şehvetli öpüyordu ki, dilimi emiyordu. Çok heycanlanmıştım, daha onu durdurmak istemiyordum. Biraz öpüştükten sonrasında derhal üstümde ne var ne yok hepsini çıkardı, o da benim gibi çırılçıplak soyundu ve göğüslerimi emmeye başladı. Ben de onun amını ellemeye başladım. Onun da amı ıslaktı.
Göğüslerimi ısırıp emdikçe ben kendime hakim olamayıp inliyordum. Sonra daha aşağılara indi, bacaklarımı açtı ve amımı öpüp yalamaya başladı. Tarifi imkânsız heycanlıydı. Amımı öyle emip yalıyor, dilini içime yerleştirip çıkarıyordu ki, bir erkekten daha iyiydi. Benim inlemelerim artmıştı, delirtiyordu beni, içim bir hoş oluyordu. Bir kız tarafınca ellenmek, yalanmak, emilmek oldukça hoş bir histi. Sonunda saldım kendimi ve hayatımın en hoş orgazmını oldum…
Artık hergece Elif benim amımı yalıyor. O günden beridir beraberiz ve mutluyuz da. Bence herşeyi deneyin, neyi beğenip neyi beğenmeyeceğinizi bilemezsiniz 😉
İdil

Bir yanıt yazın