Sexs kölem

Ben muhasebeciyim yaşım 30 boyum 175 kilom 65 kaslı bir vücudum var ilgi cazibeli biriyim. Kendimi tanıttıktan sonrasında direk hikayeme geçeyim. İşyerimize türbanlı yazman aldık boyu 160 zayıf ince belli bir kızdı çay kahve servisi yaparken oldukça mahcup bir yapısı vardı. Ben asla takmıyordum bu kızı ve günlerden birinde iş yerinde akşam ben ve sekreterim kaldı. Abazalığımın tavan yapmış olduğu bir gündü ve seks hikayeleri okumuştum. Kız çay bardağı aldıktan sonrasında arkadan baktığımda giydirilmiş olduğu etekten kalçaları oldukça hoş görünüyordu ve alet kazık gibi olmuştu. Büroda ben ve olunca anlayacağınız ateş ile barut yan yana olmayacağı için mutfağa gidip arkasından sarıldım ve kız oldukça büyük reaksiyon verip beni yitmeye kalktı bağırmaması için ağzını kapatmıştım kuvvetli kollarımdan kurtulmak için her şeyi yapıyordu duvar ile benim aramda sıkışıp kaldı boynuna öpücükler kondurarak onu kıvama getirmeye çalışıyordum bir taraftan da eteğini tek elimle beline kadar çekmeye çalışıyordum ve en sonunda başardım eteğini beline toplayınca beyaz kilotu karşıma çıktı ve elimi taze açılmamış amına elimi attım ve sulandığını anladım.
Kız kendini kastığı için bana güçlük çıkarıyordu fakat boynunu öpmelerim ve amındaki elim vasıtası ile kendini bana teslim etti ve ne istersem hazırlamaya başladı taze bir kız amı karşımdaydı ve derhal belindeki eteğini ve giydirilmiş olduğu buluzü çıkarttım karşımda kilot ve sütyen ile kaldı onları da çıkardıktan sonrasında çırılçıplak karşımda kaldı ve derhal dudaklarında başlayarak hoş memelerine yumuldum ve uçları fındık gibi olmaya başladı göbeğinden aşağıya indiğimde amının vıcık vıcık bulunduğunu gördüm ve artık tazecik amına girmenin tarihi geldiğini düşündüm ve bir çırpıda bende çırıl çıplak kaldım kız benim cihazı görür görmez gözleri fal taşı gibi açıldı ilk defa bu şekilde bir şey görüyordu ve yavaş yavaş korkmaya başlamıştı.
üzerine eğilip aletimi fırçalamaya başladım ve girmeye çalıştım fakat kendini kastığı için zorla girdim altına yerleştim geri çektiğimde kızlığı bozulmuştu ve gözlerinden yaşlar akıyordu bende asla aldırış etmeden süratli hızlı girip çıkmaya devam ettim ve zirveye ulaştığımda gebe kalmaması için göbeğine boşaldım.Kız giyinip kaçmaya çalmış olduğu anda gördüğüm görünüm karşısında yeniden benim aletim kalkmaya başladı ve götünden girmeye çalıştım kız bağıracaktı fakat derhal elimle ağzını kapatıp götüne zorlamaya başladım ve en sonunda girdim ve götünden kanlar akmaya başladı asla aldırış etmeden orayı da 20 dk pompaladım ven içerisine boşaldım kız ertesi gün geldiği zaman benden kaçmaya başladı ve tehdit edip seks kölem yapmıştım….

Bir yanıt yazın