Liseli Kıza Analdan Girmeyen Kalmamış

Memlekete geldiğimde hepimiz üzgündü, bilhassa ablam… Eniştem askeri törenle toprağa verildi. Ablama baş sağlığı diledim ve ertesi gün Diyarbakır’a döndüm.
Yine eski zevk dolu hayatıma dönmüştüm. Hergün değişik biriyle sikişiyordum. Faysal Hoca, Filiz, Elif, Bilsen Hoca, Aziz Hoca ve Tevfik Hoca ile sırayla zevk dolu saatler yaşıyordum.
Bu sene son senem olduğu için haftanın bir günü liseye gidip Lisedeki Matematik Öğretmeninin ders anlatışını takip ediyordum. Çarşambaları gidiyordum. O zamanlar lise 3 sene idi.
Yine bigün 11 Fen A sınıfında dersteydik. Sınıf oldukça etkin bir sınıftı. Tenefüste bana kontrol çözdürürlerdi. Sınıfta duvar tarafında en arka sırada Nilay’ın yanısıra otururdum. Nilay sınıfın en uzun kızıydı. Benden de uzundu. göğüsleri fazla büyük değildi. Sınıfta ağır abi takılırdı. Babası onu adam gibi yetiştirmişti. Babası subay idi. Aslen Antalyalı idi. Babasının görevinden kaynaklı buradaydılar. Telefonuma Filiz’den mesaj gelmişti. Benimle sikişmek istediğini yazmıştı. Mesajı görür görmez zihnimde Filiz’i canlandırdım ve yarrağım kalktı. Bu Nilay’ın dikkatini çekti. Elini yarrağımın üstüne koydu. Kulağıma “oha bu şekilde yarrak mı olur?” dedi. Şok olmuştum. Ben de eteğinin dibine elimi koyup bacağını okşadım.
Tenefüste boyu ne kadar diye sordu. 26cm bulunduğunu öğrendiğinde “Dayımın yarrağından büyük olduğu belliydi zaten. Onunki 21cm… Çıkışta görüşürüz.” dedi ve dostlarının yanına gitti.
Çıkışta buluştuk ve bana herşeyi anlattı. Orta sonda başlamış sikişmeye, yalnızca götten sikişmiş, hemen hemen bakireymiş. Gerisini Nilay’ın ağzından anlatıyorum.
Yaz tatilini Antalya’nın bir kumsal köyünde geçiriyorum. Futbol oynamayı seviyorum. Çok da iyi oynarım. Futbol oynadığım arkadaşlarımı birgün bulamadım. Aramaya başladım. Köyün çıkışında harabelere baktım. Oradan sesler geliyordu. Oraya baktığımda arkadaşlarımdan Halil ve Özcan’ı gördüm. Halil benden bir yaş küçük, Özcan ise benden 1 yaş büyüktü. Özcan Halil’i sikiyordu. Özcan’ın 16cm, Halil’in 11cm yarrağı vardı. Sonradan söylediler. “Ne yapıyorsunuz siz?” dedim. Özcan “Sikişiyoruz. Sen de katıl.” dedi. “Ben izleyeceğim sizi.” dedim. Özcan’ın yarrağının Halil’e giriş çıkışını gördükçe benim de canım çekti. “Ben de istiyorum.” dedim. Özcan beni çabucak soymaya başladı. Göğüslerimi somurmaya başladı. Göğüslerim şimdiki kadar bile değildi. Tahta gibiydi. Göğüslerimden sonrasında amcığıma indi. Amcığımı yaladıkça bir güzel oluyordum. “Bakireyim ve öyle kalmak istiyorum.” dedim. “Sadece yalıyorum. Sikmeyeceğim.” dedi. Sonra götüme geçti. Tükürükledi. Parmağıyla alıştırdıktan sonrasında yarrağını dayadı. Yarrağın başını zor da olsa sokmayı başardı. Çok acı çekiyordum. “Çıkar vazgeçtim.” dedim. “Kalkmışın dini imanı olmaz.” dedi ve ağzımı kapatıp kökledi. Çok acı çekiyordum. Sonrasında Halil de beni sikti. Halil’inki ufak olmasından acı çekmedim. Aksine zevk aldım. Dönüşümlü olarak o gün üçer defa siktiler. Artık keyif almaya başlamıştım. Artık her yaz fırsat buldukça Halil ve Özcan ile sikişiyordum.
Geçen yaz gene Özcan ve Halil ile sikişiyordum. Özcan’ın yarrağı 19cm Halil’in 15 olmuştu. Özcan beni iri yarrağıyla gene zevke doyurmuştu. Dayımlarda kalıyorduk. Eve gittim. Evde bir tek abim vardı. Herkes şehre düğüne gitmişti. “Gel bakalım orospu… Bugün ne yapıyordun Özcan ve Halil ile…” dedi ve saçlarımdan tuttu. Dayımların döşek odasına sürükledi ve yatağın üstüne attı. “Şimdi de ben sikeceğim seni…” dedi. Kapıyı kilitledi. Çırılçıplak soyundu. Yarrağı Halil’in yarrağı kadardı. Hatta birazcık inceydi. Abim 20 yaşlarında askere gitmesine yedi gün kalmıştı. Bu kadar ufak yarrağı olması şaşırttı beni. Ben de soyundum. Beni domalttı. Götüme ittirmesiyle köküne kadar girmesi bir oldu. Rahatlıkla girip çıkıyordu. “Götünü mağaraya çevirmişler.” dedi. İki posta sikti ve kapıyı açtı. Kapıda dayımı gördük meğerse bizi dinliyormuş öyledir kapıdan. Yarrağı da elindeydi. Seninki kadar olmasa da kocamandı. Sıra artık ben de dedi. Yarrağına tükürdü ve götüme dayadı. Zorlaya zorlaya, götüme soktu. Çok acı çekiyordum. Özcan ile ilk sikişmemiz gibi. Gitgellerle köküne kadar sokmayı başardı. “Tebrikler annen ilk seferinde köküne kadar alamamıştı.” dedi. Meğer annemi de benim yaşlarımdayken götünden sikmiş. Halen sikiyormuş. Artık amından da sikiyormuş. 3 hafta ilkin abime yakalanmışlar, abim de sikmiş annemi. Yaz süresince fırsat buldukça dayım beni sikti.
Nilay’ın evime götürdüm ve yatağıma attım. Yarrağımı çıkardım. “Oooo… Kolum kadarmış.” dedi. Yalamaya başladı. 69 pozisyonunda ben de onun amcığını yalıyordum. Bir süre sonrasında ağzına boşaldım. Yarrağımı götüne dayadım. Zorlayarak başını soktum. Bu şekilde zorlaya zorlaya büyük bir kısmını sokmayı başardım. Götünde gitgeller yapıyordum. Bir süre sonrasında köküne kadar sokmayı başardım. Büyük keyif alarak götüne boşaldım. “Evden beklerler deyip alelacele giyinip çıktı.

Bir yanıt yazın