Otobüste Yarıda Kaldı

O gün hava oldukça sıcaktı. Herkesin başı dönmüştü sıcaktan. Otobüsü beklerken bi erkek gözüme çarpmıştı, yaşı 45-50 olan bu erkek eski ingilizce öğretmenime oldukça benziyordu. Sürekli göz göze geliyor, fakat gözlerimizi kaçırıyorduk.
Adam beni yanlış anlıcak diye korkuyordum. Ama bi elektriklenme olmuştu. Bağrı aleni gömleğinden çıkan kıllar ve hafifçe göbeği onu oldukça cazibeli yapıyordu.
Bıyıklı ve keldi. Ona doğru yanaştım. Yanında torbalar vardı. Otobüs gelince aynı otobüse bindiğimiz için oldukça sevinmiştim.

Otobüse binmiş,tıklık tıkışık otobüste yer bulmaya çalışıyorduk. Adam iki arkandan geliyordu. Arada bir yer bulmuştum. Demire yanlandım. Amca arkmdaydı. Ona torbaları bırakmasını söledim ve torbaları ayakaltına bıraktı. Teşekkür etti. Sesi oldukça kalındı. Sırtımı demire yaslamış yüzümü erkeğe dönmüştüm. Adamla birbirimize bakıyorduk. Adam benden uzundu. Otobüsün kalabalık olduğundan kaynaklı sıkışıyorduk.
Amcam saolsun bana yaslanıyordu. Artık tamamiyle temas halindeydik insanın keten paltolonundan yarağı oldukça basit hissediliyordu. Ilk temaslardan sonrasında insanın belinden tutundum ve kendime doğru çektim. Bir elimle de aşağıya, cihazına doğru indim. aletini elime alınca bi irkildi. üfff ne maldı ya. Avucuma sığmıyordu. Adamın kolları arasındaydım.
Nerdeyse ağzına düşecektim. Belinden tutmayı bırakmıştım esasen kaynaşmıştık birbirimize. Adamın yarağı karnımdaydı ve bütün hatlarıyla hissediliyordu. Göbeği ve sikiyle beni demire sıkıştırmıştı. Elimi fermuarına attım ,fakat erkek açmama izin vermedi etrafına bakınarak.
Elim gene yarağına gitti. Siki kabarmış,pantolonunu zorluyordu. Birden pembe rüyadan komşumuz ahmet amca sebebiyle bozuldu. Otobüste beni bulmuş ve yanıma gelmişti. Benim de işlerim bozulmuştu. Yapacak bişi yoktu, sevişmeyi burda bitirecektik.
Arkamı döndüm ve muhabbete başladık. Amcam aradasırada da olsa ben sürtmeye devam ediyordu. Eliyle de arkamı yokluyordu. Inerken insanın yarağına elimin tersiyle hafiften dokunabildim o kadar. Ama o başını katiyen unutamıcam. Gönderen: xboazz
 

Bir yanıt yazın