Teyzemle Yakınlaşmalarımızın Ardından Artık Beraber Olduk

Herkese selamlar. Küçük teyzem Belgin’i birçok cinsel yakınlaşmamızdan sonra iyi mi siktiğimi anlatacağım. Ben Konya’dan Adem. Şimdi Küçük teyzemle başımdan geçen vakaları söylemeye başlıyorum. Ben şu an 24 yaşındayım ve teyzem belgin benden yalnızca 4 ay küçük. Çocuk yaşlarda kendi ile birçok cinsel yakınlaşmalarımız olmuştu. Çırıl çıplak soyunur üzerine yatardım sadece. İlerleyen zaman da yakınlaşmalarımız oldu. Teyzem bir kaç dakika bana teslim olup yeniden sırt dönerdi. İkimizde yirmi iki yaşındaydık. Teyzem kent haricinde üniv. Okumuş yeniden konya’ya dönmüştü. Döndüğünde büyük değişiklikler vardı tam bir hanım havasındaydı. Teyzemler bizlere yakın oturuyorlardı ve sıklıkla görüşürdük. Evde dayım yengem ve iki teyzem kalıyorlardı. Annem akşam yemeğine teyzemleri çağırdı ve belgin hariç hepimiz bizdeydi. Belgin hasta bulunduğunu söyleyip gelmemişti. Annem yiyeceklerden verip teyzeme götürmemi istedi. Eve anahtarla girdim evde ses yoktu ve bilerek sessiz girmiştim. Teyzem odasında telefonla konuşuyordu ve bir arkadaşına başından geçen sex hikayesinden bahsediyordu. Teyzem artık kız değildi bunu bilmek bile beni çılgın ediyordu. Odaya girdim ve teli kapatmasını bekledim. Kapattı yiyecekleri koydu yedi derken ben derhal sözü açtım. Küçükken yaptıklarımızdan ve bir müddet sonra benden kaçmasından bahsettim. Sonra onun artık hanım bulunduğunu bildiğimi benimde onu harbiden arzuladığımı dile getirdim. Yanına oturdum ve boynuna bir öpücük kondurdum. Sesi çıkmıyor fakat yutkunuyordu. Ben daha da ilerledim elimi göğüslerine koydum ve kulak dibi ve memesini yalamaya başladım. Üzerindeki tişortü çıkardım sonrada südyeni. O şekilde kaldırdım ve yatağa götürdüm.
Oda birazcık kendine gelmişti. Ben soyunurken beni izliyordu ve kendi de ayağa kalkarak pantolonunu çıkardı. sikimi eline aldı ve görmeyeli bayağı büyümüş dedi. Deliler gibi öpüşmeye başladık. Artık kopmuştuk. Külodunun içerisinden amını okşuyordum avucumu su ile doldurmuş yalnızca zevk çığlıkları atıyordu. Üzerime çıktı ve sikimi yavaş yavaş yalamaya başladı bende taraftan elimi uzattım amını parmaklıyordum.
Sonunda dayanamadı sırt üzeri yattı ve beni kendine çekti. Amına yavaş yavaş girmeye başladım. İçi yanıyordu ve bu beni çılgın ediyordu. Bir anda yüklendim ve tamamını soktuğumda altımda erimiş kalmıştı. Ben gidip geldikçe inliyor ve daha sert vur yarağına kurban olurum senin gibi sözler ediyordu ki boşaldı. Bütün vücudu titriyor ve oldukça farklı sesler çıkarıyordu. Ben daha gelmemiştim beş dakika git gelden sonra bende çıkardım ve göbeğine boşaldım. Biraz dinlendik ve konuşmadan yeniden öpüşmeye başladık. Hayatımda onunki kadar oldukça sulanan bir am görmemiştim. Buda beni çılgın ediyordu. Domalttım ve belini kırarak kafasını yatağa dayadım. Sikimin kafasını amının dudaklarına sürttükçe uçuyor hadi gir sik artık diyordu. Bu halleri beni çılgın ediyor bilerek girmiyordum derken kendini geriye itti ve sikim amına girdi. İşte bu diye bir feryat attı. Git gellere başladık. Belinden kavradım ve kendimi geriye attım. O üzerimde sırtı bana dönük oturup kalkıyordu. Ben yüzünün halini merak ettiğim için kendime doğru çevirdim. Gözlerini açmakta güçlük çekiyordu. Daha şiddetli oturmaya başladı ve bağırarak boşaldı. Ben daha boşalmamıştım ve onu altıma aldım tek bacağını kaldırarak sikmeye başladım. Ama cidden asla bu şekilde bir am sikmemiştim. Boşalmaya niyetim yoktu ve on dakika kadar bu şekilde gittikten sonra gene ateşlenmiş ve oda hızlanmıştı. Tekrar domalttım beş dakika sonra ikimizde boşaldık. Biraz uzandık üzerlerimizi giyindik. Ben eve geçtim. O gece sabaha kadar mesajlaştık. Bazı kararlar aldık. İkimizde evlenene kadar sevgili gibi olacak ve başkaları ile beraber olmayacaktık. Aslında evlenmek istiyorduk fakat ailemizin karşı çıkacağını ve bulunduğumuz çevrede problem olacağını bildiğimizden bir şey yapamıyoruz…. sikiş hikayesi

Bir cevap yazın