Otobüste Bana Sürtünen Erkeği Arıyorum

O gün öteki her gün gibi işe gitmek için gene otobüs durağında beklemeye başladım. Normalde işe giderken üzerime giyindiğim elbiselerden kaynaklı birtakım zamanlar sözlü ve gözlü tacize uğradığım söylenebilir ama bu gün başıma gelenler diğerlerine nazaran oldukça daha ileri düzen bir tacizdi. Olayı söylemeye başlamadan ilkin şunu belirtmek istiyorum ki aslına bakarsanız ben yaşadıklarımdan memnunum. Erkeklerin beni istek etmesi, ilk fırsatta sikecekmiş gibi bakmaları beni benden alıyor ve hanım olduğumu, seksi olduğumu her an yeniden bir daha hatırlatıyor.
Otobüse binmeden ilkin durağa gelen yakışıklı biriyle bir kaç saniye göz göze gelmiştik, yalan söylemeyeceğim göz göze geldiğimiz an bende onu beğendim ve seyahat boyuncada esasen onunla alakalı fantaziler kurdum. Aslında fantazilerin sebebi otobüste ayakta giderken benim arkamda durması ve her fırsatta elleri ve penisi ile beni taciz etmesiydi.
Evet ben otobüste yer olmadığı için ayakta gitmek zorunda kalmıştım ve azca ilkin dışarıda göz göze geldiğimiz yakışıklı gençte derhal arkamda duruyordu. İlk bir kaç dakika bir şey olmadı ama sonra arkama oldukça yaklaştı ve ilkin penisini bana dokundurdu. Her dokunuşu ve her kıpırdanmayı kalçalarımda hissediyordum.
Penisinin kalınlığı ve uzunluğunu anlamam için birebir görmem dokunmam gerekmiyordu , kalçalarımda ki o sürtünme penisinin ne kadar büyük bulunduğunu bana hissettiriyordu ve bir kaç seks denememden yola çıkarak söylemek istiyorum ki ben büyük penisli erkeklere bayılıyorum . Yani içime aldığımda o penisin içime ne kadar girip çıktığını düşünmek bile benim orgazm olmama niçin oluyor ve birtakım ilişkilerimde defalarca kez orgazm olduğumu hatırlıyorum.
Sürtünmesine devam etmesi ve hatta dahada hızlanması için bende mukamele veriyor ve o sürtündükçe bende sağa sola oldukça hafifçe şekilde, yalnızca onun hissedeceği ve ayrım edeceği kadar sallanıyordum ve bunun yalnızca otobüste bir yarım yamalak ilişki olarak kalmaması için ona bütün isteğimi göstermeye çalışıyordum.
O an benim ineceğim durak geldiği vakit bir an için tereddüt etsemde işe gitmek için inmem icap etti ama beni otobüste taciz eden şahıs peşimden gelmedi , buradan ona sesleniyorum 🙂 şayet o gün gelmiş olsaydın iş yerinde beni otuz dakika kadar becerebilirdin. Eğer bu yazıyı okuyorsan beni vereceğim numaramdan ara buluşalım. Numaram: 0035351573818

Bir yanıt yazın