Rus Kız Resim Çekiminden Sonra Seks Yaptım

Fotoğraf makinesi deklanşörü tekrardan bir daha yerine oturdu. Kız, harbiden kadın, fotoğrafçının yönlendirdiği gibi poz verdi. 27 yaşlarında ve modelleme için rüya vücut. Bu mevsim mecmua okuyucularının ve internet tarama topluluklarının istekleri için doğru c fincan boyutu olan düzgün, uzun boylu, tam yuvarlak göğüsler. Muhtemelen ileri gidecekti. Eğlenceliydi, kabarcıklıydı ve fotoğraflarında iyi bir kişiliğe sahipti. Fotoğrafçı ile meydana getirilen bu oturum, büyüyen portföyünü güncellemek için birkaç pay senedi oluşturdu ve olabildiğince hızlıydı.

Fotoğrafçı ona teşekkür etti ve çıkışını sağladı, kaçarken neredeyse kusursuz kıçını salladı.

“Başka zaman.” arkasından öteki bir rezervasyon yaptırdığı için pişman olduğu için mırıldandı, onu tekrardan kameranın önünde alacaktı ve bir dahaki sefere daha fazla vakit olacaktı.

Asistanı bir sonraki randevusunu, yeni bir müşteri getirdi. Henüz imzalanmış bir plak firması için tanıtım çekimleri yapmak isteyen bir şarkıcı
. Bu fotoğrafçı için standart bir ücretti, birtakım ışıklar ayarladı, dansının birtakım fotoğraflarını çekti ve daha sonra patlatmak için çekimleri düzenledi. Her şeyi otopilotta yapabilirdi, yaratıcı olduğu halde geç kaldı ve son müşterisiydi, bu yüzden dünyada her vakit vardı.

Genç hanımlar yürüdüğünde derhal ona çekildi, etkileyici bir ufak sarışın, aşağı yukarıya 5 ayak 5, ince ama atletik görünümlü bir vücuttu, büyük mavi gözleri ve kırmızı dudakları surat eden melek bir yüzü vardı, göğüsleri olabildiğince onun ufak çerçeve için büyük. Yüzünde, seneler süresince çekmiş olduğu bütün modellerden göze çarpan bir güzelliği vardı, ona anında cazip gelen ve derhal fotoğrafçıyı kendisine çeken masum bir havaydı.

Yaşlı bir hanım kapıdan içeri girdiğinde ve gençle kendisi arasında kesiştiği vakit kendini tanıtmak üzereydi.

“Ben Barbara McGuire, ben Sasha’nın anası ve yemiyim.” dedi sertçe.

Fotoğrafçı kendini tanıttı ve anne sonraki 10-15 dakikayı çekimden ne istediğini ve fotoğrafçının iyi mi davranacağını ve iyi mi davranmamasını beklediğini, hangi pozları istediğini ve hepsi çok fena seçilmişti. çok klişe. Konuşmayı bitirdiğinde, fotoğrafçı bir baş ağrısına sahipti ve işi almaktan pişman oluyordu, ama en azından anne sıcak genç müzisyen üzerinde çalışabileceği yoldan çıkarsa.

Böyle bir şansı yoktu. Hemen derhal anneyi kesintiye uğratırken ya da yönlendirerek yönlendirdiği her poz, resim çekimi aşırı taşıyan bir anne tavuk tarafınca devralındı ​​ve ciddi sorunlara niçin oluyordu. Bir saatten fazla bir müddet içerisinde kullanmaya kıymet 3 atış kazanmıştı. Yeter artık.

Asistanını bir kenara bıraktı ve evine gitmesini söyledi, MS McGuire’in ani ve keskin yorumlarını aldı. Müşterilere geri döndü ve anne asistan eksikliği ile ilgili yorum yapmak üzereymiş gibi göründü, fakat fotoğrafçı, kızın aile hususları için ayrılmak zorunda kaldığını ve asistan olmadan başa çıkabileceği için iyi bulunduğunu söyleyerek yorumları ele geçirdi.

Stüdyonun ufak buzdolabına gitti ve üşüttüğü bir şişe şarap aldı ve anneye memnuniyetle kabul etmiş olduğu bir bardak öneri etti. İçtiğinde ve iyi mi ilerleyeceğini tartıştıklarında, anneyi denemeye ve tatlılaştırmaya başladı ve bunun işini halletmesine destek olacağını umuyordu. Sohbet ettikçe onu daha fazla inceledi. O, uzun boylu, aşağı yukarıya 5 ’10 ”geniş omuzlu bir kadındı, ama bir hanım için fantastik bir vücuda sahipti, söyleşi ettiklerinde öğrendi, 35.

Son aşama iyi tonlu ve kaslı ama gene de çok kadınsıydı. Sağlam ve olağanüstü gözüken büyük göğüsleri vardı, yüzü kısmen tutumundan kaynaklı ve uzun kalın sarı saçlarla çerçevelenmiş olabildiğince kibirli görünüyordu. Açıkçası bu, kızın görünüşünü ve atletik genlerini almış olduğu yer.

Kafasında bir plan formüle etmeye başladı, bu resim çekiminin sonunda genç masum şarkıcıya haiz olmayı planlıyordu. Artık anneye haiz olma planı da buydu. elbette, henüz bilmiyorlardı, ama sonra kolunda bir as vardı. Aslında neredeyse bir garanti. Planının çalışması için her şey doğru olmalıydı, fakat kamerasının önündeki insanlarla, bilhassa de kameralarından biriyle yoluna devam etmekte iyi çalıştı.

Anneyle daha fazla konuştu, ona birkaç büyük bardak şarap besledi ve kızının gittiği dans çekimleri için en makul olacak eski bir yoldam önerdi.

Ve en iyi etki, özgün bir antika kamera kullanılarak çekilmesi olurdu. Ve böylece, ufak bir çekicilik ve şarap onu daha dostane hale getirerek, kabul etti.
Tanıtım fotoğrafları için, Sasha bir bale tek parça streç giysi ve eşleşen terliklere dönüştü ve seansa devam etmek için hevesli görünüyordu. Anne kızına katılırken fotoğrafçı ağzına birazcık mavi hap bıraktı, şayet her şey yolunda giderse düşündüğü yardıma ihtiyacı olabilir.

Fotoğrafçı, 1800’lü yıllardan itibaren çok eski bir tripod üzerinde antika bir kamera çıkardığında gülümsedi. Bu antika kamerayı kullanarak fotoğraflananların fotoğraflarının önerilerini buharlaştıracağını ve olabildiğince duyarlı olacağını bulacaktı.

Kamera o denli güçlüydü ki, mevzunun yalnızca 5 net fotoğrafı ile kameraların kullanıcılarına tamamiyle büyülenecekler ve yapmaları talimatı verilen rastgele bir soru sormadan itaat edeceklerdi.

Aydınlatma ayarlarını almak için modern DSLR’sini kullanarak birkaç çekim yapmış oldu ve daha sonra antika kameraya geçti, bu da annenin kızıyla ilk çekim için poz verdiğini, hem beraber hem de harika görünmeleri ve eski kameranın olmasından emin olmalarını önerdi. doğru ayarlanmış. Neredeyse Amazon anası anne kızının yanısıra elfin yanısıra dururken geniş bir sırıttı ve klasik bir model pozu, kalçaya el, ön bir çok bacak diz hafif bükülmüş, vücut kalçalara kameraya döndü ve göğüs dışarıda kapıldı ve geri döndü kibirli yüzünde gülümse.

Bir dans pozunda değilken tabii zarafeti ve güzelliği parladığında kızı birazcık daha azca emindi. Fotoğrafçı bir plakayı kameraya doğru kaydırdı ve objektif kapağını doğru süre çıkarırken tutmasını ve fotoğrafı tamamlamak için değiştirmesini istedi. Her iki hanımın yüzlerini bir anlığına çapraz bir hayret hissi ayrım etti, sonra rahatladı ve öteki bir atış yaparken söyleşi etti.

Hafif bir tavsiye denedi ve anneye içtiği şarap camını almasını ve bir sonraki atış için kızını pozlarken onun için temizlemesini söyledi. Sasha’nın anası Danielle, hayır demeyi ve aptal fotoğrafçıya onun hizmetçisi bulunduğunu düşündüğü için aklından bir parça vermeyi düşündü … ama bunun yerine bardağı temizlemeye karar verdi.

Stüdyonun sonundaki ufak mutfağa, camı olabildiğince ivedi temizlemek için koştu. Öneri anne üzerinde iyi çalıştı, bu yüzden şimdi kızı test etmek için, anası uzaklaşırken ona geldi ve fotoğrafların iyi olduğu fakat giysilerinde haiz olduğu iç çamaşırından tuhaf ana hatlar aldığını ifade etti ve çekimin geri kalanında kaldırmak için çok daha iyi olurdu.

Genç Sasha şaşkın görünüyordu ama soyunma odasına atladı ve sonra geri döndü, şimdi spor sütyeninden arınmış, göğüsleri daha huzurlu bir halde sıçradı ve meme uçları dans giysisinin sırf kumaşına karşı açıkça göründü.

Annesi sete sırtüstü döndüğünde ve fotoğrafçıya pırıl pırıl pak cam göstermekten gurur duyuyordu, daha sonra çabucak yapmış olduğu bir sonraki çekim için reflektörü tutmasını önerdi, kızına dans pozisyonunda poz vermesini söyledi. ve antika kamerayı ikisini de ‘yanlışlıkla’ alacak şekilde ayarladı. Yine her iki hanım da fotoğraftan bir saniye sonra birazcık şaşkın görünüyordu.

Fotoğrafçı birkaç atış daha bulunduğunu biliyordu ve onlar da onun. Çabucak öteki bir poz almasını sağladı, bu sefer anneye kızının saçını atış yolundan uzak tutmasını ve onu resim için çerçeveye alabilmesini sağladı. Yine hain kamerayı kullanarak bir çekim yapmış oldu ve çekimden sonra daha da şaşkına döndüler .. Bu sefer daha uzun devam eden karışıklık.

Ne kadar kontrole haiz bulunduğunu test etti, annenin her yerinde giyinmiş iken bir leotarddan birazcık daha fazla ayakta kızının ilginç hissetmesini sağladığını önerdi, bu yüzden iç çamaşırına geçmelidir. Danielle çabucak rastgele bir protesto etmeden giysilerini çıkarmaya başladı, ek bir direktif olarak kızına yardım etmesini emretti. İkisi Bayan McGuire kıdemli hoş atletik vücut soyunurken, fotoğrafçı DSLR ile bir takım çekim çekti ve bu anne ve kızı striptiz yakalamak için stüdyo video kameralarını uzaktan aktive etti.

Anne orada siyah sütyen ve tanga eşleşen durdu, olabildiğince dik çorap ve yüksek topuklu çorap ile. Fotoğrafçıya sert bir tonda ölü bedenine baktığını ayrım ettiğinde gülümsemeye başladı.

Onlara her ikisi de ortak bir dans pozu almalarını söyledi, ayak parmaklarında duran ve bakmak çok hoş bir poz tutan pozisyonlara hızla atladılar. Ancak fotoğrafçının kontrolünü sınaması daha iyi olurdu.

“Bu iyi, ama bunu dene. Sasha benden uzak dur, bacaklar genişçe ayrıldı ve avuçlarınla ​​yere doğru yere doğru eğildi ve yere dokun ve bana doğru bak.” o önerdi.

Çevik ufak şarkıcı, kıçını havada ve direkt olarak kameraya doğru işaret ederek beline canlı bir gülümsemeyle gülümsedi.

Sonra “Şimdi, Danielle onun öteki tarafında diz çökmüş ve kızınızın kedi lütfen görebilmek için tek parça streç giysi köşebent kenara çekin.”

Genç şarkıcının anası direniyor gibiydi, sonra dizlerinin üstüne battı ve bir elini kızının sıkı yanaklarını tutmak için ötekini kullanarak kızının kıymetli kedisini stüdyodaki kameraların lensine açığa çıkardı.

Fotoğrafçılar horoz, önündeki sahneye bakarken kaya gibi sertti. Onun iç çamaşırında dizlerinin üzerinde kibirli, otoriter anne onun için kıymetli kızının kedi ortaya. İkisi de tabii olmayan asla bir şey olmamış gibi sırıtıyor.

Antika kameradaki fotoğrafı denetim eden öteki bir aklı elde etti ve her iki hanım da gözle görülür sarktı. şimdi onun gibiydiler, ama birkaç atış daha yaptı.

“Sasha, arkanı dön ve benim için bölmeleri yap, sonra tek parça streç giysi üstünü aşağı çek ve kameraya o ufak göğüslerini göster,” O vakit neredeyse bir kanaat eklendiğinde emretti “ve anne, buraya sürün ve benim horoz emmek. ”

Sasha kısa sürede döndü ve bölere düştü. Daha sonra ellerini üzerinin kayışlarına bağladı ve onları ufak ama kusursuz şekil verilmiş b fincan göğüslerini sergileyerek gururla aşağı çekti. Bu arada anası önünde dört ayak üzerinde baştan çıkarıcı bir halde sürünerek dizlerinin üstüne terfi etti ve kemerine çekildi ve horozunun özgür kalmasına izin vermek için sineğini açtı.

Sonra kucak ve canlı bir halde onun horoz emmeye başladı. Bu dudaklar, 9 inçlik horozunu ağzıyla yuturken, gagging ve neredeyse tekrardan denemeden aşağı yukarıya hepsini indirirken fotoğrafçının düşündüğü bol miktarda kolay yaptı. Genç şarkıcının 5. atışını isteğini mühürledi ve hafif soluklanarak çöktü.

Fotoğrafçı sert bir komut havladı “Tamam bayanlar. Annem oraya gel ve beni şekillendir, oh ve kamera ve Sasha için o büyük göğüsleri ile oynamak, o masum kıçını buraya getir, senin gibi emip çekemeyeceğini görmek için vakit anne.”

Danielle baştan çıkarıcı bir halde sıyrılarak ve göğüsleriyle oynadıkça, fotoğrafçı son vuruşunu da onu iradesine kapattı. Bu arada ufak Sasha dizlerinin üzerinde oturuyordu, elinde horoz onun dilini geçici olarak alıştırıyordu.

“Senin problemin ne,” Fotoğrafçı azarladı “daha ilkin asla bir horoz emmedin mi? Ağzına sok.”

O ağzına yuttu ve “mo .. ohv mever mon mucked” mırıldandı.

Fotoğrafçı onun horoz emmek ve bunun yanı sıra konferans girişimlerinde güldü, bu yüzden onu çıkarmak ve tekrardan bahsetmek için

“Hayır” diye cevapladı daha ilkin asla emmedim, ben bile bir dostum, bütün annem yapmama izin ver dans, çocuk yok. ”

“Bu iyi değil zira annemin horozda adil bir oranı vardı. Ama endişelenme, geceden ilkin de öyle olacak.”

Neredeyse tamamiyle iktidarında olan 22 yaşındaki bir bakire düşüncesine geldi, fakat anneyi bu duruma sokmanın zamanını düşündü. O büyük göğüsleri ile oynarken çıplak çevresinde dönüyordu.

“Buraya gel anne ve ufak kızına iyi mi düzgün bir dick emmek öğretmek.” O emretti.

O hızla itaat etmeye koştu ve sonra hevesli genç şarkıcıya horoz emme hoş sanatlar direktif için ilerledi. Annesi uzman rehberliğini verirken ve fotoğrafçı hipnotik önerileri eklerken, kızı çabucak hevesli bir şerefsize dönüştü.

Birkaç dakika sonra fotoğrafçı cennetteydi. Kırmızı başlı anne kızının başını tutup horozu süresince ileri geri iterken dijital kamerasıyla kenetlenmeye devam ediyordu ve horozu kızının ağzına girip çıkarken toplarını ustaca okşadı ve okşadı. Ve kızının sınırlarına her ulaştığında ya da ağzı açtığında, horoz kızının ağzından çıkardı ve anne kızı yönlendirecek ve anne ağzını şaftın çevresinde çalışırken toplarını emecek ve toplarını emecekti.

Yük binasını hissetti ve anneye ağzında çok şey almasını söyledi. Son damlasını bekleme diline boşaltarak hevesli ağzına boşalttı.

Onu ağzından kızının ağzına damlatmasını emretti ve cum kepçesinin annesinin dilini bekleyen kızının ağzına damlamasıyla kamera kapağı takıldı. Daha sonra Sasha bunu yuttu ve yapmış olduğu gibi, ona fantastik tadı ve o lezzeti istemek ve her cum görmüş olduğu vakit yalamak komutu emretti.
Onun horoz düşmüş değildi ufak bir damla gördüm ve ağzını hevesle onun hala sert horoz cum her damla boşaltma onun horoz emdi. Bu görüşte fotoğrafçı annesine öteki bir tavsiye ekledi, kızının horoz emdiğini görmesinin hissi onu kedi ıslatacak ve cinsel zevk yaratacak ve görüşte mastürbasyon yapacaktı.

Yani fotoğrafçı bir horoz emme, cum tiryakisi, onun horoz hizmet, onun uzun kaslı bacaklarını akimbo ve üç parmak onu kedi dalan yatıyordu onun tohum bir tat almak için hevesli genç ve hoş müzisyen olarak gülümsedi bir kez kibirli yüz kösnü dolu, soluk nefese ve sevgilisi tatlı kızın ağzına onun horoz görüşte inleme. Onun ufak mavi hapı ve ayaklarına sıcak genç müzisyen emme hevesli horoz sayesinde, onun horoz kaya sert ve daha fazlası için hazırdı. Bundan sonra ne yapacağını kararlaştırdı.
Küçük şarkıcıyı siktir et ya da annenin sert atletik vücudunu dibine alıyor mu?

Annesi parmak kendini görme ve onu kedi parlak ıslaklık kazandı.

Kendini sıyırdı ve yere yattı ve onu monte etmesini ve onu becermesini emretti, onu sevinçli etmenin umutsuz arzusu bulunduğunu ve cinsel olarak onun için birçok çabayı göstereceğini söyledi. O onun üstüne oturdu ve yavaşça kendini onun horoz üstüne indirdi, onun horoz başkanı onu kaygan kedi içerisine kaymasına izin, o sonra yavaş yavaş kendini tam 9 inç uzunluğuna aşağı kaymasına izin verdi.

Ne vakit onun horoz kaydırdı, o onu kedi için izin her inç, o sıkılaştırmak ve onun horoz çevresinde onu kedi rahatla zevk nefesi kesildi. Bir kez horoz onun içerisinde kabzasına gömülü vardı, yüksek sesle inledi ve alt dudağını ısırdı, sonra vücudunu onun üstüne taşırken onun horoz ritmik sıkarak onu kedi kasları sıkmaya başladı.

Daha sonra fotoğrafçıların horozuna sıçrarken, sövgü ve nalet hazırlamaya başlayana kadar daha yüksek sesle ve daha yüksek sesle inledi, ona ‘sert fuck’ ve ‘onu kedi doldurmak’ için yalvarıyor. Gitti, stüdyosuna giren kibirli, ilkel ve makul kuvvetli bir kadındı, şimdi onu sevinçli etmek için çaresiz, sıcakta hırıltılı bir soluk nefese kaltaktı.

Yüzünü göğüslerine bastırdı ve büyük meme uçlarını ağzına aldı. Meme ucunu dili ile daire içerisine aldığında yüksek sesle inledi, sonra daha enteresan şeyler yapmak için, birisinin orgazm olduğu meme ya da göğüslerine yaladığında ya da kırdığında, her birinin bir evvelkinden daha kuvvetli hale geldiği önerisini ekledi. Göğüslerinin ve meme uçlarının her birini nibble etmeye başladı, bu sırada vahşileşti, onu düz bir halde yere doğru itti ve onu yırtıcı bir hanım gibi üşütüp sürdü.

Annesi onu nalet izlerken ve 9 inç horoz kendini aşağı yukarıya pompalamak gibi orgazm sonra orgazm ulaşan genç müzisyen yuvarlak baktı. Ona döndü ve annesinin bir fahişe gibi davrandığını görmek onun için aşağılayıcıydı ve onu utandırdı, ama bunun yanı sıra onu açtı.

Göğsü ağırlaştıkça göğsünün hızla yükselmeye ve düşmeye başladığını ve elinin bacaklarının arasına hareket ettiğini ve uyluklarını etrafına bastırmaya başladığını izlerken. Annesinin onu becermesine izin vermeye devam etti ama Sasha’ya döndü ve “Ellerini ve dizlerini al Sasha, sıradaki, bu sıcak ufak göt bu gece gerilecek.” Dedi.

Şarkıcı döndü ve sipariş edilmiş olduğu gibi ellerini ve dizlerini aldı. Fotoğrafçı ayağa kalktı, şarkıcının annesini horozundan itti ve orgazmını durdurmasını emretti. O, horozunu kızının kıçına yönlendirmenin bir anne olarak onun sorumluluğu bulunduğunu ekledi. Sonra fotoğrafçı genç şarkıcının arkasına geçti ve hala annesinin meyve sularından parıldayan kükbabasının kumaşına karşı çenesini yerleştirdi.

Sıcak Amazon annesine kumaşı bir kenara çekmesini emretti ve ikinci kez direktif verildiği gibi yaptı; kızının pembe gül goncası fotoğrafçıya maruz bırakıyor. Sadece bu kez kaya gibi sert horoz yanısıra zonklama oldu. Daha sonra horozunu tuttu ve kızının sıkı sıkılı kıçına itti.

İleri doğru itti ve 9 inçlik horozun başı anal yüzüğünü geçmeye zorladığı için Sasha yüksek sesle soluk aldı. Sıcak genç kadının beline tutunarak, vücudunu ona doğru çekti, şişirilmiş horozunu daha sıkı kıçına zorladı
Stüdyoda kameralar, onu vahşice sikmeye başladığında yüzünün aşağısında koşan acı gözyaşlarını yakaladı. komik sıkı eşek. Ona karşı nazik olmayacaktı, anneye döndü ve isteğini özgür bıraktı, ama bedeninin kontrolünü değil, kızına ne yaptığını ve iyi mi yardım ettiğini biliyordu ama durmak için güçsüzdü zihni buna karşı çıksa bile, vücudu direktif verdiği gibi performans gösterecektir.

Sasha onun squlaymed ve homurdandı kalça arasında daha derin onun horoz kaydırdı gibi homurdandı. Doğrudan annenin dehşete tutulmuş yüzüne baktı ve gözlerindeki yaşların iyileştiğini gördü. Elini geri çekti ve şarkıcının sıkı yanına öğretti, sert yanağını öğretti ve her batma tokatıyla feryat attı.

Kulağına bir tavsiye mırıldandı, fizyolojik ağrı ve bozulmadan zevk almak için programladı, itaatkâr olma isteğini büktü ve baskın bir ortağı memnun etme ihtiyacını hissetti. Her spanked edildiğinde ya da haysiyet kırıcı bir halde konuşulduğunda aşırı zevk almasını emretti.

Sadece dört ayak üzerinde iken yalnızca zevk alacağı ya da orgazma ulaşacağı yönündeki talimatı bıraktı, analiz onu bir fuckdoll gibi kullanan bir erkek tarafınca arkadan becerdin. Sıcak genç şarkıcı, içerisinde bir erkek horoz ile ilk orgazm olmaya başladığında titremeye ve soluk solmaya başladı.

Panted ve ürperdi ve fotoğrafçı annesine yaramaz, sürtük kızını cezalandırmasını emretti, kızının kıçını tekrardan bir daha tokatladığında yüzünü geçti, Sasha her vakit orgazm zevkine itti ve Sasha orgazm hazırlamaya başladı kontrolsüz bir halde fotoğrafçı uzandı ve kızının titrek kıçına, “benim horoz orospu dil!” diye emretti ve fotoğrafçısına sapkın bir neşe titriği göndererek kızını kabaca ezmeye devam ederken kaygan şaftının uzunluğu süresince kucaklamaya başladı.

Kızı kızının kıçından çekti ve derhal onu emmeye başladı, bu insanın zevkini hissettirmek için emdi olarak kızının kıçının tadı ondan alıştı. Kızı altlarındaki yerde titredi, orgazmlar ufak bedenini tüketti. Arada sırada öteki bir orgazm yırtılırken titreyecekti.

Fotoğrafçı kendi orgazmının çok uzakta olamayacağını hissedebiliyordu, bu yüzden annesine kızının üstüne tırmanarak eğilme talimatı verdi. İki hanım şu an tamamiyle iktidardaydı ve pozisyonlarında kaldılar; ikisi de eğildi, nefis kıçları en sapkın teslim ifadesinde sunuldu. Fotoğrafçı, biçare hanımları elinde sert dickiyle çömelmeden ilkin bir an ilkin görmeye başladı.
Uyarı yapmadan, çömeldi ve kalçalarını ileri doğru fırlattı, bir annenin kıçının kibirli orospusunu yırtıcı bir vuruşla yırtıp attı.

Yaşlı kadın, avantajını eve basarken bir banshee gibi feryat attı; topları onu seğirmesi kedi karşı tokatladı ve kıçını dick ile doluncaya kadar daha derin ve daha derin sondaj.
Bir saniye dinlendi, kibirli orospunun anal halkasının hissini seven etli kutbunun çevresinde kenetlenip spazmlaştı, sonra yavaşça, ilkin her inç hissetmek için en tabu deliğinden horozunu görmeye başladı. onun horoz.

Birkaç dakika süresince annenin kıçını iki hanım acılı homurdanmayı ve zihin kontrollü iki kadının cıvıltılarını sevdi, sonra aniden, zonklama horozunu annenin batma kıçından çekti ve ahlaksız analı tekrarladı hareket, şimdi kıvrak genç müzisyen kıçını dolduruyor.

Şimdi genç kadının inlemeleri sıkı genç altını sallarken kulaklarını doldurdu. İki kadının nefis kıçlarını daha yakından karşılaştırmak isteyen, aralarında dönüşümlü olmaya başladı; ilkin her 10 vuruşunu diğerine geçmeden ilkin verdi, sonra her biri 3 kez vuruş yapmış oldu ve sonunda kıçları arasında ileri geri gitti, her tekrardan yerleştirme öfkeli bir feryat ile karşılanacaktı.

Sonraki otuz dakika boyunca, aynı anda iki sıcak hanımı ıslatmanın kaçınılmaz kararı onun üstüne sürünceye kadar sıkı eşek, pussies ve ağızlarında kendini çok eğlendirdi ve doruğunun yakın bulunduğunu biliyordu.

Fotoğrafçı annesine kızından inmesini ve dizlerinin üstüne çıkmasını ve büyük göğüslerini bir arada tutmasını ve onu cum yapmak için kullanmasını emretti. Onları onun horoz çevresinde bastırdı ve onları yukarıya ve aşağı onun şaft ovmak başladı, onun üzerinde duran, yerde meyilli müzisyen baktı, onun orgazm nihayet çöktü, sonra ona havladı “o nalet giysisi kapalı sonra almak dizlerinin seni ufak sürtük ve benim horoz emmek. ”

Zevkle titreyerek, çabucak dans giysisi çıkardı ve sonra dizlerinin üstüne fırladı ve annesinin büyük göğüsleri arasında dışarı çıkarken horozunun kafasına gürültülü bir halde yalamaya başladı.

Kendini sınırına ulaştığını hisseden fotoğrafçı hem genç şarkıcının yüzü hem de annesinin boynu ve göğüsleri üzerinde patladı. Globules cum onun büyük höyükleri aşağı damlayan. Kızı daha ilkin cum istemek için programlanmış, yapışkan kargaşalık onun parmaklarından yüzünden sildi ve onları pak yaladı, sonra annesinin göğüsleri üzerinde yalamak ve bütün cum emme emmeye başladı, bu annesinin önceki tavsiye tetikledi ve kızını yaladı ve onun büyük emzik emdi orgazm kuvvetli amazon çerçevesinden dalgalanan sonra orgazm çöktü.

Fotoğrafçı geri çekildi ve üzerinde tam denetim sahibi olduğu iki kadının birtakım son resimlerini, çekilen fotoğrafları ve stüdyo kameralarındaki videoyu düzenledikten sonra, ona adil bir miktar nakit, bir anne ve kızı kabaca video becerdin olmak internet altın tozu gibi olurdu.

Stüdyo katında titreyen iki son aşama güzel, yorgun kadına bakarken, horozunda bir seğirme hissetti ve yeni bir tur için hazırdı. Dizüstü bilgisayarına yürürken kendiliğinden düşündü, bu gece anne ve kızı için çok uzun ve enteresan bir gece olacaktı.

Bir cevap yazın