Uçakta Tanıştığım Kadını Becerdim

Üniversite yıllarımda iken yaşadığım ve beni bugünlere taşıyan bir anımı bahsetmek istiyorum sizlere. Her şeyi satırı satırına yaşanmıştır. Bu yüzden sabırla okursanız anlayacaksınız .Bu biçim ilişkilerin tanıştık derhal yatağa atladık şeklinde olamayacağını biliyoruz hepimiz.Ayrıntılı anlatımım bu yüzdendir.
1986 ,Üniversitede ilk yılımdı Lisenin havasından derhal hemen kurtulmuş değilim.Biraz rahatsız olduğum için üniversite kampüsü içerisindeki tıp fakültesine gittim.Epey bir kalabalık vardı muayene sırasında.Sıramı bekliyorum hepimiz gibi.Ama sıra demeye bir tanık lazım.
Kimse sırasına razı olmuyor sanki!Ya öne geçecekler ya da sıkıştıracaklar. Arkadan öyle sıkıştırıyorlardı ki ben de önümdekileri rahatsız ettim.Öyle fortçuluk ya da öteki cinsel tacizleri oldukça iğrenç bulduğum için oldukça üzüldüm buna. Kusura bakmayın arka yandan ittiler dedim önümdeki adama.
Anladım der gibi başını salladı sadece..
Ancak beni arkamdan sıkıştıranın 50 li yaşların ortasında balık etli kilolu bir bayan bulunduğunu gördüm.Bende 20 yaşındayım daha o zaman.Bir şey olmamış gibi tebessüm ederek baktı bana.Bende ona gülümsedim.Az sonra yeniden yüklendi sıra birbiri üzerine.
Kadın nerdeyse iki göğüsünün arasıyla bütün sırtımı kaplamıştı.Kocaman göğüslerini sırtımda hissediyordum.Hafifden kafamı çevirdiğimde hanımının gene gülümsediğini gördüm.Çok etkilenmiştim muazzam şekilde ve ereksiyon haline geldim o an.Bende kalçalarmı ve bacaklarımı arkamdaki ayana sürtmeye başladım.Kadın daha fazla yüklendi bana.
Ellerimi uzattım arkaya doğru.Ellerimin değdiği yer iki bacak arası idi.Eteğinin üzerinden okşamaya başladım belli belirsiz.Kalabalığın bizi farketmesi olası değildi zira nerdeyse hepimiz iç-içe idi. Kadın eteği üzerinden bacak arasını okşadığım elimi tuttu ve ‘’ devam et yavrum’’ dedi.Bu sefer o da elini penisime uzattı. Tam okşamaya başlamıştı ki sıra muayene sırası bana geldi ve doktorun odasına girdim.
Çıktığımda hanım yoktu.Ben o günü oldukça düşündüm.Nasıl olurda etkilendim, reaksiyon vermedim diye!!Çıktığımda olsaydı,kimbilir onunla olmak istyecektim.
Yıllar geçtikçe bakımlı, pak ve yetişkin bayanlardan hoşlandığımı, etklendiğimi hissettim.Evet onlardan hoşlanıyordum.Daha samimi, kaprissiz , harbiden yetişkin ve verici oluyorlardı.
Geçen yıl Antalya dan İstanbul’a tayyare yolculuğu yapıyordum.Ben cam kenarına oturmuş, sağ tarafıma bir yetişkin bayan oturmuştu.Aramızda boş bir koltuk vardı.Askılı bir elbise giymiş ve bronzlaşmış kolları bütün bedeni için ipucu veriyordu.Üniversitedeki hanım kadar kilolu olmasa da onun yaşında vardı.Ben oralı değilmiş gibi gazete okuyor ,uçağın kalkmasını bekliyordum.Kadın bana ‘’beyefendi, yerlerimizi değiştrebilirmiyiz,siz şu koltuğa geçin bende cam kenarına diyerek yanımızdaki koltuğu işaret etti.Uçağın kalkışı sırasında Antalya ya kuş bakışı bakma istiyormuş.
Tabii ki dedim ve huzurlu geçmesi için kordidora çıkmaya yeltendim fakat ‘’ltfen rahatınızı bozmayın, ben aradan geçerdim dedi.Peki dedim ve o geçerken gene de dizlerim rahatsız etmesin diye ayağa kalktım.Kadın geçerken esasen inceden bir elbisenin zorla örtebildiği kalçalarını öyle bir sürttü ki penisime ben asla beklemediğim şekilde ereksiyon oldum.Kadın, yerine oturunca teşekkür etti sıcak bir gülüseme ile.Bende gülümseme ile mukamele verdim sadece.
Oturmadan ilkin yanıma aldığım haftalık bir dergiyi okumaya başladım.Oda THY nın yolcular için olan dergiyi aldı eline.Bronz kolları benim kollarıma değiyordu.Hissediyordum fakat sakınmadım bunu yapmaktan.Harika ve sanki tahrik edici kokusu burnumu yalıyordu.’’Çok hoş bronzlaşmış ve neffis bir parfüm sürmüşsünüz hanımefendi, sizi kutlama ederim , dedim.Teşekkür etti ve Antalya-Konyaaltı’nda yaşadığını güneşten ,denizden yeteri kadar istifade ettiğini ifade etti gülerek.Belli dedim.
Artık söyleşi ediyorduk.Avcılarda oturan oğlunun yanına gidiyormuş 15 günlüğüne.Eşi bir otelde çalışıyormuş Antalyada vs vs..Bir ara saçlarını toplamak için kollarını başına kaldırdığında koltuk altları bütün güzelliği ile gözümün önüne geldi.Koltuk altını oldukça önemserim ben.Su,hafif parfüm ve hafifçe ten kokulu koltuk altı oldukça tahrik eder beni.Traşsız ve pürüzsüz diyebileceğim kadar etkleyici idi benim için.
Elbisesi diz üstüne kadar çıkmış ve bacaklarının üst kısmını açıkta bırakmıştı.Bu kadının vücudunun her tarafını yalamayı ve içerisinde patlamayı o denli oldukça istek ediyordum ki….Ama öteki adımlara cesaret edemiyordum..
Uçak havalimanına inmişti.Valizleri almak için beklerken bayan yanıma geldi.’’Eğer sizi karılamaya gelecek biri yoksa benim vasıta otoparkda , buyrun sizi bırakayım ,dedim.Zahmet olmasın taksi meblağ giderim, oğlum ve gelinim işteler gelemediler, dedi.’’Ne zahmeti ,lütfen dedim ve bayanın da valizini alarak otoparka gittik.
Çok kattan oluşan bir sitede oturuyorlarmış.Dairesine kadar çıkarttım valizleri.Kapıyı kendi açtı ve ‘’isterseniz buyrun,bir soğuk su için ‘’dedi.Ben ‘’memnun olurdum fakat randevum var,gitmem lazım.Belki öteki vakit içerim suyunuzu, dedim.’’Peki ,başka vakit içersin suyumu ‘diye gülerek yeniden etti cümlemi!!!Ben kadınımın ilk ıslaklık suyunu içmeyi,ağzıma gözüme sürmeyi ve koklamayı oldukça severim.Bu cümle oldukça tahrik etmişti beni.Ancak gitmem lazımdı.Bayana firma kartımın arkasına cep numaramı da yazarak verdim.Allahaısmarladık diyince elini uzattı.Küçük hoşça kal buseleri kondurduk yanaklarımıza..Arayacağını söyledi…
Bir hafta olmadan aradı cebimden.’’beni unutmadınız , değilmi, dedi.Ben ‘’sizin gibi hoş bir bayan unutulurmu , dedim.’’Size bir soğuk su borcum vardı fakat vakit geçti bunu akşam yemeği olarak ödemek istesem, bu akşam evimize gelebilirmisiniz, dedi.Kabalık etmek istemediğimi belirterek ‘’oğlunuz ve gelininizle rahatsız ederim korkusu ile yemeği kabul etmek istemedim.’’Onlar olmayacaklar ki, ikiside şirketlerinin bayii toplantısı için güneye gittiler dedi.Tamam dedim ve akşam saat 20 de gelebileceğimi söyledim.
Saat 20 de elimde taze meyva sepeti ve hoş bir çukalata ile kapısındaydım.Beni beyaz kısa , dizlerine fakat uzanan askılı elbisesi ile karşıladı.İçeriye aldı.Hoş geldiniz dedi ve ben uzandım yanağından öptüm.Aynı neffis kokusu üstünde idi.Önceden tek farkı saçlarını kısacık kestirmiş ve sanki banyodan yeni çıkmıştı.Ufff banyodan yeni çıkmış, saçları nemli hanımlar ……Sizleri Seviyorum)))
Yemek masası hazırdı.Ellerimi yıkamak istediğmi söyleyince beni banyo kapısına kadar götürdü.Yıkadım ellerimi.Bana beyaz bir havlu sundu ellerim için.Sonra yiyecek masasına geçtik.’’Tanımadığı bir insanı güvenip evinize aldınız.Cesaretinizden kaynaklı kutlar,nezaketinizden kaynaklı teşekkür ederim, dedim..Olgun bayan’’ ben ne yaptığımı biliyorum ,merak etme sen ‘’dedi.
Yemekler harbiden oldukça hoş hazırlanmıştı.’’yemeklerinizde sizin kadar hoş olmuş, ellerinize sağlık, dedim.’’Beni harbiden hoş buluyormusun dedi.’’Çoookk dedim .’’Ne kadar oldukça ,dedi?’’Buna iyi mi yanıt vereceğimi bilemiyorum diyince ‘’rahat olun lütfen ‘’ dedi.Bende ‘’sana haiz olmak isteyecek kadar hoşsunuz’’ dedim.’’İstiyormusun beni diyince ben ‘’çookkk’ dedim gülerek.
Artık aptallık yapmamalıydım.Yanına gittim.Eğildim dizlerinin yanına’’ bak bakalım gözlerim ne diyor ‘’dedim. O da ‘’daha ilk andan beri seni becermek istiyorum, diyor diyince onu ayağa kaldırdım ve etli dudaklarına yapıştım.Ayakta uzun bir müddet öpüştük.Ben ellerimi-ağzımı yıkamak için lavaboya yönelince arkamdan geldi.Onu önüme aldım ve lavaboda beraber ellerimizi yıkadık.Ağızlarımızı da!Ağız kokusundan ve sararmış dişlerden nefret derecesinde tiksinirim.
Ellerimi tutarak beni konuk kalmış olduğu odadaki yatağına götürdü.’’Seni ben soymak istiyorum, dedi.Bende ‘’seninim, ne yaparsan dedim.Kravatımı ve gömleğimi çıkardı.’’’Oooo sportmen bir vücudun varmış; dedi ve göğsümü ve boynumu öpmeye başladı.Sonra atletimi çıkardı.Kemerimi çözdü ve pantolonumu aşağıya indirdi.Şortumdan ok gibi uzayan penisimi dışarı çıkardı ve yalamaya başladı..Yatağa uzanırken sırtüstü ,onun ağzına almış olduğu erkeklik organımı bırakmamasını istedim.Tarifsiz hoş emiyordu çünkü.Yurdum insanımın averajının bir hayli üzerindeki organımın hepsini ağzına almaya çalışıyordu.Alıyordu da!
Onu sırt üzeri yatırmadan ilkin elbisesini çıkarttım.Sadece göğüslerinin büyük bir kısmını ortaya koyan sütyen ve vaginasının derhal bitimine uzanan dantelli kilodu kalmıştı üzerinde.Ellerimi sırtına geçirerek sütyeninin kancasını çıkarttım.İşte bütün ihtişamı ile karşımdaydı..Boynundan başladım usulca yalamaya.Yavaş yavaş aşağılara iniyordum.Kadınım her dudak dokunuşumda iniliyordu.Göğüsleri yaşına göre oldukça daha diri idiler.
Uçları esasen uyanmıştı ben öpmeden önce.Güzel göğüslerini öptükten sonra daha aşağılara doğru indim.Göbeğini özenle öptükten sonra dantelli kilodunun derhal üstünü ağzıma yerleştrdim.Ohhhhhh, diye bağırdı nerdeyse.Sonra dişlerimle çıkarttım kilodunu.Bu sefer yeni traş edilmiş vagina ağzımdaydı artık.’’sana suyunu içerim demiştim değil mi?, diye sorunca ‘’ben bunu kastetmemiştim fakat .lütfen devam et dedi ve ben vagnasının suyunda boğulmaya başladım.Onu yormak istemiyordum.Dizlerinin üstüne domalttım onu.Popo deliği bütün ihtişamı ile karşımdaydı ve ben bu hoş deliği öpüyordum.
Ben ,işaret parmağımı popo deliğine sokunca ahh diye inledi.’’çok darmış ‘’ dedim.Evet,hiç girilmedi orama dedi.Tekrar kaygan vaginasına uzattım dudaklarımı.’’çok hoş kokuyor , dedim.Sırt üzeri döndü ve ‘’hadi gel lütfen ve beni al, dedi.Ok gibi olmuş aletimi vaginasının önüne getirdim ve hafifçe yüklenme ile içinin sıcaklığında buldum kendimi.Ohhhhhhhhhhhhhhhhh diye bağırıyordu.’’hadi.hadi,daha daha diye inliyordu.O hadi dedikçe ben daha fazla köklüyordum içine.Uzun sayılabilecek bir vakit pompaladıktan sonra boşaldım..O ‘’ohhhhhh, lütfen devam et , beni kimse bu şekilde sikmemşti, dedi.
Kadınımı da doyuma ulaştırmak için işaret parmağımı vaginasına öteki parmağımı poposuna yerleştirip çıkarmaya başladım’’Êllerinle bile beceriyorsun beni diyince bende ‘’çok becerikliyimdir dedim gülerek.Kısa bir vakit sonra parmağımın altında olan klitorisin attığını hisettim.Olgun kadınım doyuma ulaşmıştı.Ama ben gene ok gibi olmuştum.’’Üstüme çıkarmısın diyince gözlerinin içi gülerek’’ sen hazır olduktan sonra tabii erkeğim , dedi.
Sırt üzeri uzandım ve kadınım üstüme çıkarak elleri ile sıvazladığı organımı vaginasına götürdü.Hemen içerisine aldı.Zıplatmaya başladım.Tüm vucudu hopluyor ve beni ağırlığı ile zevkle eziyordu))) Seni arkadanda becermek istiyorum diyince ‘’olur fakat daha önceden asla olmadı oramdan, oldukça acırmış dedi.Gitti vazelin getirdi.Ben deliğine ve penisime güzelce sürdüm.Gerçekten oldukça dardı.Ellerimle kalçalarını iki tarafa çektim.Popo deliği oldukça davetkar biçimi ile karşımdaydı.Ok gibi olmuş penisimi deliğin önüne getirdim ve yüklendim.
Ahh diye bağırdı fakat daha girmemiştim bile.Lütfen acıtma dedi…’’Tamam kadınım, acımayacak dedim.Daha yavaş ve dikkatlice yeniden yüklendim.Bu sefer oda ıkınıyordu basit girsin diye.Sadece başı içerisine girince acıyla bağırdı ‘’lütfen çıkart dedi.Ben derhal çıkarttım,beline sarılarak beraber yatağa yuvarlandık.’’Tamam kadınım, girmiyorum sana ordan, diyince ‘’çok teşekkür ederim fakat olağanüstü acıdı , dedi.
Vucudumun her tarafını öptü.Ben de onu.Geceyi oldukça hoş geçirmiştik.O da içerisinde olduğumuz hafta sonu Antalya ya dönecekmiş.’’Seninle görüşmeyi oldukça istiyorum bundan sonra fakat Antalya da olmaz, dedi.Bende ‘’nasip’’ dedim Gitmeliydim artık.Geceyarısı saat 02 olmuş ve ben banyo almak istediğimi söyledim.Birlikte banyo yapalım mı dedi.Severek dedim.Banyoda duşun altında seviştik.Banyo duvarına yaslayarak kalçalarına vura vura dakikalarca yeniden girdim içine.Büyük bir coşkuyla boşaldım kadınıma
Banyodan çıktık.Büyük bir özenle sardı beni havluya.Üzerimi kendi elleri ile giydirdi.Kapıyı açmadan ilkin ‘’çok teşekkür ederim her şey için, dedim.O da ‘’asıl ben teşekkür ederim, unuttuğum kadınlığımı hatırlattın bana ‘’ dedi.Kendime çektim ve usulca öptü yanaklarından.’’hoşça kal’’ .numaram sende var , arada ufak de olsa mesaj atmayı unutma dedim.’’Tabii ki, dedi gülerek.Ayrıldım ordan dingin bir gövde ve ruh halimle
Yaşıtım ya da yetişkin bakımlı bayanlar;yazarmısınız aşağıdaki e-posta adresime.Ben ve yaşadıklarım gerçek.Sizde gerçekseniz yaşayacaklarımız reel olacaktır…
 

Bir cevap yazın