Sevgilimi Becerirken Annesine Yakalandık Grup Seks Yaptık

Selamlar ben 23 yaşlarında oldukça hoş bir seks yaşamı olan biriyim. Neden mi? Kız dostum oldukça hoş biri annesine çekmiş olsa gerek annesine hastayım sevgilimin bigün kız arkadaşımla evlerine gittik anası de oradaydı her neyse biz geçtik odaya ders bahanesiyle kapadık kapıyı başladık öpüşmeye sonrasında aşağılara doğru indi ve yarrağımı açtı yalamaya başladı oldukça ateşliydi sonrasında ikimizde soyunduk 69 pozisyonunda yattık sonrasında ben bunu domalttım götten sikmeye başladım poposu o denli yumuşaktı ki sokarken şap şap sesler çıkıyordu sevgilimin ağzını kapıyordum anası duymasın diye her neyse sonrasında anası birden kapıyı açtı bir anda girdi içeri meşrubat getirmiş bizi görmüş oldu şoka girdi. Dul anası kırmızı oldu birden bire. Ne yapıyorsunuz burada diye bağırdı. Ben aletimi sevgilim Sunadan dışarı çıkardım. Annesi dul ve azgın bir kadın. Korkmuştum bir anda. Annesi yanımıza yanaştı. Suna üstüne pikeyi çekti hemen. Meğerki anası Sunanın kızlığını bozdurduğunu biliyormuş. Geldi yanıma aletimi tuttu koparayım mı şimdi bunu dedi. Ben oldukça utanmıştım. Sikim annesinin elindeydi dimdik sertleşmiş bir şekilde. Bekleyin dedi bizlere kımıldamayın dedi. Korkudan kımıldayamadık bir an. Annesi elinde kaygan mendil ile girdi içeri.
Benim cihazı silmeye başladı. Şok oldum ne yapıyordu Annesi. Sildi ve sakın bir şey duymuyacağım ne yaparsam tamam mı dedi. Kabul ettik. Aletimi okşamaya başladı. Benim içim kıpır kıpırdı. Ağzına aldı ve aletimi emmeye başladı. Bir taraftan alttan amını okşuyor oldukça hoş diye inilemeye başlıyordu. Sikim sevgilimin annesinin ağzındaydı. Güzel bir sakso çekip boydan giydirilmiş olduğu elbiseyi kaldırdı ve bana sok diye buyruk verdi. Sikimi sokmaya başladım Annesine. Suna şok olmuş sesini çıkaramıyor şaşkın gözlerle bizi izliyordu. Annesi domalmış bir halde ben soktukça iniliyordu. Çok boşaldı. Aletimin her yeri am suyu oldu. Uzun süre annesini o şekilde siktim. Artık dayanamıyordum. Boşalmam gerekiyordu.Annesine boşalmalıyım dedim. Hemen döndü ve göğüslerinin arasına sürmeye başladı aletimi. Kadının göğüslerine boşaldım. Çok zevkliydi. O gece birlikte kaldık.
Meğerki sevgilimin anası para karşılığında seks yapan bir kadınmış. Kızı diye bildiğim sevgilim de yeğeniymiş. Bu durumu duyan suna kendine gelemedi. Ama o gece sabaha kadar annesini sikiyordum. Kapı arasından Sunanın bizlere baktığını görür görmez onuda çağırdım. Ben Annesine sokarken sunada alttan sikimi yalamaya çalışıyordu. Artık onlarda kalıyordum. Canımız ne vakit seks isterse öbek yapıyor sabaha kadar boşalma yarışması düzenliyorduk. Annesi taş gibi bir hanım uzun boylu seksi vücutlu sarı saçlı biriydi. Suna ile ilişkimiz oldukça uzun sürmedi. Benden ayrıldı ve Annesinin sevgilisi olmuştum artık. Canı istediğinde Suna bizlere katılıyordu. Daha sonraları Suna da adam arkadaş yapmış ben Annesini sikerken yeni adam arkadaşı da Sunayı beceriyordu. Bazen bende adam arkadaşı erken boşalma problemi olmasından Suna ile Annesini birlikte sikmeye çalışıyordum. Ev tam seks rüzgarları ile kaplanmıştı. Anlattığım öykü tamamiyle Ensest ve reel bir hikayedir. İnanılmaz bir vaziyet fakat gerçek. Bu site ile hikayemi paylaşırken vakaları birazcık kısalttım sıkılmamanız için vakalar uzun bir müddet ceyran etmişti fakat özetle özet bu. Sevgilim olan şimdiki seks kadınım Annesinin adı de Seher. Seher boşalmak bilmeyen seks düşkünü bir kadın. Herkese iyi okumalar dilerim…

Bir yanıt yazın