Teyzemle Müthiş Seks Hikayem

Sevgili okurlarım sizlerle teyzem ile aram da geçen müthiş seks hikayemi anlatacağım ve görkemli zevkler alıp büyük patlamalar yaşayacaksınız.

Öncelikle sizlere azca ve öz kendim den bahsedeceğim. ismim emre 26 yaşın da 1.80 boyun dayım koyu kahve rengi gözlere haiz olabildiğince yakışıklı ve çapkınım dır. evin tek adam çocuğuyum bu sebepten kaynaklı da akrabalarım beni olduğunca şımarık ve gözü aleni yetiştirmiştir. ilk bayanlarla ilişkiye girmem bile çocuk yaşta olmuştu 16 yaşın da ilişki hayatım başlamıştı ve elime düşen her kız artık elim den illallah ediyordu. kızlığı bozulmamış olanları anal yoldan beceriyorum kızlığı bozulmuş bayanları ise önden beceriyorum hayatım da maksimum saadet duyduğum mevzular dan biri de devamlı bayanlarla ilişkiye girmekti. günde minimum 3 kez boşalmasa o gün bir şeyimi yitirmiş gibi hissediyordum.

Neyse arkadaşlar biran ilkin teyzemle aram da geçen seks hikayeme adım atmak istiyorum. öz annemin vefatı üstüne babam yeni den evlilik yapmış oldu ve bana bir cici anne getirdi başta babama kızsam da son zamanlar da bu vaziyet hoşuma gitmeye başladı zira üvey annemin gelmesinin yanı sıra bir de bana üvey teyze getirmişlerdi üvey teyzemle bir iki sohbetten sonrasında baya bir samimi olduk yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmemeye başladı.

Sevgili okurlarım sizlere teyzem den anlatmak istiyorum. teyzem bem beyaz saçları mavi siyah gözleri kömür karası minyon tipli olabildiğince hoş bir bayan kendisi onu her gördüğüm de heyecanım ikiye katlanıyordu öyle bir giyinmesi vaki söylemeye kelimeler yetmez sütun gibi bacaklara haiz olabildiğince seksi insanoğlunun aklını başın dan alıyordu bende olabildiğince bayan düşkünü ve çok hovarda olduğum için illaki teyzemi elde edip sikmeliydim bunu aklıma koymuştum bir köşe de tutup sikmen lazımdı yaz ayların da insanoğlu ilişkiye girmekten bunalsa da sıcak falan dinlemeden teyzemi sikmeliydim teyzemin duracak yeri olmadığın dan hep bizimle kalıyordu bu vaziyet beni daha da sevinçli ediyordu. zira onu rahatlıkla sike bilecektim.

Havalar çok sıcak teyzem çok pak ve her sıcak olduğun da duşa girerdi duştan çıktık tan sonrasında üstüne sutyen giyme den ipli bluzlar giyerdi ve 80 bene göğüsleri de dimdik insanoğlunun aklını başın dan alıyordu. ipli bul üzümün göğüsleri hep ortadaydı beni çılgın ediyordu bu hanım artık hele dibine giydirilmiş olduğu şortlarla kil oduna kadar görünüyordu rengine kadar kalçası bile ortadaydı çılgın bir şeydi bilhassa de odasın da uyuduğu vakit kapısını kapatma dan uyurdu uyuduğu vakit odasına girer hep onu izlerdim 31 çekerdim ama o beni tatmin etmiyordu yalnızca teselli oluyordu ne yapmış olup ne edip onu arka dan önden sikmeliydim kafaya koymuştum.

Teyzem alkol almayı çok seviyordu ve derhal sarhoş oluyordu. onu sikmek için planım da alkol aldırıp silmek vardı teyzemin yanına giderek teyze alkol almaya ne dersin dedim o da asla yok deme den kabul etti. ama üvey annem ile babam evdeyken bu vaziyet çok zor olacaktı onlara da süperiz bir otel de yiyecek ve eğlence rezervasyonu yaptırdım biliyordum ki üvey annem gezmeyi eğlenceyi çok seviyor asla yok demeyecekti. en lüks otel de rezerve yaparak babam ve üvey annemin yanına giderek size sürpriz rezerve yaptım akşama diye haber verdim üvey annemin derhal yüzü güldü babama baktım kararsız gibiydi ama üvey annemi kırmadı kabul etti.

Bende sonrasında üzerim giyerek dışarı çıktım ve markete tekele gittim üvey teyzem için de lüzumlu alışverişleri yaptım ne kadar pahalıya patlasa da bu üvey teyzemi sikmem için değecekti büyük bir zevk alacaktım teyzem de esasen hoppala bir bayandır sever bu şekilde maceraları onu sikmeye kalktığım da emindim ki yok demeyecekti bana alışveriş falan derken de vakit su gibi geçmişti ne çabuktan akşam olmuştu akşam olabildiğince beni daha da çok coşku basmıştı işin sonun da teyzemi sikmek vardı. eve döndüğüm de üvey annem olduğun dan daha hoş olmuş ve hazırlanmıştı evden çıktılar ve bana çok teşekkür etti aslolan benim ona teşekkür etmem gerekiyordu evde beni teyzem ile baş başa bıraktıkları için derhal poşetleri alarak mutfağa geçtim ve rakının yanın da balık ızgara hoş gidecekti aç karnına teyzemi sikecek değildim rakı ve mezelerimiz hazırlayarak balkona masamızı attık gece başlamıştı teyzemin rakısını olabildiğince sert yapıyor nedeyse sek dolduruyordum amacım onu sarhoş edip bayıltmak esasen ivedi sarhoş olacağını biliyordum ve bile bile bayıltmaya çalışıyorum bu da benim için ayrı bir düşlem olacaktı bayıltıp sikecek tim onu anal yoldan da sikecek tim sarhoş olunca acı çekmez diye düşünüyordum.

Bir iki duble den sonrasında teyzemin kafası çakır oldu gecemiz hoş gidiyordu teyzem her bir duble de gülüyor şarkı söylüyor boynuma sarılıp öpücükler konduruyordu. sikim olabildiğince sert oluyor ve zevk suyum akıyordu nihayet rakılarımız bitti ve teyzem sarhoş oldu ayakta duramıyordu teyze hadi seni odana götür im diyerek kucağıma aldım ve odasına götürdüm teyzeme yatağın da yanısıra oturabilir miyim dedim asla yok deme den elim den tutup yatağına çekti gene aleni saçık giyinmişti aklımı başım dan alıyordu onun saçlarını okşamaya başladım yanakların dan öperek dudağına yaklaştım teyzem de bana reaksiyon vererek dudaklarım dan öpmeye başladı delice dudaklarını öpmeye başladım bir taraftan da zerini soymaya başladım.

İlk baş o yap götünü sikecek tim sevişmeye başladık göğüslerini yalamaya başladım ve teyzemi altıma aldım aletim dim dik olmuştu amına sürterek ıslanmasını sağladım zevke gelmiş olarak sikim kayganlaştırdı ve onu domal tarak götüne yaprağımın soktum birazcık sikmemin peşinde teyzem feryat çığlığa bağırıyordu hoş bir patlama yaşadım sıra onu amın dan sikmeye geldi sikim ağzına alarak kalkmasını sağlamış oldu ve onu çevirerek sikimi bir kere den kökleyerek amına daldırdım ah oh diyerek çığlıklar atmaya başlamıştı sesi kulaklarım da çınlıyordu bu beni çılgın ediyordu teyzem de kaç defa orgazmı oldu bilmem amın dan sular fışkırmaya başlamıştı 45 dakikaya kadar onu siktim ve boşalacaktı onu çevirerek yüzüne büyük bir zevkle fışkırdım boşaldım. çok hoş bir geceydi ondan sonrasında her gün üvey teyzemi büyük bir zevkle siktim hikayemi okuduğunuz için teşekkürlerimi sunar ve bir daha ki hikayem de yeniden beklerim

Bir cevap yazın