Patronun Kızı Orospuydu

işyerim, sürekli olarak kişilerin gelip gittiği özellikle patronumun hoş kızının nerdeyse her 20 dakikada 1 uğramış olduğu bir çabalama ortamı. Bu yüzden kişilerle sürekli diyalog halindeyiz. Neyse beni ilgilendiren çabalama şartları ya da çabalama alanı değil. beni ilgilendiren bir tek mükemmel birşey vardı her gün okul çıkışında işyerine uğrayan mini mini eteği ve sexy tavırları ile beni benden alan patronumun hoş kızı. Bu tavırlarından patronun kendiside olabildiğince rahatsız olsa da, kızına asla bir halde laf geçiremiyor orospu gibi ortalıkta dolanıyor.

Günlerden cumartesi herzamanki gibi durmadan çalışırken patronun kızı girdi içeriye. Bu sefer beni farketmiş olmalıki babasının odasına gitmek ya da içeride o hoş mini eteğiyle bakışları üstüne toplamak yerine masama gelmiş olarak elimden tutup avucumun içerisine not  yazılmış bir kağıt bıraktı ve kısa sürede babasının odasına gitti. O an ne diyeceğimi bile bilememiştim derhal kağıdı açtım “bugun sana süprizim var serkan bey” yazıyordu derhal telaşa kapılmıştım babasına gözleriyle beni süzüyor, beni rahatsız ediyor gibi şeyler söyleceğini düşündüm  meğersem kız bakışlarımdan çok tahrik olmuş olmaliki babasından markete gideceğini ve benimde ona taşımada destek olmasını istemiş patronun odasından çıkıp bunu söyleyince içimden bir ohhh çektim, içimden acaba o mini eteğin altında beni neler bekliyor heyacanına kapıldım. uzatmadan dışarı çıktık birazcık turladık ve gözlerimin içerisine bakarak beni gözetlediğini çok iyi biliyorum beni bulutların üstüne çıkarıcakmısın diyerek içimdeki tüm buzları eritmişti. Eve götüremezdim zira evde kız kardeşım vardı. 5 dakika fırsatını bulup uzaklaştım google`dan günlük kiralik ev ilanlarına baktım fakat karizmamın çizileceğini düşünerek bekar evi olan dostum kamili aradım sağolsun evin anahtarlarını paspasın dibine bırakacağını 10 dakikaya kadar çıkacağını söyledi. Aklıma derhal binbir türlü sex pozisyonları getirdim onu o kadar çok arzuluyordumki tüm fantezileri uygulamak istiyordum. hatunu direk kamilin evine doğru yola koyulduk, yolda sanki sikim pantolonumdan fırlayacak gibi kalkmıştı neyseki olabildiğince azca bir yolumuz kalmıştı eve girer girmez beni koltuğa ittirerek  ve daha çok vakit kaybetmeyelim nedersin, derhal sikişelim ateşimi söndür hadi der demez o eteğini kısa sürede çıkarttım altında kırmızı bir tanga vardı dişlerimle o tangasınıda çıkarttım .

okadar çok azmıştıki fahişe gibi davranıyordu. Kucağıma alarak evin her metrekaresinde sikerek dolaştırdım. oturma odasında başladık salon, banyo derken evin büyük terasında amını dillerken bulduk birbirimizi. saatlerce siktikten sonrasında duşa girdik son postayıda orada koydum ve marketten bir kaç ıvır zıvır meyve sebze alarak babasına götürdüm. bundan sonraki günlerdede türlü türlü bahanelerle patronu ayakta uyutarak kızını paso siktim

Bir yanıt yazın