Yeni Gelen Kimya Hocamı Odasında Becerdim

Yeni devre başlamıştı. Artık Diyarbakır’daydım. 2+1 evde tek başıma oturuyordum. Artık Ali yoktu, Hakan yoktu, Hatice Teyze yoktu, Rojda yoktu, Ayşe yoktu, Pelin yoktu ve Fatma Hanım yoktu. Evde cinsel ihtiyaçlarımı 31 çekerek karşılıyordum.
Okulda bu yıl kimya derslerimiz vardı. Kimya dersimize 32 yaşındaki Yard. Doç. Bilsen Hoca giriyordu. Güzel bir hanımdı ve muntazam bir vücudu vardı. Dizüstü etekler giyiyordu. O muntazam bacakları beni azdırıyordu. Derse her girdiğinde yarrağım kalkıyordu. Çoğu vakit ayrım edilmemesi için en arka sıraya oturuyordum.
Yine bigün Kimya dersinde en arka sıradaydım. Yarrağım gene kalkmıştı. Bilsen Hoca ders sırasında derslik içerisinde turlarken yarrağımın kalkmış bulunduğunu ayrım etti. Bir kaç saniye kadar durakladı daha sonra devam etti. Çok utanmıştım.
Ders çıkışında Birsen Hoca beni odasına çağırdı. Hapı yutmuştum. Kesin beni üniversitenin disiplin kuruluna sevk edecekti. Odasına girdim. Koltukta oturuyordu. Karşısındaki sandayeye oturmamı istedi. Manzara müthişti. Etek iyice yukarıya çıkmıştı. Bacakları süperdi ve kilotu görünüyordu. Kırmızı bir kilot giymişti. Yarrağım gene kalktı. Bu kez tam hapı yutmuştum. “Senin koca oğlan gene kalktı.” dedi. “Hocam, oldukça özür dilerim. Elimde değil, kalkmasına mani olamıyorum.” dedim. “Böyle mani olamazsın. Boşalması gerekiyor.” dedi. Önümde dizlerinin üstünde çöktü ve fermuarımı indirdi. Şok geçiriyordum. Pantolonumu ve kilotumu beraber aşağı sıyırdı. Yarrağımı görür görmez bu kez Bilsen Hoca şok geçirdi. “Bu iyi mi bir yarrak böyle, kolum kadar.” dedi. Önce yarrağımı birazcık okşadı, sonra da ucunu ağzına alıp somurmaya başladı. Çok azmıştım ve oldukça geçmeden Bilsen Hoca’nın ağzına boşaldım. Ağzındaki döllerimin hepsini yuttu.
Bu kez devreye girme sırası bendeydi. Bilsen Hoca’nın dudağına yapıştım ve ateşli bir halde öpüştük. Yavaş yavaş soymaya başladım. Bir tarftan soyup, bir yandan okşuyordum. Bir süre sonra çırılçıplak kaldı. Çok hoş bir vücudu vardı. Pelin’in vücudu kadar olmasa da onun vücudu gibi pürüzsüz ve dimdik göğüsleri vardı. Göğüslerinden başlayarak amcığına kadar yaladım. Amcığını 15 dakika kadar yaladıktan sonra Bilsen Hoca boşaldı. Odasında çekyat vardı. Onu açtım ve Bilsen’i sırt üzeri yatırdım. Bilsen’in bacaklarını omzuma alıp yarrağımı tükürükleyip amcığına dayadım. Dudağına dudağımla yapışıp yarrağımı ittirdim. Yarrağımın ucu zorlanarak girmişti. Çok acı çekmiş olduğu yüzünden belli oluyordu fakat dudağına yapıştığım için bağıramıyordu. Tekrar ittirip yarısına kadar soktum. Daracık amcığı vardı. Çok zevk alıyordum. Daha fazla itmeden bu yolla gitgel hazırlamaya başladım. Amcığı yarrağıma alışmaya başlamıştı. Alıştıkça daha derine girmeye başlamıştı. Bilsen Hoca’nın yüzündeki acı dolu anlatım zevk alan bir gülümsemeye dönmüştü. Ben de dudağını bıraktım. “Muhteşemsin erkeğim. Kocamın yarrağı 13cm. Seninki kolum kadar…” dedi. “Siz de muhteşemsiniz hocam… Genç kız gibi vücudunuz var. Sanki bakire kız siker gibiyim.” dedim. Bilsen Hoca çocuk da yapmadığı için amcığı daracıktı. Yarım saat süresince boşalmadan sikiştik. Yarım saat geçtikten sonra ikimiz aynı anda boşaldık.
Götünü de sikmek istedim fakat izin vermedi. Birinci devre süresince bulduğumuz her fırsatta sikiştik. Kimya’dan vize notum 95, final notum ise 100 oldu.

Bir yanıt yazın